• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Ovaj video je nula bodova, ništa ne objašnjava. To da mikroprocesor reguliše to ne objašnjava skoro ništa. Kako se dodaje gas i čime je uslovljen nema. Posmatrajući prostor oko radilice djeluje da konstantno teče smješa, u praksi je to u prekidima i prostor ispod radilice mijenja pritisak i vakum.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,713
...... Posmatrajući prostor oko radilice djeluje da konstantno teče smješa, u praksi je to u prekidima i prostor ispod radilice mijenja pritisak i vakum.
Pa recimo na leru, od 2700 okretaja ti vidiš/osjetiš prekide????
A kako je tek pod gasom?
Pa nije to brodski motor od 120 okretaja
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Pogledaj video I pogledaj kako su to postavili. Komentar je išao na video simulaciju koji pokazuje rad motora, i rad rasplinjača. Nema tamo zadane brzine već taktovi procesa.
 

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Kliker za sarkazam mi ne radi na ovom minusu. :sneaky:
BTW- palo mi je na pamet da bi ekipa to mogla pomisliti no fakat mi se nije dalo motorku ostaviti vani baš ispod zvijezda, ipak nemam ograđeno dvorište pa sam je stavio u tovarni prostor kombija. Što je tu je, tko ne vjeruje, ne mogu mu ja ništa.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,305
Kliker za sarkazam mi ne radi na ovom minusu. :sneaky:
BTW- palo mi je na pamet da bi ekipa to mogla pomisliti no fakat mi se nije dalo motorku ostaviti vani baš ispod zvijezda, ipak nemam ograđeno dvorište pa sam je stavio u tovarni prostor kombija. Što je tu je, tko ne vjeruje, ne mogu mu ja ništa.
Baš me zanima kakve veze ima minus vani s motorkom. Kaj je možda dizel? Moja je stara 33 godine i kreše ko nova
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Izgleda nabrijano. U svakom slučaju dobar izbor, samo da služi duže vrijeme i da nema kvarova.
 
Posljednje uređivanje:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
Hvala, a tome se nadam, serijska vodilica od 50 mi se činila premala za nju, ovo sad je 60cm za "svaki dan" a u dogovorima sam za 80-90 cm za specijalne poslove pa vidjet ćemo šta će bit.
 
Na vrh