• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

Todi

Guest
bok bivši prijatelju

., prijatelju moj BaTeK!., NAPOKON je "stvar" Y rešena za tebe!., u sv.nedilju dolazi jedan od moji prijatelja iz tvornice i nosi mi za tebe gvoždjuriju., a ja TI je šaljem odma po prvom šoferu u tvoj kraj! ... :icon_winkle: ...

., bivši prijatelju Todi!, i tvoja gvoždjurija je kod mene i biće TI isporučena idući tjedan na okupljanju SVI forumaša Kod Rojca u V.Gorici! ... :icon_mrgreen: ...

., prijatelju Malirus!, i tvoj "nož" - crtalo od plužića je kod mene u gepeku!, i tebi ide isporuka Kod Rojca na okupljanju SVI forumaša! ... :biggrin: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...

O, pozdrav bivši prijatelju, :(handshake):
hvala ti na obavijesti,znači ekipa je riješila obadva komada gvožđurije,
nadam se da ćemo se vidjeti Kod Rojca, :icon_jook:
LP
Todi
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
epa drugovi ovako se cupa drvo
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=0K9PsTGLfCs[/YT]

Sklopko ima pa zelo dobro naštelano.

Drži pedal pa se še kar premika. Pa sliši se tudi zobniki kako škrtajo....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Neznam zašto ne upotrebljava šperu :icon_lol:
Možda bi se onda popeo na vrh tog drveta :icon_lol:
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
jel mi može netko dati točan broj trgovine u bjelovaru ili ako možda postoji koja u rijeci?
malo mi se je olabavila prednja lijeva lampa i htio sam ju nategnut ali kako ima kontra morao sam otvorit i izvadit svijetlo pa sam vidio kako mi je ona plastika ispred koja se drži sa 4 vide (šarafa) pukla i da u biti stoji samo na 2 umjesto na 4 pa bi tu prednju plastiku trebao samo nabavit.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He, he, bolje bi bilo da je našao dvoje djece da to izvade, djeca itak neznaju šta je teško.:icon_anal:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
jel mi može netko dati točan broj trgovine u bjelovaru ili ako možda postoji koja u rijeci?
malo mi se je olabavila prednja lijeva lampa i htio sam ju nategnut ali kako ima kontra morao sam otvorit i izvadit svijetlo pa sam vidio kako mi je ona plastika ispred koja se drži sa 4 vide (šarafa) pukla i da u biti stoji samo na 2 umjesto na 4 pa bi tu prednju plastiku trebao samo nabavit.

masiva ti je 043 22 11 00
prima 043 24 10 29
hitner 043 24 41 11
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
epa drugovi ovako se cupa drvo
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=0K9PsTGLfCs[/YT]

Svaka čast na snalažljivosti i odrađenom poslu :icon_pray::icon_pray::icon_pray: ,,,, ovako odrađen posao nikada ne bih očekivao od nekoga ko poštuje TOMU , :mur: ,,,,, istina ovo samo dokazuje koliko je tomo spretan stroj a koliko može odraditi sve zavisi od SNALAŽLJIVOSTI , vozača :=:) , , , eto i hauba je izdržala nalete :=:) :=:) ,, po svoj prilici izdržaće on još mnogo toga :mur:
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
bilo je malo problema jer mi je pokazivao kontra al i to se riješilo:icon_super::icon_super:
nema više zavirivanja u rezervar da vidim koliko je ostalo goriva

Kje si to nabavio?
Gorivo ti kaže 1/1,3/4.1/2...... ali kao pri avtu (kaže kolik imaš res v rezerovarju)

Batek
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
sat sam nabavio preko EBAY-a a mjerač ovo što ide u rezervar je od ZETORA al morao sam ga prerađivat jer on mjeri na dubini od 40 cm a moj rezervar je 23 cm i još mi je pokazivao kontra kad je pun on pokaže da je prazan i obrnuto al sad je sve ok..isprobano je i odlično funkcionira..sipao sam litru po litru da vidim kako reagira i kad sam nasuo pola i on je pokazao da je pola a kad padne na minimum do zadnje crte tad imam još jednu litru...to je da mogu doć do kuće ha haaa.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Šta drugo da ti kažen nego odlično! :icon_super:
A šta ti je lampica ljevo pored pokazivača goriva?
A jesi riješijo i temperaturu ili?
Jel sat od nekog traktora?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Šta drugo da ti kažen nego odlično! :icon_super:
A šta ti je lampica ljevo pored pokazivača goriva?
A jesi riješijo i temperaturu ili?
Jel sat od nekog traktora?

lijeva lampica zelena pokazuje da je upaljeno svijetlo a pored sata imam plavu da znam kad je dugo svjetlo i žutu za žmigavce...temperature zasad nema al je već postalo tijesno pa nebi imao gdje stavit sat al ko zna možda mi i to padne napamet da uradim...razmišljam i o tome al zasad ostaje ovako jer mi se neda više rezat i varit po tomici:icon_pray:

http://www.ebay.com/itm/New-hour-me...Parts_Accessories&hash=item3a7d57ae3b&vxp=mtr

http://www.amazon.com/Hour-Meter-80...F8&qid=1365199724&sr=8-52&keywords=hour+meter

da li su ova 2 sata dobri za traktor?mislim što se tiče napona i tih stvari.razmišljam da ih uzmem tj jednog od njih ali bi ipak htio malo pitat za savjet prije nego što odlučim

pašu ti nemaš brige.ja sam imao takav kao taj prvi dok nisam nabavio ovaj komplet
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
., mišljenje, daje se.-

http://www.ebay.com/itm/New-hour-me...Parts_Accessories&hash=item3a7d57ae3b&vxp=mtr

http://www.amazon.com/Hour-Meter-80...F8&qid=1365199724&sr=8-52&keywords=hour+meter

da li su ova 2 sata dobri za traktor?mislim što se tiče napona i tih stvari.razmišljam da ih uzmem tj jednog od njih ali bi ipak htio malo pitat za savjet prije nego što odlučim

., mladiću bodul20!, obadva sata su dobra za traktora tomu., na tebi je samo da izabereš jednoga od ponudjeni! ... :icon_winkle: ...

., prijatelju tomo522!, svaka čast, ovo si napravil za deset po pitanju svih mogući lampica na jednom mestu, a pogotovo mi se dopada mjerenje nafte u rezervaru - pokazivač., to mi oduvik fali i uvik muke i zavirivanja koliko ima goriva, a čaćemo kad trošidu ko bolji upaljači - fajercegi iliti ziipo upaljači! ...

., lip pozdrav, Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
hvala na pohvalama dragi moj prijatelju..i meni je dojadilo više gledat u rezervar koliko ima nafte a kad god pogledam ono ima još pa onda se boim da nebi ostao negdi pa svaki dan gledam u rezervar al sad je i tome došao kraj...sad samo dam kontakt i odmah vidim stanje :icon_pidu::icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh