• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

Z

zrine892

Guest
pa taj hurliman i df su isti traktori samo druga je boja i to je to....
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
I cijena Zrine je nešto drugačija, a ostalo sveee isto osim imena
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
kaj ime veze je HURLIMANN ili DEUTZ-FAHR :?: :?:
ja neznam točnu cijenu to sam negdje načuo da je al pitaj pa češ znati ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA IMT 565 kaže:
:lol: :lol: se buš strgal :mrgreen: :mrgreen:
malo sprobavam hidraulik ;)
od kad ima pomočne cilindre lud je :p preporučam ih svakome 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
je, kurlimanni ih obično imaju, dok same ima pumpu klasičnu gore! ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA IMT 565 kaže:
je, kurlimanni ih obično imaju, dok same ima pumpu klasičnu gore! ;)
cilindri su dodatna oprema tak da je i tvoj same more imati. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
more ih imati al mu netrebaju, ima gore kvrgetinu od pumpe koja diže bez potrebe za pomočnim cilindrima!
Nego jel ti na hurliju imaš i pumpu gore+cilindre, jer jedan komšo iz sela ima na hurlimannu prestige 75 tradition samo dva pomočna cilindra,a nema pumpu gore, ima samo nosač, tj kučište gdje su spojene poluosovine u vrhu hidraulika, ak me razmeš kaj ti oču reči i to sve besprijekorno funkcionira, malo se osjeti trzaj kod podizanja i spuštanja, tj. brza je hudroulika :!:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko ajd poslikaj kad buš uzimao silažu tik do zida, da vidim kak uzimaš, da ne ogrebeš u zid i kak blizo zida uzimaš
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Neznam kak ima ali mora imati pumpu :scratch
Malo ima trzaja kod spuštanja i podizanja.ali samo ako na kratko spuštaš i dižeš ;)

BOGEC: sutra režem i sjetit ću se da malo bolje po danu to obavim,ili možda i preksutra ;)
kad zrežem ima još za 2 velike tačke da se počisti :p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Neznam kak ima ali mora imati pumpu :scratch
Malo ima trzaja kod spuštanja i podizanja.ali samo ako na kratko spuštaš i dižeš ;)

:p
neznam, čini mi se da nema pumpu, a opet možda ima neku malu gore koja samo tjera te pomočne cilindre, stvarno neznam 100% točno!
 
Z

zrine892

Guest
samo sanana jel ti hoces reci da ima posebnu pumpu za pomocne vanjske cilindre?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zrine892 kaže:
samo sanana jel ti hoces reci da ima posebnu pumpu za pomocne vanjske cilindre?
ja mislim da nema :scratch :scratch , pomočni i osnovni hidraulik bi trebali jednako raditi, stvarno neznam :scratch ;)
 
Z

zrine892

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
zrine892 kaže:
samo sanana jel ti hoces reci da ima posebnu pumpu za pomocne vanjske cilindre?
ja mislim da nema :scratch :scratch , pomočni i osnovni hidraulik bi trebali jednako raditi, stvarno neznam :scratch ;)



koliko ja znam cilindre mozes staviti ako nemas onda crijeva provuces negdje od razvodnika i tako radi...ali da ima dvije pumpe za hidrauliku bila bi to komplicirana stvar..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma kakve 2 pumpe..
crijeva od cilindri se montiraju na cijev kaj ide s razvodnika hidraulika..budem priložio sliku ;)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
marko hurlimann xa86 kaže:
ma kakve 2 pumpe..
crijeva od cilindri se montiraju na cijev kaj ide s razvodnika hidraulika..budem priložio sliku ;)

Nemaju pomoćni cilindri veze s razvodnikom.Oni se spajaju paralelno s glavnim radnim cilindrom.Na većini traktora postoje predviđeni čepovi za tu namjenu.
 
D

danijelcukon

Guest
Trebaju mi prednji utegi cca 300 kg za hurliman xa 86. Inace traktor ima prednju hidrauliku, pa me zanima ak ima netko kakvu ideju, a da nije preskupo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh