• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: TOMO VINKOVIĆ

Joe, še malo pa boš lahko prodal TV za novega :D , leto izdelave 2009 :lol: :lol: :lol:

Drugače pa lepo to da si vse vijake zamnejla z novimi in pri tem nisi nič šparal.

Drugače pa ko smo pred tem omenjali prikolice za TV pa njihova slaba kvaliteta. Tukaj je moja prikolica original TV, l 78 ročni kiper.

piVPH5ZJAVsoECMJ.v.jpg

IJ1aKMFS0hXPOUEY.v.jpg


Pa še kvaliteta pleha
l0s6iKl3iX8hG393.v.jpg


Gruntam če se mi to splača obnoviti (komplet stranice + narediti hidravlično kipanje) ali kupiti kakšno rabljeno prikolico. Stranice mi pridejo cca 300€
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

poštovanje forumašima najboljeg poljoprivrednog foruma - ljubiteljima tv!!!

...tv-832 je odličan traktor, proizvedeno samo pola serije ili oko 50 komada, negdi početkom 90-seti godin!., da., točno, motor je orginal torpedov iz rijeke, dva celindra, jačine oko 35 ks., piše mu 32 iz razloga ča traktor nije mogal dobit dokument - homologaciju, ili nešto treće u ono vrime, ča oću pisat?., mjenjač nije bil ispitan i predvidjen za takovu jačinu motora., motor je bil od tvornice torpeda kako sam i pisal, ali predvidjen za brodice ribarske, strujne agregate i slabije traktore torpedo ki nisu zaživili..., kako sam i pisal jedan od razloga prejakoga motora, svakako i cijene koštanja oko; =16.000,00 dm.-, ali sve je bilo servo - puno hidraulike, lipša hauba, ručice mjenjača su bile onak izvedene da bi bile bliže vozaču, takav sistem ručice mjenjača ja imam i danas na svome tomi., znači niš novo, radilo se tako pred neki 20 i kusur godin., ona treća ručica ča je uz brzine - mjenjač brzina., to je gas. za ovakav stroj - traktor samo reči fale., danas takovu verziju radi tvornica hittner iz bjelovara sa deutuz motorom, i naravno pokazala se jako dobra verzija!!!., eto toliko za ovaj put!.- /mjenjač ostal isti, hauba -pokrov motora modificiran/.-

...joekiki!!!., ča pisat?!., bravo majstore i svaka čast., sretno ti za ubuduće...

bog!., čitamo se...
 
M

mirkec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

BaTeK kaže:
Dones sem še poslikal kardanski priključek.
Deluje takole: na premičnem vodilu ima tri zobnike, dva sta medsabo povezana, na 1. zobniku je še priključek za kardan od TV, na poveznih zobnikih pa je na enmu zobniku klasičen kartan za traktorje.
Delovanje
Ko dam ročko v levo, se vrtenje prenese iz traktroja preko zobnika na drugi zobni in se vrti v levo.
ko dam ročko v desno, se vrtenje prenese iz traktroja preko zobnika na tretji zobni in ta zobnik potem prenese vrtenje na drigu zobnik in se vrtenje spremeni tako da se vrti v desno.

postovani!

sami ste napravili ovo ili?
imate li volje napravit jos jedan? cijena? odakle ste?

lijep pozdrav!
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,693
Re: TOMO VINKOVIĆ

Dečki, ima li tko upute i katalog dijelova za seriju 800?
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: TOMO VINKOVIĆ

mirkec kaže:
postovani!

sami ste napravili ovo ili?
imate li volje napravit jos jedan? cijena? odakle ste?

lijep pozdrav!

To sem kupil. Nevem kateri proizvajalec je proizvajal.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Joe
Traktor ti je pravi ljepotac, odličan. :D
Ali voziš nas žedne preko vode, sad se jedva čeka šta ne valja sa menjačem :scratch . Znam rečičeš posle šta nije valjalo. Javi što pre.

Belic
Ako imaš upute i katalog od seije 800, ajde molim stavi gore.
 
B

belic0209

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Kako ja to najlakse mogu stavit na forum? :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ne znam u kakvom obliku ,tj. ekstenziji imaš.. ako je knjiga skenirana predpostavljam da je PDF .
Prvo to moraš konvertirati u .rar ekstenziju ..to se obicno radi s WinRar programom ,pretpostavimo da i to imaš .
Tada tu datoteku uplodaš na neki host server .
Evo linka http://www.speedyshare.com/
Kad se završi upload otvori se novi prozor s download linkom i linkom za brisanje datoteke .Mi trebamo prvi .
ako je kaj nejasno pitaj .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

belic0209

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pa sta nemogu jednostavno skenirat i onda to tamo uplodat? To je zapravo katalog rezervnih djelova....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: TOMO VINKOVIĆ

Možeš i tako ali, uobicajan nacin je da se uplodane stvari stave u .rar ekstenziju ...
Jedna od prednosti je ta da se datoteki smanji velicina ..pa je brže uplodaš i prije skineš ;) ..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,693
Re: TOMO VINKOVIĆ

Belic,
u koliko to file-a to imaš? I kak su veliki?
Ako hoćeš i ako je to moguće, pošalji mi to mail-om pa ako treba, to mogu obraditi za objavu.
 
B

belic0209

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Zj-Mogu ja to onda kad stignem to dat skenirat pa poslat vama pa vi to uredite? Taj katalog rezervnih dijelova je na nekih stotinjak stranica.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ako ima 100 stranica to bude 20+ Mb :scratch ...Svaki normalni skener ima mogucnost da skenirano nagužva u .pdf .
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

joe traktor je odličan :!: :!: :!: ;)

sad imaš novi traktor koji je 2009 godište :!: :!: :lol: :lol:

nadam se da češ ispraviti grešku i da će sve biti u redu :!: ;)
 
S

saleservis

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Joe, traktor ti je prva liga, pravi lepotan, nek te sluzi bar jos dvaputa duze nego sto te sluzio, izgleda kao da je iz fabrike, pogotovu filter za vazduh, jeli nov?

Puno pozdrava, i samo napred sredices ti to.
 
M

mirkec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

pitanje, gdje kupit "interter" za promjenu smjera okretanja kardana?

730 serija.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ispravak netočnog navoda ne zove se "interter već "inverzija"!
Kakvu inverziju trebaš sa dvije pogonska vratila ili sa jednom.
Inverziju možeš kupiti u Bjelovaru u Masivi, Hittneru i "Agrotehnika Filipan",
u Krapini u "PSC" i u "Partneru",
u Zagrebu "AGRO-DOM"

Za što ti treba koji ćeš priključak tjerat preko nje?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

mirkec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

zbalija kaže:
Ispravak netočnog navoda ne zove se "interter već "inverzija"!
Kakvu inverziju trebaš sa dvije pogonska vratila ili sa jednom.
Inverziju možeš kupiti u Bjelovaru u Masivi, Hittneru i "Agrotehnika Filipan",
u Krapini u "PSC" i u "Partneru",
u Zagrebu "AGRO-DOM"

Za što ti treba koji ćeš priključak tjerat preko nje?

zahvaljujem na ispravku. u elektrotehnickim vodama sam, pa... :)

treba mi sa jednim pogonskim vratilom. zasto uopce sluzi drugo? :scratch
mulčar (rotaciona kosa?).
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh