• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Daleko mi traktor, ko zna mjere ovog svornjaka neka napiše, osjetio sam da klapa,žvaće.:icon_idea:
21230274.jpg
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pozdrav kolege!
Nije post direkt vezan za TV ali bih molio pomoć kolega iz SLO. Naime, kupujem mali traktor i najvjeroatnije će bit tv 830, ali dok sam pregledavao oglase kod susjeda sam naletio na ovo:

http://www.oglasi.si/oglasi_osearch.php?show=list&kat=3&okat=1983&pid=&chid=1983

Znači zanimaju me prva dva traktora, jel zna netko tu firmu i u čemu je muljaža? Ne mogu više nać njihovu stranicu ali se sjećam da su cijene presmiješne. Na više marki traktora u oglasniku imaju takve cijene.

Ako netko zna nešto i o 830 koji se prodaje na oglasi.si i na njuškalu bio bih zahvalan, isti frajer je stavio u oba oglasnika 2 oglasa sa različitim cijenama i slikama?
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ovaj prvi oglas 5500 je carraro @ddalibor-a, tako da taj oglas nešto nemiriše na dobro, lik je neki prevarant i mutljavina...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Ja ti pratim te talijane i takve nemas ispod 8000e tako da nemoras ni trosit vrijeme na njega
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Bezi od toga,to je neka prevara,ima kod nas na oglasima nekoliko imt539,stoje godinama,obicno 2007-2008godiste,sa prikolicom,plugom i kosom za 1800e,kad nazoves sve lepo,kaze covek hitno mu,ali kad odes,imaju 2 taktike,prva po kupca bolja je da odes tamo,a on kaze malopre prodo i onda na prevaru uzme 50-100e da bi te vodo po selu kod ostalih svercera da kupis od njih,a druga taktika je kad dodje kupac izadje nekoliko snagatora koji prebiju kupca i uzmu mu pare.Ta ko da bezi od takih kombinacija
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Koji bi ovo Tomo bil?
Kolko bi to vredilo s predpostavkom da je samo motor neispravan i da fale neki djelovi motora?
Da je blizu mene ja bih ga kupio, pa nakon otvaranja motora, mjenjača i zadnjeg trapa vidio da li ide u dijelove ili u novog Tomu. Mogu ti samo reći da sam ja od puno gore, doduše, dvije hrpe željeza sastavio Tomeka za 5. Potrošio skoro dvije godine traženja dijelova i puno čišćenja šarafanja i sl., ali isto tako mi je ostalo dosta dijelova, neke prodao neke ostavio i Tomek me sa novim gumama došao oko 1800 KM = 900 eura. Ali kad bi izračunao sve radne sate onda bi cifra bila sasvim drugačija. Pozzzz.
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
Pozdrav kolege!
Nije post direkt vezan za TV ali bih molio pomoć kolega iz SLO. Naime, kupujem mali traktor i najvjeroatnije će bit tv 830, ali dok sam pregledavao oglase kod susjeda sam naletio na ovo:

http://www.oglasi.si/oglasi_osearch.php?show=list&kat=3&okat=1983&pid=&chid=1983

Znači zanimaju me prva dva traktora, jel zna netko tu firmu i u čemu je muljaža? Ne mogu više nać njihovu stranicu ali se sjećam da su cijene presmiješne. Na više marki traktora u oglasniku imaju takve cijene.

Ako netko zna nešto i o 830 koji se prodaje na oglasi.si i na njuškalu bio bih zahvalan, isti frajer je stavio u oba oglasnika 2 oglasa sa različitim cijenama i slikama?
Ja sam iz SLO i poznajem ovaj oglasnik OGLASI:SI i meni su takođe prodavali Tomo Vinkovič kojeg sam već davno prodal .sad opet projajem jednog došao čovek sa požege i vidio onaj stari oglas i kad me zove ja mu pričam za ovaj traktor kojeg sad prodavam. Naravno da je čovek došao badava je nisu klapale cijene i tip Traktora. Nakon toga zovem u taj oglasnik i steram jih u p........ pa ne što niusam prodao več zao mi je čoveka koji je došao
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Šest tisuča hoće za njega.
Nanjuškal ga balonja i sad me pili :(talk)::(talk)::(talk)::(talk):

Posel nije problem, ali lova koju treba uložiti je.
Imam ja jednu glavu , grane i/u , i naravno razvodnik hidraulike .
Za uslugu buš mi pooral jednu njivu , ore se samo nadol , gore te bum vlekel ja s vitlom .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ili sa SS jedinicom :icon_pray::icon_pray:
Ali ako bog da nekad bumo napravili usporedni test negde
 

Gorski1

Član
Tu od
2 Stu 2013
Poruka
47
Pozdrav svima!
Naslijedio sam Tomicu 418 od oca a na kojem sam i sam odrastao.
Tomo je '80. godiste, i to je drugi ocu. Dosta istrosen i dimi buduci je izrauban radom i oruci, i frezajuci, kosilicom, grabljacicom. Sada vise nema potrebe ni prilike za tolikim poslom a i nakon zadnje nekakve generalne popravke cini mi se kao da nista nije ni radjeno na njemu.
Uglavnom, zelio bih ga sam urediti koliko se moze, uz ppmoc servisnog prirucnika, naravno, kojega nikako ne mogu pronaci na ovim stranicama.
Moze li mi netko pomoci?
Unaprijed hvala!
 
T

Todi

Guest
koje su dimenzije ovih guma i felgi i jel to može ići na tomu 818, s time da maknem proširivaće

tvtvornica024.jpg


a onda ubacit ovo i bio bi prava zvijer

tvornicatv050.jpg
 
G

GROF

Guest
koje su dimenzije ovih guma i felgi i jel to može ići na tomu 818, s time da maknem proširivaće
a onda ubacit ovo i bio bi prava zvijer

... dimenzije ovi gum neznam, ALI, ove i ovakove gume su orginal za traktora tomu serije 800, proširivači za traktorić tv-818 treba imat zbog širine gume.-

... ova "zvjer", motor lombardini, dva celindra zrakom ladjen, stare generacije - gusani blok, Srbijanske proizvodnje!, more ić na traktora tomu serije; tv-818!, ALI, treba napravit punooo sitni prepravki - preinaka od "zvona", prenosnika - poluosovina, getribe - mjenjača, ...

Lip pozdrav, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

bibos1w

Član
Tu od
4 Stu 2012
Poruka
55
Evo da javim, dogovoreno je sljedeće za moj skromni stroj... postojeci motor ide pod račun, a dolazi generalno uređeni lda 820..ili ti ga 523..., sa 2 godine garancije.
 

bibos1w

Član
Tu od
4 Stu 2012
Poruka
55
6000 kn, sa komplet uljima i filterima, kompletan servis kočnica, neki prepravci po struji, i neka dorada na malčeru...
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pa nije lose, buduci da dobivas kompletno reparirani.motor s jamstvom...stvarno nije lose....
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Dali netko zna neke oznake za boje tv 418 crvena je mašina on je zeleni.Trebalo bi farbati barem zeleni dio ,koju boju najbolje kupiti, neku jeftinu ili neku auto boja pa auto lak.Ima neka preporuka.

Hvala vam unaprijed

pozdrav
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh