• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
hvala Tuareg;
ma uzeo sam ga sa jednim svjetlom.pa našao u metroa led rasvjetu za 76kn i zalijepio ju na haubu i spojio na kablove od svjetala-sa prednje strane svjetli bila boja,a bočno kad ga gledaš crveno-super ispalo još se dobro vidi u vožnji,
našao sam stranicu di možete nać nekih djelova za tomeka-vrlo povoljno(svitla,žmigavci,mačije oči.......)pa vidite..
http://www.trgo-agencija.hr
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
pozdrav forumasima...

posto sam nedavno kupio Tomicu 821,interesuje me dal neko zna gde bih mogao kupiti frezu za njega? i dal bi mogao naruciti novu frezu u Bjelovaru?unapred hvala

pozdrav i tebi u beckerek!
po meni kupi svastaru i tamo razgledavaj ili idi u horgos pa se raspitaj tamo. Ako hoces novu... u subotici mozes videti
http://www.metro-doo.com/
Pozdrav!!!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dobro nam došo bojke.:p (pazi piše nešto i sa druge strane):rolleyess:
Uh biće kruh (lebarnik) skup, kad nam vojvođani, banaćani i slavonci presedlavaju na Tomicu.:supris:
 
O

oseloth

Guest
Pozz
Postoji li kakva sijačica za tomicu ili s3 može nečija koristiti. ništq veliko. za sitno zrno me zanima usko da sije. možda ae može prilagođavati
 
B

bojke

Guest
Dobro nam došo bojke.:p (pazi piše nešto i sa druge strane):rolleyess:
Uh biće kruh (lebarnik) skup, kad nam vojvođani, banaćani i slavonci presedlavaju na Tomicu.:supris:

tomica mi sluzi za vocnjak i vinograd i male parcelice(baste)
 
B

bojke

Guest
...I hvala vam na informacijama,verovatno cu kupiti novu nekako mi je sigurnije nego polovna
 
B

bojke

Guest
nego sta mislite dal bi mogao Tomica 821 vuci ovu frezu,,krtica 115 (57-57),to je sirina 114cm,posto mi odgovara ta(zbog pokrivanja oba tocka)? hvala jos jednom
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Danes sem na hidravličnem platoju namestil konstrukcijo s koleščki.
Konstrukcija se odstrani

Tako da ga lahko sedaj lažje premikam po garaži.

20079872.jpg

20079899.jpg

20079901.jpg
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
nego sta mislite dal bi mogao Tomica 821 vuci ovu frezu,,krtica 115 (57-57),to je sirina 114cm,posto mi odgovara ta(zbog pokrivanja oba tocka)? hvala jos jednom

i ta manja ide malo sa strane ili gresim? Jedan tocak ti prekriva i ona od 94cm. Ispravite me ako gresim. Ja bih preporucio sto manji jer je laksi za traktor a banatska zemlja...
Pozdrav!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Batek - lijepa hrpa drva....ako bude zima kao i lanjska bit će ih taman....

Pohvale za kotačiće na platou....sad će biti puno lakše manevrirati s njim
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Bilo je nedavno rasprave o tome u kojoj brzini Tomo Vinković kosi strižnom kosom. Kao što sam već pisao, ja uglavnom kosim u drugoj brzoj uz sporo okretanje kardana. Danas sam kosio lucernu i probao sam kositi u trećoj sporoj uz brzu vrtnju kardana i sa malo gasa, inače traktor jako poskakuje :rolleyess: . Lucerna je samo pala, nije ni znala što ju je snašlo :supz: . Doduše, nije više baš gusta, a nije ni nešto posebno velika.
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
ja mislim za stanje traktora kakvo stanje jel potrgan ušćuvan i to :)

Isli ga gledati, zali boze vremena i benzina...
Oglas je glasio odlicno stanje, bez ulaganja, a zapravo je zreo za generalku, ujaka mi je zalio uljem kad je gledo stangu...
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Isli ga gledati, zali boze vremena i benzina...
Oglas je glasio odlicno stanje, bez ulaganja, a zapravo je zreo za generalku, ujaka mi je zalio uljem kad je gledo stangu...
Ako je loš, loš je. Ali to što baca ulje na otvor šipke za kontrolu je normalno, jer on ima samo 1 cilindar te klip u kretanju prema dolje stvara pritisak u karteru i normalno da pritisak izbacuje ulje.
Dođi pogledati moga, blizu smo.
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Bojenje

Nakon sapiranja i ispiranja, špricanja nekakvim kiselinama, došlo na red i bojanje.
Prije boje, naravno, podloga. Nekakav filler(na nagovor prodavača, a ne primer), poprskan po staroj boji.

Naravno, kum je meštar od zanata kad je bojanje u pitanju, pa mu ovim putem još jednom zahvaljujem.






 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh