I onda kakva bude procedura na granici? kontrolirali budu samo osobne dokumente, ali ne i robu ili kako?
Tu je to negdje. (Samo da nije s.eban):shock:Da se predstavim zovem se Senad živim u semizovcu 15 km od sarajeva radim kao električar u elektroprenosu BiH oženjen .... interesuju me tomice i kanim nabaviti jednog dvoumim se izmedzu 420 i 523 pa bi značila vaša pomoč oko izbora jeli osjetno bolji523 od 420
Koliko ja znam carina se ukida ja mislim da da se nece ništa kontrolirati jer na carinama više neće biti nikoga.E sada dali će to krenuti baš sa prvim sedmim to ćemo vidjeti ali po ovom neće.evo mrga pa malo pročitaj http://www.eu-referendum.hr/eu_i_mi/101_30.html
Čim budete članovi EU nema više granične kontrole ni pasoša ni robe ,strpise malo, pa kupi pa nosi
Da se predstavim zovem se Senad živim u semizovcu 15 km od sarajeva radim kao električar u elektroprenosu BiH oženjen .... interesuju me tomice i kanim nabaviti jednog dvoumim se izmedzu 420 i 523 pa bi značila vaša pomoč oko izbora jeli osjetno bolji523 od 420
Ima svašta interesantno.:madmana:
http://www.pik.ba/artikal/5151850/tomo-vinkovic/
http://www.pik.ba/artikal/4281613/traktor-tomo-vinkovic-kiper/
Pozdrav svima a posebno najnovijem članu.
Trebao bi i ovaj moj ljubimac uskoro biti završen (ostala hidraulika,koju još nisam nabavio i alternator).
Tomo Vinković sa (nadam se) dosta poboljšanja: volan TAM, ručice mjenjača i reduktora, osiguraći... Bit će više slika kada sve bude gotovo.Pozz.
Pozdrav stjepko :arrow:
Odlično ste sredili Tomicu, lijepo izgleda, kao nov je :finga:. Sredite ga do kraja i biti će za deset :supz:.
Sve zavisi od tvojih potreba, ako imas nesto ozbiljnije radit i u vecim kolicinama, ni jedan ti nije bas pravi izbor, a ako su to neke sitnice, tipa prevesti nesto, uzorati malo i tako, onda tu nek ti bude orjentir stanje traktora, jer su ta 2 skoro ista, znaci kojeg nađes u boljem stanju, bolja cjena, njega uzmi.
Da meni treba za tako sitnih radova malo oranja freza i nešto sitno povuč i prevest tako da sam odustao od 700 a i skuplji su nemogu se toliko pružiti:mrgreen: u svakom slučaju hvala
Hehehehe bit će dobro za nas šta smo blizu granice iako mislim da će se cijene izjednačiti.
Svaka čast na zapažanju, tebi se izgleda ništa nemože skriti, a da li je pukotina neznam, ako je, ne bi bilo dobro. Vjerojatno je neka travka ili nešto slično.:rolleyess:
Što vam postavi sliku,:?: mislio sam da ćete gledati kako je čovjek napravio rezervoar, a ne pukotine i rupe.:shock:
Opasniji ste od onih na tehničkom pregledu.
Ne, samo me zanima koji je tip tomice. Takvog još nisam vidio.:rolleyess:Našao sam na PIK ba, tvoje korisničko ime, da se ne raspituješ za ovaj stroj, s slika, da nisi mušterija? Lijepo izgleda bilo bi to prava atrakcija za provozat, a kamoli zakačiti nešto od priključaka. pozz.
He he, nećeš moći pod orahom piti pivo, dok on ore sam.:roll: