• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Čuo sam i ja da neki majstori u zglob stavljaju novilon plastiku koja sama podmaziva, baš u Tomice to stavljaju kad repariraju sredinu. Izgleda da ima nešto na tome.
 
T

tuaregr10

Guest
Ma nije mi mrsko uopšte, mogu ti doči tamo pa to srediti i to za đabe pošto smo forumski kolegi. Jel, više nego pošteno od mene, jeli?

svaka cas nemam rijeci za ovu poruku

evo malo i frezanja ledine tomo odradziva po mom ukusu



i nakraju bez dobrog pluga nema ni frezanja :icon_jook:

Pozdrav Samir_732 :icon_arrow:
Ti već frezaš, a kod nas se još ni snijeg nije otopio, a izgleda da ni neće lako, zato jer najavljuju u četvrtak novi snijeg :(doh):. Dobro ti to frezaš, radiš papar od zemlje :icon_fU:.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
a dobro nešto ćemo nabavit.jel ima bilo kakav radni sat za njega?al ovakav analogni i koliko bi došao (cca)

Taj sat ako je ostao originalan onda radi na vibraciju i moj ti je savjet da ga rastaviš mozda šta otkriješ pa ga stavi na nulu a fireman ti je već rekao da nemaš pripremu za sat sa bužirom znači ostaje ti onaj koji radi na struju a tih ima već ćeš naći.evo ssucur ti je dao prjedlog za sat..
 
Posljednje uređivanje:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Mojih ruku dijelo

Eto što se radilo ove zime...
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 251
  • 2.jpg
    2.jpg
    34.3 KB · Pregleda: 231
  • 3.jpg
    3.jpg
    72.2 KB · Pregleda: 216
  • fotografija 4.jpg
    fotografija 4.jpg
    40.5 KB · Pregleda: 232

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
svaka čast, mislim da je u orginalu nosač haube zeleni

Tako je, ali u mom slučaju nisam mogao izbiti štifte iz panti, zezali su amortizeri, zapeklo je pa sam ostavio tako i pofarbao sve u komadu... to je jedina razlika u odnosu na originalne boje...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozz. Samire, kod tebe nema pet-šest, nego radi i samo radi.: Icon_super:: Pijača:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pozz. Samire, kod tebe nema pet-šest, nego radi i samo radi.: Icon_super:: Pijača:

Samir, je za pohvalit svaka čast, ovako mlad momak a ovako hoće raditi. Sve pohvale:icon_thumright:
 
T

tuaregr10

Guest
Eto što se radilo ove zime...

Pozdrav mrga :smile:
Bome ste lijepo radili, niste spavali zimski san :(snooze):. Tomo je odlično sređen, nemam riječi, svaka čast... kao nov je :icon_eyes:. Da li ste sebi sređivali Tomu, ili je to nečiji drugi :icon_question:?
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
ne nije to taj sat.moj je okrugli izgleda baš kao kilometar sat samo što ima cijeli krug (60 minuta) i jedna kazaljka (narančasta koliko se sjećam od pred 15 godina) je vrtila sekunde a druga (bijela) minute.a u sredini malo ispod je imala brojčanik kao ovaj na slici samo što nema bijelog dijela.

ma slikat ću ga jedan dan pa stavit ovdje smao se moram sjetit i uhvatit malo vremena
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
ne nije to taj sat.moj je okrugli izgleda baš kao kilometar sat samo što ima cijeli krug (60 minuta) i jedna kazaljka (narančasta koliko se sjećam od pred 15 godina) je vrtila sekunde a druga (bijela) minute.a u sredini malo ispod je imala brojčanik kao ovaj na slici samo što nema bijelog dijela.

ma slikat ću ga jedan dan pa stavit ovdje smao se moram sjetit i uhvatit malo vremena

ako ti je orginalan onda je ovakav a takvih više nema za kupiti rade na vibraciju.
viewer.php
[/URL][/IMG]
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Samir, je za pohvalit svaka čast, ovako mlad momak a ovako hoće raditi. Sve pohvale:icon_thumright:

Slažem se sa tobom svaka mu čast samo da stavlja neke druge slike a ne stalno gdje izvozi gnoj i to još da je jedna ok :(rofl): Samire daj neku žensku stavi na koljeno i zalijepi koliko hoćeš slika:(inlove)::icon_pai::(inlove):
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
ako ti je orginalan onda je ovakav a takvih više nema za kupiti rade na vibraciju.
viewer.php
[/URL][/IMG]

ne.čak nije ni takav.brojčanik mu je ispod kazaljek i ima 2 kazaljke.slikam ga pa ga stavim ovdje
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Slažem se sa tobom svaka mu čast samo da stavlja neke druge slike a ne stalno gdje izvozi gnoj i to još da je jedna ok :(rofl): Samire daj neku žensku stavi na koljeno i zalijepi koliko hoćeš slika:(inlove)::icon_pai::(inlove):

ee jaro nece one radnike one hoce sminkere moj gorski jasam za njih onaj pravi seljak koji od zvjezde do zvjezde na njivi
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Ma to ti ljuban jole napravi i nećeš dugo čekati 2-3 mjeseca.hahahhaha
:icon_lol:

Ma zezam se ljuban je majstorčina samo čovjek je pretrban poslom ima prioritete,komunalac kapša i slična nemože njih odbiti zbog mene koji dojdem 1 na godinu k njemu,,,,danas mi je završio sredinu odlična napravljeno,čak mi je reao da sam picajzla šta sam mu nosio sredinu na reparaciju da je moja nova nasprem drugih šta mu nose svakakve šrotove,cijena ni 50 eura.svaka čast.u mom kraju ima 3 takvih majstora koji imaju preko 50 godina a nitko ih nije nasljedio bit će belaja kad prestanu raditi a naše tome sve su stariji i svake godine na njima sve više posla ili ćemo masno plaćati specijaliste po zagrebu i sl.ili ćemo morati kupovati nove :tractor:moj još malo pa gotov počastit ću vas slikama za koji dan.
 

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
Ma zezam se ljuban je majstorčina samo čovjek je pretrban poslom ima prioritete,komunalac kapša i slična nemože njih odbiti zbog mene koji dojdem 1 na godinu k njemu,,,,danas mi je završio sredinu odlična napravljeno,čak mi je reao da sam picajzla šta sam mu nosio sredinu na reparaciju da je moja nova nasprem drugih šta mu nose svakakve šrotove,cijena ni 50 eura.svaka čast.u mom kraju ima 3 takvih majstora koji imaju preko 50 godina a nitko ih nije nasljedio bit će belaja kad prestanu raditi a naše tome sve su stariji i svake godine na njima sve više posla ili ćemo masno plaćati specijaliste po zagrebu i sl.ili ćemo morati kupovati nove :tractor:moj još malo pa gotov počastit ću vas slikama za koji dan.

Gdje se nalazi taj majstor koji radi sredinu za 50 €???
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh