• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Eto moje mašine na sajmu u Gudovcu ali mislim da bi bolje izgledao doma u dvorištu
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koliko imaš trenutno vinograda? Dali misliš povečati?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Za sada 3000 trsova a ove godine povečavam na 1 ha,a nadam se nagodinu još povečati
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
A sada nema neke velike količine jer je to vinograd dio četvrta,a dio peta godina a imam nekoliko partnera kojima prodajem o optimalno je 1-2 litre po trsu a sad može i 3,4 ali je kvaliteta slabija ovisi što tržište traži
 
R

Ratarko

Guest
Onda bi onaj uski Fendt što ga je Jadranko kupio neki dan isto bio dobar za tebe vinogradar .
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Pa bi da jer redovi su na 2 metra razmaka tako da sve uže igra a evo mi se odlučili na hurlija,nadam se da me neče razočarat
 
R

Ratarko

Guest
vinogradar kaže:
Pa bi da jer redovi su na 2 metra razmaka tako da sve uže igra a evo mi se odlučili na hurlija,nadam se da me neče razočarat

Nema razloga za strah , može imati koju mušicu ali to Trgo-Gea riješi bez problema . Sve u svemu mora iči bez kvara min. 5 godina . To baziram na iskustvu sa mojim Hurlijem i još jednim kod jednog frenda , dobri su to traktori.

Čestitam ti na kupnji stroja i pazi samo da ti ga brat puno ne voza :wink: a za kvarove se ne sekiraj.
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
A ovaj ima dobre kočnice a i bolje mu leže ovi traktori nego skip,ja više radim sa skipom nego on
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ratarko, kojeg Hurlimanna ima tvoj frend?

Isti model kao i moj 83 KS ali malo stariji ( pola godine do godinu dana ) ali njegov ima prednji hidraulik i EHR . Napravio je daleko više radni sati od moga , moj ima 1300 a njegov preko 4000 sati do sada.
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Čim se bavi on?

Stavio sam one slike o sijanju šečerne repe sa crvenim Torpedom , to je on.
Ima svoju poljoprivrednu trgovinu te radi usluge u poljuprivredi uz naravno više od 100 ha vlastite polj.proizvodnje. Jedan jako vrijedan i pošten poljoprivrednik , samo da nas je više sličnih njemu gdje bi nam kraja bilo.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovo je valjda 90 ks Hurli i pogledajte s čim radi!
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Misliš na plug ?
Pa ide ga dobro , ima prednji hidraulik što mu daje još koju kilu naprijed da se ne važe i naravno prednji uteg . Plug je vjerojatno max. 120 greda , može biti i 100 iako je četiri brazdni plug jer je izgleda namjenjen za traktore od 100 KS dok ga taj Hurli može nositi a i prikopčati .

Ovo sa sijačicom je isto OK jer ima paker koji je isturen stvarno puno prema naprijed .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Po mome tu jednu brazdu bi mu skinio, a sve ostalo je i više nego odlično. jel je to 90ks
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
Po mome tu jednu brazdu bi mu skinio, a sve ostalo je i više nego odlično. jel je to 90ks

A i ja bi tako napravio da je moj traktor.
Moj Hurli 83 KS diže na knap 1500 kg na zadnjem hidrauliku a imam i dodatne cilindre tako da mislim da je ovaj na slici stvarno na kraju snaga sa tim plugom po pitanju dizanja ili ima jači hidraulik od mojega što je moguče .
 

Najnoviji postovi

Na vrh