• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
crni to ti nije istina.mali ferko se nemože ravnat sa tomom serije 7xx..ja sam vozio ferka 539 a sad imam TV522 i nebi ga dao za novog ferka a ovi od 30 konja su još bolji.ja sam neki dan nosio rolo bale sa ferkom od susjeda al je bilo malo klizavo i kad ostavim balu ferko samo vrti u mjestu ni makac.....odem kući i uzmem svog tomoija i ide bez problema..ja ti kažem da je tomo serije 700 puno bolji od malog ferka.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ovo je moj 522 pa vidi šta radi a da nepričam tek za 7xx:partyman:
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
crni to ti nije istina.mali ferko se nemože ravnat sa tomom serije 7xx..ja sam vozio ferka 539 a sad imam TV522 i nebi ga dao za novog ferka a ovi od 30 konja su još bolji.ja sam neki dan nosio rolo bale sa ferkom od susjeda al je bilo malo klizavo i kad ostavim balu ferko samo vrti u mjestu ni makac.....odem kući i uzmem svog tomoija i ide bez problema..ja ti kažem da je tomo serije 700 puno bolji od malog ferka.

Nisam ga nikad vozio a tomo 7xx serija mi bas djeluje ozbiljnije i jos da je naletit hidraulicni volan mislim da nebi bilo problema u radu.
 
B

bacsku

Guest
brate CRNI 100, ti samo uzimaj TV iz serije 7xx , nikada nećeš se pokajati
a priljatwelja zovi nek gleda šta sve zna naša TOMICA
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nisam ga nikad vozio a tomo 7xx serija mi bas djeluje ozbiljnije i jos da je naletit hidraulicni volan mislim da nebi bilo problema u radu.

Ako poznaješ koga onda idi kod njega pa probaj sa traktorom nešto radit, isto napravi sa ferkom. Ako imaš te mogučnosti idi pa to uradi jer znaš kako je, svaki svoga konja hvali a ti neznaš kako da se odlučiš. Probaj strojeve pa češ se lako odlučiti.
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
brate CRNI 100, ti samo uzimaj TV iz serije 7xx , nikada nećeš se pokajati
a priljatwelja zovi nek gleda šta sve zna naša TOMICA

Drago mi je to procitat bio sam se zabrinuo:partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
pozdrav!

malo prolistaj natrag pa ćeš vidjeti kako tomo 732 vuče ursusa za sobom.to je moj video, možda i neko od forumaša ti zaljepi link ili pogledaj na you tubu i napiši tomo vinković vleče urusa. pa pokaži tome ko ti je napisao ono za imt.
 
Posljednje uređivanje:

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ako poznaješ koga onda idi kod njega pa probaj sa traktorom nešto radit, isto napravi sa ferkom. Ako imaš te mogučnosti idi pa to uradi jer znaš kako je, svaki svoga konja hvali a ti neznaš kako da se odlučiš. Probaj strojeve pa češ se lako odlučiti.

Rijetki su tomice barem u mome kraju a za 539 i 533 sam se bas naslusao da nisu neki oraci.

pozdrav!

malo prolistaj natrag pa ćeš vidjeti kako tomo 732 vuče ursusa za sobom.to je moj video

watch

E to sam gledao svaka cast za video :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he, ako kupiš Tomicu ima po sela da se smije i ibreti kao i meni.
Zašto je serija 700 skuplja od 539 za 1000-2000KM neznam.
Još su mi rekli da sam za te pare mogao kupiti pravi traktor.:lol:
Malo se išlo u kupovinu.;)
20394874_z.jpg

20394892_z.jpg

20394875_z.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
to su gluposti da 533 i 539 loše oru,, to većinom pričaju oni koji ne obrađuju zemlju :))

ili mu dene plug od16 cola ko moj pametan sused !
svaki traktor ima svoju granicu i maximum rada kaj moze raditi a preko toga unistavas stroj i sebe jer popravak je skup !
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ili mu dene plug od16 cola ko moj pametan sused !
svaki traktor ima svoju granicu i maximum rada kaj moze raditi a preko toga unistavas stroj i sebe jer popravak je skup !
idealno za 539 je 2x12 ili jos bolje 2x10
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
idealno za 539 je 2x12 ili jos bolje 2x10

istina ali zavisi kakva je zemlja ili mu denes ovaki plug tu nemres fulati taman za TV ili IMT :blackeye :shock:
fotografija0841.jpg


fotografija0842.jpg
 
Posljednje uređivanje:

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
idealno za 539 je 2x12 ili jos bolje 2x10

Meni je traktor 539 fin gledat i mislio sam njega da kupim al covjek mi kaze znajuci gdje idem po drva da 539 uz te strane ni sebe i praznu prikolicu nemoze uzvuci.A zamisli ja tu idem sa bertolini 314/7 ima pogon i na prikolici natovarim 2 m3 i polako bez problema.Vjerovatno bi i tomica mogao po meni gledajuci ga.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Samir, evo kako sam ja bio postavio na svog bivšeg tomicu servo pumpu, pa pogledaj nije komplikovano a lijepo je za oči da gore ništa ne diraš ispod haube.
picture.php
[/IMG]
a boca za ulje i za nje ima mjesta da nesmeta ničemu.
picture.php
[/IMG] :partyman:

fali slika
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
fali slika

Sve je to OK ali kod mene je glava od M 123, (mnogo veća) a ta je pumpa koliko vidim od nekog BMW pa me brine dali se to smije kombinovati zbog, sigurnosti i tih pritasaka, ako što znaš oko toga da li se smije kombinovati reci, i ako znaš od kojeg tipa BMW je ta pumpa da je tražim. LP
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
istina ali zavisi kakva je zemlja ili mu denes ovaki plug tu nemres fulati taman za TV ili IMT :blackeye :shock:
fotografija0841.jpg
Ovi plugovi sigurno idu dobro u zemlju samo ko da to izvadi ? TOMO! A ko njega!?
:rolfer:
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh