• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
On ga naučio ko konja da se sam vrati kući....a gazda dokle "kreše" grane po kakvoj "šumici" :lol::lol::lol:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
On ga naučio ko konja da se sam vrati kući....a gazda dokle "kreše" grane po kakvoj "šumici" :lol::lol::lol:

U pravu si on se zabavlja s kakvom mladom, dok se stroj vrati po drugu turu. Reci mi kako kod tebe leđa? Imaš li problema s tim? LP
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ma,Tomo je čudo od traktora, njegovu snagu trba poštovati, sa malo kefala=(bistrine,pameti) je zakon.:finga:
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Ma,Tomo je čudo od traktora, njegovu snagu trba poštovati, sa malo kefala je zakon.:finga:

Nerazumijem što znači ,,kefala,, jeli to snaga ili nešto drugo:?:. a tomo je zaista pravi zmaj.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nerazumijem što znači ,,kefala,, jeli to snaga ili nešto drugo:?:. a tomo je zaista pravi zmaj.
Ebga, traktortomo. Kod mene u Doboj-skoj regiji, ako je netko pametan, (kažu ima kefalo) a ako nije samo kažu (kreč) i odmah znaš gdje si.:scratch
Kreč znači da je zakrečio mozak.....
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Ebga, traktortomo. Kod mene u Doboj-skoj regiji, ako je netko pametan, (kažu ima kefalo) a ako nije samo kažu (kreč) i odmah znaš gdje si.:scratch
Kreč znači da je zakrečio mozak.....

Kod mene u srednjo bosanskoj za ,, kefu, kefalo ili nešto slično ovisno o preostalom sadržaju rečenice, se može prevesti na više načina, a jedan od toga može biti i ona ženska stvar. Pa ga ti sad skontaj, kako bi ja tebe mogao razumjeti u onoj rečenici;)
 
T

tuaregr10

Guest
Kad se rastegne, može NOSITI drvo dugo do 6m.:rolleyess:

I nova obuća.

Pozdrav ssucur :fball:
Dobra su ti ta kolica za vući drva, zanimljiva stvarčica i jako korisna :supz:. Nove gume si stavio zato što će poslije i pogon biti ugrađen :p.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdrav svima

e danas situacija sa goldonijem skroz smrzo ma ni da se ljavi pa pogledajte video

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3C5Se_MYMN0&feature=youtu.be[/YT]
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
To je to znači sporazumjeli smo se.:weedman: Raci mi koje mjesto u toj regiji, ako tu živiš?

He he, živim i radim u SLO, zemlju obrađujem u Ljebu-kod Doboja.:toimonster:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pozdrav svima

e danas situacija sa goldonijem skroz smrzo ma ni da se ljavi pa pogledajte video

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3C5Se_MYMN0&feature=youtu.be[/YT]

Pozz. Samir. Šta je s tim videom.:?:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
He he, živim i radim u SLO, zemlju obrađujem u Ljebu-kod Doboja.:toimonster:

Hodao sam gore po tom dijelu, ali zaista nisam uočio naziv tog naseljenog mjesta. Imam sada namjeru s prijateljima obići tu regiju, mi krenemo redom od Doboja pa prema Banjaluci. Gore se stvarno može vidjeti dosta poljopr. mehanizacije, ali koliko sam zapazio valjda zbog većih ravnih površina prevladavaju svi drugi traktori više od TV.;)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Hodao sam gore po tom dijelu, ali zaista nisam uočio naziv tog naseljenog mjesta. Imam sada namjeru s prijateljima obići tu regiju, mi krenemo redom od Doboja pa prema Banjaluci. Gore se stvarno može vidjeti dosta poljopr. mehanizacije, ali koliko sam zapazio valjda zbog većih ravnih površina prevladavaju svi drugi traktori više od TV.;)
Kod mene IMT i Zetori, 74g stari kupio TV P18 pa se i ja odlučio. Po sela se smijalo.:p
Iz Stanara križište 90-ka,lijevo Ljeb, desno Dragalovci.
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Zato je i meni dosta neobično, što ti i govorim, jer stvarno gore prevladava sve drugo više od TV. Mi kao što sam ti već rekao obilazimo sva mjesta gdje vidimo polj. mehanizaciju i gledamo sve redom, ma nisam možda na dva mjesta vidio da netko prodaje TV, ali na tom kraju se zaista ima šta vidjeti i ima svega i dobro i loše, i jeftino i skupo. finga:
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Vrijedi pogledat.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=N0XL9-jTP4E[/YT]
Ljetne za ljeto.:D
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xdHXwlNL6uw&feature=channel[/YT]
Zimske za zimu.;)
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZFnvMFS0So8[/YT]

Dali se tomo može ovako izdresirati da ujutro ode po kruh i mlijeko u dućan da se nebudim rano.:lol:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dali se tomo može ovako izdresirati da ujutro ode po kruh i mlijeko u dućan da se nebudim rano.:lol:

He,sila zakon mijenja - nisam imao kamermana, :eek: u svakom slučaju, poslušan je.:p

Jedna snježna


Ralica je super, a vidim imaš u pričuvi žutu.;)
Evo jedna proljetna.:weedman:
20444842.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Iz Stanara križište 90-ka,lijevo Ljeb, desno Dragalovci.[/QUOTE]

aaaa kolega SSUCUR sad je i meni jasno gdje je to..ja sam rodom iz Modrana kod Dervente pa poznam dosta ta sela al za to nisam ni čuo niti bio inače mi je kum iz Dragalovca :supz::supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh