• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nebi mu ja ništa nabacivao veče gume nego što su original. Več je bilo diskusija oko toga ali dobro, kako ko hoče. Poštujem to.
Nekima (i meni) ljepše izgleda sa širim i večim gumama ali mislim da više izgubi svojstva. Ove felge su mu uske pa veča guma ne sjedne dobro jer je onda površina po kojoj se vozi okrugla pa se troše po sredini. Drugo je da je brži ali izgubi uzbrdo jer su getribe izračunane za te dimenzije koje ima origi. Tako on zahtjeva više mjenjanja brzine sa menjačem. Serija 700 ima veče gume ali su mu getribe nešto drugo a tu je i jači motor. Tu je i grip, traktor je neke određene težine i pritiska sa gumama na tlo na neku određenu površinu. Znači tu je neka razlika, pritisak na tlo sa istom težinom ali površine su različito velike. Nadam se da razumete što sam sa ovom mislijo.

Uvijek je tako, nešto se pridobi a nešto se izgubi i tako onda važi šta je nekome važnije.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Sve šta si napisao to stoji no ako se sjećas da je bilo govora da 826 nema 26 konja nego 22 i mislim da je to istina a isti je kao serija 830 a kako se u ovom slučaju radi o dobrom rugerinijevom motoru mislim da sve ono šta si pomenuo a šta je istinito ne utječe u toj mjeri na takav traktor i motor jer je kod serije 800 sve isto samo 826 i 830 imaju proširivače ili se ja varam no kako kazeš to je osobna stvar svakog od nas da sam procjeni.
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sve šta si napisao to stoji no ako se sjećas da je bilo govora da 826 nema 26 konja nego 22 i mislim da je to istina a isti je kao serija 830 a kako se u ovom slučaju radi o dobrom rugerinijevom motoru mislim da sve ono šta si pomenuo a šta je istinito ne utječe u toj mjeri na takav traktor i motor jer je kod serije 800 sve isto samo 826 i 830 imaju proširivače ili se ja varam no kako kazeš to je osobna stvar svakog od nas da sam procjeni.

Podpisujem rijeći kolege Firemanpeter-a i dodajem , kod metanja većih guma postoji i problem punog zakretanja volana , a kola na 818,822nisu ista kao 826,830 itd :confused: a jedina je istna da je sve moguče prisložiti , snagu izgubiti :lol:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Podpisujem rijeći kolege Firemanpeter-a i dodajem , kod metanja većih guma postoji i problem punog zakretanja volana , a kola na 818,822nisu ista kao 826,830 itd :confused: a jedina je istna da je sve moguče prisložiti , snagu izgubiti :lol:

Pažljivije pročitaj šta sam napisao pa ćes vidjeti da i ja uvažavam sve šta je fireman napisao :?: kotači su naravno manji kod tih serija no isto je podvozje kod svih serija 800 pa to sa zakretanjem volana nema ama bas nikakve veze jer se kotači ne mogu nikako dodirnuti a potrebna je neznatno veća sila prilikom zakretanja volana a naravno da gubi snagu ali ti gubici nisu veliki kod tog motora sa dva klipa mogli bi se čak i zanemariti znači govorim samo o traktoru 822 kod svih drugih serija sa jednim klipom to naravno nikako nebi bilo dobro.
 
Posljednje uređivanje:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Ok to je onda orginal lombardini vidi malo pregledaj vijke dali je skidan sa zvona ako te interesira vidi dali su skidane dizne jer ako su one propišale treba ih poštelati kod bošiste ili promjeniti ako se jako zaletava nakon prvog palenja probaj poštelati i to, o svemu tome je bilo govora na ovom forumu pa malo prelistaj a mogu ti ja odgovoriti na pp ako te sta zanima.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
pozdrav

nitko od vas mi nije bas dobro objasnio ovo uvezi ovog zubcanika kako je pravilno a kako nepravilno postavit jel duza strana ide skroz tamo ili vani



Uploaded with ImageShack.us

e vidite ova duza strana zubi i ova kraca koja od njih ide vani a koja unutra ..:drinkers:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Vidi malo stranicu 472 joekiki ima sa tim iskustva mislim da je i kod tebe postavljeno kao na toj slici .a kod tebe je falio jedan valjčić mozda je to uzrok.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Nekima (i meni) ljepše izgleda sa širim i večim gumama ali mislim da više izgubi svojstva. Ove felge su mu uske pa veča guma ne sjedne dobro jer je onda površina po kojoj se vozi okrugla pa se troše po sredini. Drugo je da je brži ali izgubi uzbrdo jer su getribe izračunane za te dimenzije koje ima origi. Tako on zahtjeva više mjenjanja brzine sa menjačem. Serija 700 ima veče gume ali su mu getribe nešto drugo a tu je i jači motor.

To sa felgama je u redu ali tko ide za tim promjenit će i njih a ima guma sa istim obimom kao kod većih serija ali su uže i pašu na tu užu felgu pa bi i sa tim gumama bio puno lijepsi a šta se tiče getriba jednake su kod svih serija 800 jedina razlika sa 700 je u sredini i zadnjem trapu jer je kardan odnosno izlazno vratilo drukcije izvedeno i nema taj prenos odnosno snagu kao kod 700 ali ne govorimo o seriji 700.tako da motoru sa dva klipa od 22 konja oduzme snage isto onoliko šta mu je stavio auspuh na auspuh,skine auspuh i stavi vece gume i dobije isto u biti ta razlika se ne moze primjetiti.
 
Posljednje uređivanje:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
pozdrav ljudine mozeli mi neko odgovorit ovaj zubcanik ljevo ovaj donji dali vanjski dio zubcanika ide duzi ili ova druga strana kraci mislim na ovaj zubcanik sto redaju se llezajevi ovi vanjkasti .....



Uploaded with ImageShack.us

Dobro je tako, kako stoji na slici!
Samo što fali valjčića, al predpostavljam da su na broju...samo nisu stigli uvrstiti se u kolnu za fotkanje!

Uglavnom ona strana, gde su oboreni zubi sa obe strane - ide unutra, jer preko njega prelazi zubčanik reduktora kad šaltaš brza/rikverc/spora.
Znači ravna strana treba biti okrenut prema dekli menjača!


@magla - neznam dal ti je registrovan traktor, jer na tehničkom pregledu meni su gledali brojeve šasije, koji moraju biti isti!
Pločica što je zalepljena sa desnestrane na prednjem trapu, i na njoj piše broj šasije...e taj isti broj treba da je utisnut na prednji/srednji/i zadnji trap!

Ako je zadnji trap menjan...onda se brojevi neslažu, što znači da nemože proći registraciju...
Nadam se da je registrovan...:supz:
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
pozdrav svima !

Počelo remontovanje tomice pa imam par pitanjca,pogotovo kad sam gledao petrove radove .
možete li mi reći oznake za zelenu boju kojom je obojeno kućište? ikako razlikovati motor 18 ks od 21 ks
:toimonster:
 

Prilozi

  • ttttt4.jpg
    ttttt4.jpg
    68 KB · Pregleda: 260
  • tt.jpg
    tt.jpg
    25.8 KB · Pregleda: 283

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
pozdrav ljudine

ej daj neka mi neko rekne(napise)sta bi to moglo bit sve sam lezajeve izmjenjo u mjenjacu i opet melje nemozes ostat imam osjecaj kao da nesto strune nesto se dodiriva tako imam neki osjecaj ja neznam kako doci do tog kvara uhvatio sam se za glavu mensecini oce tomo da ga brenerom isjecem et dotok je doslo aj unapred hvala ....:supz:

Jel melje samo u brzohodnu?
Daj još malo informacija...

pozdrav svima !

Počelo remontovanje tomice pa imam par pitanjca,pogotovo kad sam gledao petrove radove .
možete li mi reći oznake za zelenu boju kojom je obojeno kućište? ikako razlikovati motor 18 ks od 21 ks
:toimonster:

Po izduvnom loncu bi trebalo biti 18ks...drugo ti ja nemogu pomoći.
Boju neznam...
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav svima !

Počelo remontovanje tomice pa imam par pitanjca,pogotovo kad sam gledao petrove radove .
možete li mi reći oznake za zelenu boju kojom je obojeno kućište? ikako razlikovati motor 18 ks od 21 ks
:toimonster:
LDA100=18KS..........LDA820=21KS....
za boju nisam siguran al ću vidjet sutra pa ti napišem ako ti peter il neko drugi nejavi prije......:supz:
21ks ima dugački auspuh a 18ks ima kratki......takav kao tvoj
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
LDA100=18KS..........LDA820=21KS....
za boju nisam siguran al ću vidjet sutra pa ti napišem ako ti peter il neko drugi nejavi prije......:supz:
21ks ima dugački auspuh a 18ks ima kratki......takav kao tvoj
hvala .
pitam zato sto to nije ništa orginalno,na pločici poklopca ventilatora piše lda 820 pa pitam dali se još po čemu razlikuju da ne otvaram glavu da mjerim klip.
ipak hvala
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
hvala .
pitam zato sto to nije ništa orginalno,na pločici poklopca ventilatora piše lda 820 pa pitam dali se još po čemu razlikuju da ne otvaram glavu da mjerim klip.
ipak hvala

razlika je i u otvoru cilindra LDA100 ima 100 a LDA820 102 hodu klipa , zapremini i težini

ARNO vjerojatno ima radionički za taj traktor pitaj ga i zamoli da ti posalje jer kako taj tomo izgleda trebaće ti sigurno
http://www.njuskalo.hr/strucna-lite...onicki-prirucnik-tv-420.523.732-oglas-6065293 evo link pa si mozes i kupiti
 
Posljednje uređivanje:

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
razlika je i u otvoru cilindra LDA100 ima 100 a LDA820 102 hodu klipa , zapremini i težini

ARNO vjerojatno ima radionički za taj traktor pitaj ga i zamoli da ti posalje jer kako taj tomo izgleda trebaće ti sigurno
http://www.njuskalo.hr/strucna-lite...onicki-prirucnik-tv-420.523.732-oglas-6065293 evo link pa si mozes i kupiti

svu literaturu sam već nabavijo,u radioničkom nema razlike osim u prečniku i hodu klipa
ipak ću morati zamoliti arna da mi objasni kakva je razlika uočljiva a da se neskida glava motora.
hvala!
na bloku ima oznaku L u trokutu mislim da to znači lombardini.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Drugih razlika nema,onda imaš sve samo još dobra volja.hoće li na proljeće orati?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh