• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Zavisi kakav kantar upotrebljava.:icon_hang:
21444186.jpg
 

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
Nek je sa srečom svim novim vlasnicima toma a i tomo 522 nek bude sretan sa novom makinom da svi rade dugo i da se nekvare. Veliki pozdrav novim članovima ja sam tomicu prao nekoliko puta minivasom i nikakav problem samo pokri čep na glavi motora i ošini i slažem se sa edomsokolom ili 18 ili 21 da oba imaju dovoljno snage
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Tomo ide super. Nisam znao da onako mali traktor moze onako lijepo ici, jest da je sad jos prljaviji ali ne smijem ga prati jer napolju nije iznad 0 stepeni C.

A sad ide prica kako sam se ja odlucio za kupovinu Tome. Naime moj rahmetli (pokojni) djed mi je u testamentu ostavio 5 000 KM (2 500eura). A ja posto nisam punoljetan nisam mogao sebi auto kupiti, pa sam znajuci zivotnu zelju mog oca da ima traktor odlucio da ga iznenadim i kupim mu (nama) traktor.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
samo neka te neka dobro i dugo sluzi
podmazuj ga kako spada i i ima da ljepo ide jako oooo dugoooo
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Vrlo lepo si napiso zašto si kupio TVa,nek dugo bez kvarova bude kod vas.A tu stavljaj slike od njega.:icon_thumright::tractor:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Hvala abarth na lijepim rijecima, slike bi trebao poceti stavljati sljedece sedmice, kada bih ga trebao poceti farbati i doradjivati. Pozdrav.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,752
A sad ide prica kako sam se ja odlucio za kupovinu Tome. Naime moj rahmetli (pokojni) djed mi je u testamentu ostavio 5 000 KM (2 500eura). A ja posto nisam punoljetan nisam mogao sebi auto kupiti, pa sam znajuci zivotnu zelju mog oca da ima traktor odlucio da ga iznenadim i kupim mu (nama) traktor.

eto vidiš,to je dobro uloženi novac....
a i lijepo je za čuti kada sin tako ugodno iznenadi svog roditelja..:icon_thumright:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
mtd001 Najljepse hvala.

Dugo smo ja i moj stari mastali o Tomi, ali finansije nam nisu dozvoljavale da ga imamo. Sad kad je napokon u garazi moj stari puca od srece, a meni drago da ga vidim takvog.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@TomoVinkovic420 - dobro nam došao!
Srećna ti kupovina Tome, i da te dugo služi i pomaže u radovima!
pozzz joe!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
@TomoVinkovic420 - sretno tebi i starom,:icon_winkle: i pamet u glavu!:icon_scratch: Tomica je super dobra i opasna mašina.:fiery:
 
Posljednje uređivanje:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
@TomoVinkovic420 - sretno tebi i starom,:icon_winkle: i pamet u glavu!:icon_scratch: Tomica je super dobra i opasna mašina.:fiery:

svaki stroj je opasan ak nisi pazljiv :icon_hang: :icon_hang:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pozdrav Tomo Vinković420, sve ti je već rečeno.

Jako lijep gest od tebe za kupovinu traktora. :(y):
Eto sada sretno i polako.
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@Tomo Vinković420 sve čestitke i sa moje strane a posebno me dirnuo način i razlog kupnje.Služit će on tebe dobro nebrini
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh