• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
Ma ja gledam možda još jednu kupim, imam neku priliku koja mi se otvorila.
Pa gledam samo za rušenje da mi bude.

Pa gledam ovu 585,ali bi stim da mi ide gore vodilica ova sa 592, prekrasna je.
To je baš art umjetnost, to je ono kaj ja pričam, oni vode brigu o svemu i gledaju u budućnost.
Ali ni 572 nije loša ha?
Serijski na 585 ide ta x-force vodilica znaci mozes ju dobit samo uz nadoplatu ali veci je problem sto su tesko dobavljive, ja sam na 572 stavio tu sa 592 od 50 cm a na 592 sam uzeo 60 cm isto x-tough, jest da je skupa ali prezadovoljan sam, uglavnom tu sam vodilicu narucio u 11.mjesecu a dobio ju neki dan, sutra cu naruciti od 90cm a doci ce negdje krajem 6.mjeseca.
Sto se tice 572 isto je zvijerka u svojoj klasi, radio sam sa njom sa oregon vodilicom 70cm bez problema. A cjenovno, nisam siguran, su podjednake 585 i 572xp ali je 585 jaca, ali i teza

Edit; sad gledam, 7650 kn je 572xp, valjda osla cjena dolje 🤔
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Hmmm, zakaj su teško dobavljive? Jel zbog potrošnje goriva ili? Meni se baš jako sviđa. Ja si gledam samo neku za rušit, znači za ništa drugo, znači zrušim i to je to, ostalo sa starom dalje radim. Ova 585 mi je isto prekrasna, a i 572 bi mi bila dovoljna, sad je opet teška odluka.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
Govorim o vodilicama da su tesko dobavljive, ne znam zbog cega ali tako je. 585 imas stalno na stanju kao i 572xp, 585 je 8460 kuna Screenshot_20220130-142613_Samsung Internet.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa i ja pričam o vodilicama, jer X-TOUGH LIGHT smamjuje drastično potrošnju goriva, zato pitam, jel su zbog toga teško dobavljive ili? 🙂🍺
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
Ne znam koji je tocno razlog, vjerojatno se nisu nadali da ce ic tak dobro prodaja pa se nisu pripremili, a dostava sama po sebi traje skoro mjesec dana.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
@ŽeljkoKa moguce je, slici dosta ali ima sitnih razlika

@smilan ne znam za potrosnju ali znam da je dosta laksa od standardne i da bolje ide u drvo od standardnih, ne znam razlog znam sto sam primjetio
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,474
A kad ja stavim radionički priručnik od Husqvarne gde se vidi da xp ima “poklopce” na zamašnjaku i drugačiji cilindar onda mi vele da to nema veze s ničim i da tražim po internetu informacije a da sam neznam ništ… 🤔😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zato smo tu da ti pomognemo ako neznaš, nemoj se sramit pitat.
Ni mi sve neznamo pa pitamo, naučimo.
Sve ok, ovo je novo nekaj pa ljudi neznaju, nisu upućeni u to. Samo pravi fanovi znaju to, evo ja znam😉
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
View attachment 45545
Evo sve je objašnjeno.
Ništa od tog napisanog, to je reda radi da ima više slova na kutiji. Koeficijent trenja između dva metala(čelika) je isti i neznatan je razlika u vrsti čelika. Razlika postoji dali je suv il podmazan. Razlika bi bila da je od nekih drugih legura, nažalost.
 

Entuzijast

Aktivni član
Tu od
18 Sij 2014
Poruka
206
"" Danas malo došel do vitrine pa išel pogledat pilu ak nije slučajno prašina kakva pala, da ju odma sutra odnesem na čiščenje u servis, al dobro nije, sve je hermetički zaprto.
Kakva je to ljepotica, ja mislim da sanjam iskreno kak je ova pogođena, ono ajc a kak se veli.
Jako je bitno kaj prate oni modu i dizajn, to se jako cjeni i poštuje kod kupaca. ""

Jučer pomagao kolegi u šumi pa ju ponesao za svaki slučaj radi debljih komada (ima Husq 353 i Stihl 029)
da vidiš što tek radi u bukvi rašlje od nekoh 80 cm promjera . Za sad zadivljen i prezadovoljan točno se osjeti kad ju autotune pri naprezanju "potjera" . Nema osjećaja da se igdje napreže ili guši niti išta slično jednostavno guta drvo samo ju pustiš i uživaš. Kada prereže i netom poslije ju zaturiraš zvuk je prekrasan kao da zaurla:):););):devilish:
 
Na vrh