• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

M

Mister x

Guest
Pa dobro smijem se i ja malo našalit ali ti nemaš baš neke brežuljke tamo oko sebe tak da ti baš nebi baš bilo bajno da te ja pošaljem na svoju njivu da malo pofrezaš. Moraš jednom pogledat do mene da se uvjeriš o čemu pričam.
Uglavnom Hurlija planiram uzet i mislio sam ga uzet sad ali mi je taj Tafe uletio povoljno. Uglavnom vidim da ovaj kod mene u selu radi s njim sve i svašta.

Baš idem sutra do njega da čujem kaj on priča o njemu
 
R

Ratarko

Guest
Ok , nemam brdo , priznajem ali zato letim kao lud tik do centra raskrižja i onda full kočenje u tri do pet metara i ležerno skretanje u sporednu ulicu :D

Ako su ti kočnice glavna tema na Hurliman traktoru slobodno promjeni ploču i razmišljaj o drugim stvarima , jer kočnice su odlične !
 
M

Mister x

Guest
Pa zato sam odlučio uzet takav stroj jer to je ipak mješavina proizvoda zapadnih idealista
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
krx pozega kaže:
Koja je fora ovog sivog hurlimana

Sada su svi novi Hurliji takve boje , Lambo boja.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Odakle su ove slike na kojima ih ima puno? Jel to iz dvorišta nekog dobavljača, ili...?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
EVO I JA SE ODLUČIO,UZEO SAM HURLIMANNA PRINCE 55 ZA VINOGRAD VIDJET ÆEMO KAKAV JE U RADU OVAKO IZGLEDA ODLIČNO
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
mene isto u budučnosti zanima takav princ ili slican javlja j kako se ponaša
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
NEMA PROBLEMA NIJE JOÅ  STIGAO TREBAO BI SVAKI DAN,JOÅ  SAM UZEO I MEĐUREDNU ROTODRLJAČU SA TICALOM I ATOMIZER PA ÆEMO GA VIDJET U SVIM REŽIMIMA,PA ÆU IZVJEÅ TAVAT
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
vinogradar
Kad ti dođe traktor hoču samo slike i slike i slike! Å to si uzeo od opreme?
Jesi li uzeo kabinu i klimu? Cijena?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Nisam uzeo kabinu jer je sa klimom kabina 4700 eura a to mi je malo puno,za te novce sam uzeo radije međurednu rotodrljaču sa ticalom,od opreme ništa posebno 360/70-24 zadnje gume,3 brzine kardana cijena 17300 sa pdv-om
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
lepi traktor sviđa mi se a kabina bi ti dobro došla jedino kad buš šprical sa atomizerom jel si unutra potpuno zaštičen
 
R

Ratarko

Guest
Ovaj Hurli mi dođe kao ono ATV vozilo , samo da može iči 50 km/h bio bi naj kul traktorič 8)
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
a dobro dodje kabina ali je skupa 3000 kn košta maska odnosno kaciga hermetički zatvorena sa ugrađenim filterom na struju ili bocama sa komprimiranim zrakom tak da...........
 

Najnoviji postovi

Na vrh