• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Tomina polukabina dobro dojde kod montaže šupe.Na krov gumi tepih dve daski i evo premična platforma za radit.Radio svira i polako se radi.:icon_biggrin:
7shj.jpg
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: TOMO VINKOVIĆ

Danes je bil prelep dan za ustvarjanje.

Da me ne bodo naši policaji grdo gledali.

Prva pomoč + obvezni brezrokavnik
21128114.jpg

Prva pomoč se nepremika....

Varnostni trikotnik
21128116.jpg

21128132.jpg

21128161.jpg


Žarnice
21128175.jpg

21128180.jpg


Zagozdo pa morem še kupiti.

Res da mi lahko kdo ukrade.... upam da se mu bo posušila roka
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Re: TOMO VINKOVIĆ

probo sam izbiti onaj stift i polomio dva probojca stift nemrda,tako da od tog posla skidanja kandze nema leba,izmislili su ga sacuvaj boze.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Postavi sliku od tog štifta.:icon_hang: kod mene nema ništa što bi bilo štift.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Re: TOMO VINKOVIĆ

sad sam nesto razmisljo do oba kraja sabijem unutra kao sto vec i jesam pa da probam dal se da svuci,al bice veselo nikad to nije skidano ni koristeno.slikacu po danu sad se nevidi.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Na ovome nema nikakvog štifta, ide glatko, ja sam jednog izgubio, ali samo za godinu.:icon_winkle:
20222330.jpg

Nema ni ovdje štifta.
20377160.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Izvini Mixer, stvarno ima, a BaTeK ništa ne govori.:icon_rolleyes:
20311229.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Kako izgleda starije serije imaju štift a neki noviji nemaju. Moj 731 imao je taj štift koji je isto 30 godina stajao na svom mjestu. Težko je išao vani ali uspijo sam ga izbiti. Trebaš si napraviti neki drugi štift iz jako tvrdog materiala i dimenzije takve da ide na knap u rupu. Trebaš i dobro našpricati sa WD u rupicu više puta pa da se to dobro namoči i da WD obavi svoj posao. Oko kardana ti je sjedište koje je na dva djela odbrušeno. Okreni kardan na taj dio tako da bude štift za izbijanje išao upravo tamo pa da stoji potpuno (prvokutno na kardan) ravno kad počneš izbijati. Štift za izbijanje nek bude sasvim ravno odsječen pa da nebi mogal uči u sredinu bolcne koju hočeš izbiti. Opet ponavljam, štift za izbijanje nek bude sasvim malo tanji, skoro jednak promjer ko rupa, samo da može uči u nju. On če izči sa izbijanjem samo se treba dobro pripremiti.
 
O

oseloth

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Može li mi netko rwći koliko konja ima 522

22kw?

i ima li netko nekakav manual za ovaj model. Za popravke, rastavljenje itd. Čisto da imam.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Malo si pobrko konje i kilovate.1KW-1.36 KS.:icon_e_wink:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

He, he i jest, sa temeljnom i mat crnom.:(emo):
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Re: TOMO VINKOVIĆ

I kod mene je bio ja sam ga mako to je onaj šuplji osigurač koji se širi...probaj ga sa jedne strane maloo stisnut i izbit van...ja sam ga tako i više ga nisam ni vračo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh