• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
zašto na kraju godine ne kupite ono šta je ostalo goriva ili prije po malo da nije sve odjednom jer njihova je logika ako ti je ostalo znači da ti tolika količina nije potrebna onda ti sljedeču godinu toliko smanji...

a zašto meni nisu platili isporučenu robu, pa bih imao novaca i za gorivo:(
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
opet rade i sami ljudi si probleme,pa ne mogu ja osobno sad pokupovati sve gorivo koje mi ostalo na kartici jer imam druge obaveze za plačanje,takvo sranje su napravili i prošle godine ,sad sam se vračao oko 16sati i G Polja i u V Grđevcu još uvijek kolona od prikolica i raznoraznih posuda,budu morali zaštitari nositi lovu :madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja se vratija sad,,,,čeka red,,poludija,,,udarija par bestrzajnih :drinkers::drinkers:i lakše se čekalo......

Potpisujem Ajkula,,,sramota totalna..
Ostalo 0,23l:rolfer::rolfer::rolfer:jedan kratki..:blackeye:blackeye
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Evo ja se vratija sad,,,,čeka red,,poludija,,,udarija par bestrzajnih :drinkers::drinkers:i lakše se čekalo......

Potpisujem Ajkula,,,sramota totalna..
Ostalo 0,23l:rolfer::rolfer::rolfer:jedan kratki..:blackeye:blackeye

u požegi isto reeeed
,došao nakon 2 sata ,opet reeeed
odustao sam
idem naveće u pola dvanaest, e ***** ga ak bude reda:weedman:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
pa sječam se da je ove godine, kad smo išli otvarati opg negdje u 3 mj, da se moglo dizati još. još je neki deda došao s karticom da vidi kolko ima litara pravo... ako to ukinu, onda znači opet do 8 mj nemaš pravo na gorivo za ovu godinu, ili šta?
po tome ispadne da to gorivo imaš pravo samo 4 mj uzimati., od 8-12
dstalo nam je oko 150l,a bilo je price da su dodali nesto goriva radi zalbi na malu kolicinu tako da smo imali oko 300 litar posle nove godine to smo dignuli negdje oko 5.1 i od tada do negdje pocetkom 12 mjeseca ni kapi vise nismo dobili.tako da je tih 300 litar bila kolicina za ovu godinu a ne prazne price cobankovica i njegovih sljedbenika.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
meni taj sistem nije jasan
ja godišnje imam 900 litara a potrošim jedno 200 ove godine nam je ostalo 650 litara i sad za novu godinu imamo opet 900 osnovno ali na tih 900 ima još od prošle godine dodatka 200 litara

kolega suti,,fala bogu da imas,,,nadam se da ne gleda ovo ministar,,:rolfer:,,jos ce nam ukinut,,za sad,,kad ga ukinu,,pak cemo kukat,,
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
I ja sam zadnjih dana vidio kolone na benzinskoj sa karnisterima i bačvama i žale se kako neće moći iskoristiti kvotu.
Dok iz razgovora sa drugima su riješili taj problem. Kupili spremnike za lož ulje (sad su badava kad rijetko netko grije na ložu), nekoliko kupaca iz istog mjesta zajedno naruči svoje količine i cisterna dostavi u dvoriše, još dobiju neki rabat na količinu. Kažu rađe skupe novce za svu količinu plavog nego poslije plačaju skuplji eurodiesel jer im baš taj dio koji su izgubili fali za potrošnju.

Zašto vi tako ne radile?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
pa koliko ja znam uvijek je cisterna bila jeftinija od benzinske jer kad doveze 5tis litara u cisternoj nema neke naknade za trgovinu koja je 20lipa,tako jedan čovjek kod mene kupje već godinama na kamion i izađe ga dosta jeftinije-konkretno 1000kn a uz to ima još nekog rođaka u Sisku u rafineriji pa mu taj pošalje najbolje gorivo i kad je najjeftinije.

P.S najebo sam ako ovo vidi ministar, ma ko ga je..e

bilo bi lijepo i kad bi se taj dotični ministar registrirao na ovaj forum pa da se upozna iz prve ruke što mori poljoprivredu:madmana:
 
F

fair_play

Guest
bilo bi lijepo i kad bi se taj dotični ministar registrirao na ovaj forum pa da se upozna iz prve ruke što mori poljoprivredu:madmana:

Ovo je odlična ideja, ne samo za njega vec za cijelu tu ekipu. To bi cak i moralo biti tako ako se mene pita.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
I ja sam zadnjih dana vidio kolone na benzinskoj sa karnisterima i bačvama i žale se kako neće moći iskoristiti kvotu.
Dok iz razgovora sa drugima su riješili taj problem. Kupili spremnike za lož ulje (sad su badava kad rijetko netko grije na ložu), nekoliko kupaca iz istog mjesta zajedno naruči svoje količine i cisterna dostavi u dvoriše, još dobiju neki rabat na količinu. Kažu rađe skupe novce za svu količinu plavog nego poslije plačaju skuplji eurodiesel jer im baš taj dio koji su izgubili fali za potrošnju.

Zašto vi tako ne radile?
zato jel su ti sa cisterna jos veci lopovi,a taj rabat on sebi naplati u gorivu koje se nakoti u toplim uvjetima.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni je ostalo 1000 lit i uopče se neopterečujem jer nisam imao novce za kupiti to gorivo nego sam platio neke račune koji su bitniji a da ima muljaže sa plavom ima ,samo nitko neče nikog prijaviti,dva dana prije nove na pumpi u V.Pisanici majstor je natočio 5000 lit i večina domačih malih seljaka je ostala bez goriva ,tako da se postavlja pitanje kako je tom tipitusu ostala tolika količina do kraja godine ,jučer sam bio na pumpi i provjerio stanje i sa viđenim sam zadovoljan ,jer trošim od 1400 -1800 lit .pa ima još i malo više od toga iako su malo umanjili jer nisam sve iskoristio,jedan 100% siguran podatak ,tip u blizini Vrbovca u jednom malom selu prodaje plavu po 7 i nešto sitno kuna,ima automat sa gorivom u sklopu trgovine i lokalni ljudi kojima treba nekoliko litara tjedno kupuju tamo jer im daleko ići do gradske pumpe u Vrbovcu,a gdje je gorivo koje popale auti,kamioni , jednom prilikom točim plavu u V.Grđevcu i majstor toči u dvicu golfa 50 lit ,pitam prodavača kako ,samo je odmahnuo rukom,nisam uopče razmišljao da ga prijavim jer me baš zaboli ,ali nemože biti istina da su odobrene kvote nedovoljne po pojedinoj stavki,a da golf je imao tablicu DA666 ostalo nije bitno:finga::finga::finga:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
meni je ostalo 1000 lit i uopče se neopterečujem jer nisam imao novce za kupiti to gorivo nego sam platio neke račune koji su bitniji a da ima muljaže sa plavom ima ,samo nitko neče nikog prijaviti,dva dana prije nove na pumpi u V.Pisanici majstor je natočio 5000 lit i večina domačih malih seljaka je ostala bez goriva ,tako da se postavlja pitanje kako je tom tipitusu ostala tolika količina do kraja godine ,jučer sam bio na pumpi i provjerio stanje i sa viđenim sam zadovoljan ,jer trošim od 1400 -1800 lit .pa ima još i malo više od toga iako su malo umanjili jer nisam sve iskoristio,jedan 100% siguran podatak ,tip u blizini Vrbovca u jednom malom selu prodaje plavu po 7 i nešto sitno kuna,ima automat sa gorivom u sklopu trgovine i lokalni ljudi kojima treba nekoliko litara tjedno kupuju tamo jer im daleko ići do gradske pumpe u Vrbovcu,a gdje je gorivo koje popale auti,kamioni , jednom prilikom točim plavu u V.Grđevcu i majstor toči u dvicu golfa 50 lit ,pitam prodavača kako ,samo je odmahnuo rukom,nisam uopče razmišljao da ga prijavim jer me baš zaboli ,ali nemože biti istina da su odobrene kvote nedovoljne po pojedinoj stavki,a da golf je imao tablicu DA666 ostalo nije bitno:finga::finga::finga:

več su staro zbrisali i napunili s novim za ovu godinu
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
U današnje vrijeme je muljaža popularno:finga:

Svatko bi se htio obogatit na laki način:mad:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
meni je ostalo 1000 lit i uopče se neopterečujem jer nisam imao novce za kupiti to gorivo nego sam platio neke račune koji su bitniji a da ima muljaže sa plavom ima ,samo nitko neče nikog prijaviti,dva dana prije nove na pumpi u V.Pisanici majstor je natočio 5000 lit i večina domačih malih seljaka je ostala bez goriva ,tako da se postavlja pitanje kako je tom tipitusu ostala tolika količina do kraja godine ,jučer sam bio na pumpi i provjerio stanje i sa viđenim sam zadovoljan ,jer trošim od 1400 -1800 lit .pa ima još i malo više od toga iako su malo umanjili jer nisam sve iskoristio,jedan 100% siguran podatak ,tip u blizini Vrbovca u jednom malom selu prodaje plavu po 7 i nešto sitno kuna,ima automat sa gorivom u sklopu trgovine i lokalni ljudi kojima treba nekoliko litara tjedno kupuju tamo jer im daleko ići do gradske pumpe u Vrbovcu,a gdje je gorivo koje popale auti,kamioni , jednom prilikom točim plavu u V.Grđevcu i majstor toči u dvicu golfa 50 lit ,pitam prodavača kako ,samo je odmahnuo rukom,nisam uopče razmišljao da ga prijavim jer me baš zaboli ,ali nemože biti istina da su odobrene kvote nedovoljne po pojedinoj stavki,a da golf je imao tablicu DA666 ostalo nije bitno:finga::finga::finga:

:p:p:p:p:p
Sretno čovjeku sa DA tablicama , jer ako ga uhvati carinska kontrola isto mu je kao da je imao lož ulje , a što se tiće trgovca , njemu je bitno da je čovjek dao karticu sa koje će on razdužiti gorivo a u što toći to ga ne treba sekirati , a pošto je sam na benziskoj on ni ne STIGNE KONTROLIRATI ko u što toći , jer on mu nije stavio pištolj u rezervar pa tako ima i izgovor da ga neko prijavi , a za mene lićno draže mi je da neko ispred mene natoći 50 litara odjednom nego da mrcvari sa 10 krnistera po 5 litara :rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma još je dobro ako je deset a ako je nji 30 i picajzla od čovjeka toči svaki do vrha i po nekoliko puta dok nisu puni ,pa onda šarafljenje ,pa pokrivanje e od tih mi raste kosa ihvata glad:partyman::partyman:
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ti bi onda trebao malo porazgovarati s psihologom,budeš se razbolio jer se to svakodnevno događa na našim pumpama:D
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ti bi onda trebao malo porazgovarati s psihologom,budeš se razbolio jer se to svakodnevno događa na našim pumpama:D

Ma neće ima on izbor nekoliko pumpi u okolici , :? ode di je manje gužve :cry: veća frka je kad ima na kartici a presavinuti SEF u zadnjem đepu na crvenoj rezervi :lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh