• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

:icon_thumright:Danas dobio origi katalog za male tome.Pronašli ga u zadruzi a za mene znaju da imam tomu i tako dobio na poklon.
zykj.jpg
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Re: TOMO VINKOVIĆ

Od danas sam i ja vlasnik jednog toma vinkovica pe 18 iz1973.Kupio sam ga od jednog dede,koji ga je kupio 1981 i s njim radio bastu i manji votnjak.Od prikljucaka sam uz njega dobio plug,frezu,drljace,podrivac,tegove,raonik za sneg i nesto da stiti od granja u votnjaku.Imam samo 1sliku,bice jos kad ga doteram kuci.

Uploaded with ImageShack.us
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: TOMO VINKOVIĆ

@sumadinac- nek je sa srećom:icon_super:
Za početak ja bih zamenuo točkove...leve na desnu, a desne na levu stranu, i postavio tegove na felne. Jest da onda freza nepokriva tragove točkova, al bude stabilniji...
Imaš tu negde po forumu uputstvo i katalog(by@ARNO), skini prostudiraj...jer će ti trebati:icon_e_wink:
pozzz joe!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Re: TOMO VINKOVIĆ

Dobro oko imaš, Joe!:icon_e_wink:

Sretno s traktorom..:(handshake):
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Re: TOMO VINKOVIĆ

@sumadinac- nek je sa srećom:icon_super:
Za početak ja bih zamenuo točkove...leve na desnu, a desne na levu stranu, i postavio tegove na felne. Jest da onda freza nepokriva tragove točkova, al bude stabilniji...
Imaš tu negde po forumu uputstvo i katalog(by@ARNO), skini prostudiraj...jer će ti trebati:icon_e_wink:
pozzz joe!

Hvala,tockove cu promeniti radi stabilnosti,jer je ovde dosta brdovito i moze se lako prevrnuti,a mozda uzmem i jos jedan par prosirivaca,dobio sam 2 kataloga i upustva,jedan je za ovaj model,a drugi za noviju seriju418
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Šumadinac: PE18

Cestitam na prinovi da te posluzi bez problema
u zdravlju i veselju i promjenes za boljeg i novijeg
kad dodze vrijeme
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Re: Pozdrav iz Sumadije

Cestitam na prinovi da te posluzi bez problema
u zdravlju i veselju i promjenes za boljeg i novijeg
kad dodze vrijeme

Hvala,posle ovog,ako bude sve dobro dolazi 533ili539
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ - pe-18

Od danas sam i ja vlasnik jednog toma vinkovica pe 18 iz1973.Kupio sam ga od jednog dede,koji ga je kupio 1981 i s njim radio bastu i manji votnjak.Od prikljucaka sam uz njega dobio plug,frezu,drljace,podrivac,tegove,raonik za sneg i nesto da stiti od granja u votnjaku.Imam samo 1sliku,bice jos kad ga doteram kuci.
Uploaded with ImageShack.us

Lip pozdrav mladiću i najiskrenije čestitke za kupljenu makinu nad makinama od tog i takovog maloga traktorića, malog, ALI traktorina ki se neda zubiću vremena! :icon_super:
Kada ga TI dopelješ u svoje dvore i urediš?, izgljedat će ko singerica!, neka traktorić dugooo i dobrooo dela na tvoje veliko zadovoljstvo!

Narode moj!, lip Vam pozdrav SVIM skupa!, Bog!, Vaš grof!

., čitamo - pišemo - pomažemo - družimo se ...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Re: Pozdrav iz Sumadije

nek te dugo sluzi bez kvara i zaradi para. koliko si platio TV -a. znam da su uvek na ceni bili.nemogu sliku da otvorim ali mislim da znam kakav je tog godista, a sto stariji to su bolji
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

Od danas sam i ja vlasnik jednog toma vinkovica pe 18 iz1973.Kupio sam ga od jednog dede,koji ga je kupio 1981 i s njim radio bastu i manji votnjak.Od prikljucaka sam uz njega dobio plug,frezu,drljace,podrivac,tegove,raonik za sneg i nesto da stiti od granja u votnjaku.Imam samo 1sliku,bice jos kad ga doteram kuci.

Dragi kolega neka ti je sa srećom ali htio bi ti napomenuti bez obzira šta na pločici piše ovo je original Pasquali traktor,a vjerovatno su stavili u tvornici samo pločicu od PE 18.
Usporedi sa bilo kojim PE 18 i vidjet ćeš razlike u blatobranima,haubi...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Re: TOMO VINKOVIĆ

Nema ovo veze sa pasqualije,oni su imali otisnut naziv napred na haubi i neki logo...ovo je čisti pe 18
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pre ce biti tomo,pasquali ima drugaciju masku,ovo je original pe18

Priajtelju evo ti slike od pe 18 ili odi na google i potrži njegove slike,pa onda sudi
 

Prilozi

  • 186z.jpg
    186z.jpg
    58.9 KB · Pregleda: 3,499

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Re: TOMO VINKOVIĆ

Priajtelju evo ti slike od pe 18 ili odi na google i potrži njegove slike,pa onda sudi

Taj se vodi kao starija serija418,ali ga narod zove pe18,a moj je pe 18,potrazi malo bolje na internetu
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

Taj se vodi kao starija serija418,ali ga narod zove pe18,a moj je pe 18,potrazi malo bolje na internetu

Ma ne ulazim u to šta ti imaš ili misliš da imaš.Prve serije traktora su dolazile u ex jugu i tu su se sklapale.Sada ja ti govorim da su naši samo stavljali na njega pločicu pe 18 ali je on ustvari original Pasquali.
 

Prilozi

  • pasquali-940-slika-24816458.jpg
    pasquali-940-slika-24816458.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 611

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ma ne ulazim u to šta ti imaš ili misliš da imaš.Prve serije traktora su dolazile u ex jugu i tu su se sklapale.Sada ja ti govorim da su naši samo stavljali na njega pločicu pe 18 ali je on ustvari original Pasquali.

Zar nevidis razliku izmedju mog i tog sa slike,koji god da je meni ce vrsiti posla
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pre ce biti tomo,pasquali ima drugaciju masku,ovo je original pe18

Priajtelju evo ti slike od pe 18 ili odi na google i potrži njegove slike,pa onda sudi
ček malo....ispitali ste genetičko potomstvo jednog i drugog?:(devil):
pasquali je paquali, a tomo nikad - možda ni tad neće biti pasquali, to nek vam je jasno, sviđalo se to vama ili ne; prvi ja bih volio da nije tako :(envy):
evo čovjek je fino hronološki složio modele Tomo Vinković doduše nedostaje model TV - 522, ako uopšte zaslužuje zasebno ime......
http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=577662&postcount=1875
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh