• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Idilična, predivna, jedina EU

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Uči ih se živjeti!


Uči se živjeti umirovljenika-da je normalno da kopa po kontejneru.
Uči se živjeti poljoprivrednika-da je normalno da je u kreditu do grla.
Uči se živjeti radnika-da je bitno raditi,a za plaču nek ne pita.
Uči.........!

A naša školovana "elita",sa debelim saborskim plaćama/mirovinama poduzima sve da se uđe u Eu!
Pozdrav svima koji su protiv ulaska u EU!
 

daniel108

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
51
Ma ljudi se samo trebaju dovoljno osvijestiti i onda će početi viditi stvari kakve stvarno jesu (što bi Isus reka ko ima oči nek vidi).
Samo treba viditi koje države su pokrenule EU. Sve one koje su imale kolonije po cijelom svijetu i to ne prije milijardu godina, nego prije samo pedesetak. Taman kad više nisu mogli održavati iluziju da su oni u tim zemljama za dobrobit ljudi koji tamo žive, opa, oni dolaze na ideju o ujedinjenju. Nisu više mogli održavati tu iluziju, jer su ljudi postali svjesni: ej, pa ovi nas pljačkaju i **** u zdrav mozak. I sad EU, tj. jedna svjetska država (da,to je prava ideja).
Zašto jedna država? Pa zato što neko u toj državi mora raditi: neko mora čistiti vile i palače, održavati vrtove, uzgajati voće, povrće, biti vojnik koji će ginuti da bi oni održali takav ustroj EU.
Uvijek dolazimo do istog:neko mora raditi da bi se proizvelo nešto novo, a to novo uvijek dolazi iz zemlje (hrana, odjeća, građ. materijal, energija, elektronika, plastika, ... sve).
Poanta je da ti koji vode ovu politiku misle da drugi moraju raditi za njih, da oni imaju pravo na to, aristokracija.
I to im prolazi samo zato što većina ljudi nije dovoljno osviještena. Kad bi se dovoljan broj ljudi zapitao samo da li to tako stvarno mora biti, njihova iluzija bi se odmah raspala.
Evo primjer Afrike. Uvjeren sam da 99% ljudi ima mišljenje da je Afrika jad i bijeda, glad, siromaštvo, ono, dno dna.
A pogledajmo činjenice: Afrila je cijela tropska i sutropska, temperature su na 95% površine cijele godine od 15 do 30 stupnjeva. Sad ćete reći da je to pustinja, da nema vode. Naizgled nema vode samo u Sahari,(a to je mali dio Afrike) naizgled, jer ispod nje postoje ogromne zalihe podzemne vode, savršeno mineralizirane za npr. zalijevanje.
To je znao i Gadafi, pa je napravio ogroman projekt sa kanalima za navodnjavanje i pustinja se počela odmah zeleniti. Normalno da je ubijen.
Samo se zapitajte što biste vi radili i proizvodili da imate cijele godine temperature od 15-30 stupnjeva. Biste li bili gladni?
Samo se sjetite da je EU nasljednica kolonijalnih sila, ali sad joj je glavno oružje ILUZORNA PROPAGANDA. Samo nekako sad na Hrvatskoj puca ta iluzija po šavovima.

Da se razumijemo, nisam ni za, ni protiv ničega, ali ako neko misli da on vrijedi više od drugih tako da ima pravo od Boga da iskorištava druge i da prisvaja plodove tuđeg rada, e onda sam jako protiv.
A to misle osnivači EU, a to nisu građani EU, nego stvarno kapitalistička elita, aristokracija, drugim riječima, lopovi u skladu sa zakonima (koje su sami napisali i izglasali).
Kad bi bar ljudi postali malo svjesniji, bio bi raj na zemlji.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
sutra svi obavezno na izbore i bez glupiranja zaokružiti da jer inače nema penzije i nebumo imali zastupnike u eu parlamentu nebudu mogli dobiti 7tisuča eura plače zato oni ovise o vama :mrgreen:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Istina, Afrika ima jako puno vode! Sad ih francuzi uče kako to iskoristiti ali im to masno naplaćuju, onda ulete kinezi i pobrkaju im sve :)

Gledam ja ankete na net.hr sve 5 vodi ekipa PROTIV odjednom vodi uvjerljivo ekipa ZA ulazak? Gledma tko je ovdje lud? I onda otkrijem ovo HT švapska duša da ne plati novi namet državi za telekomunikacije proda slobodu izražavanje i baci se na stranu imperatora. Pogledajte temu o teksta a pogledajte video Jadranke??? Sve i jedan video su prebrikali tj malo su ga nadogradili OVO U POVIJESTI dosada nije bila praksa takovih portala!
anketa.jpg

propagandaeu.jpg
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
sutra svi obavezno na izbore i bez glupiranja zaokružiti da jer inače nema penzije i nebumo imali zastupnike u eu parlamentu nebudu mogli dobiti 7tisuča eura plače zato oni ovise o vama :mrgreen:

Šališ se ti šališ ;) Ali ne znaš kad se otkrije novčani tok da se onda radi kardinalna pogreška "face" da bi se zaboravilo na novčani tok!
Svježi primjer INA na poljima u Siriji može dobiti 20 milijardi dolara što nam EU ne može dati ni u 10 narednih godina.
Spašavanje NOVČANOG TOKA neka niže razredna nova ministrica prijeti narodu sa Referndumom, ha ha. Ja bi joj opristio tu malu prijetnju ako prodaju polje za 20 milijardi.

Iz povijesti ekipa iz HFP ide na kavu samo ako se upalti 50 000 eura i rasprodaje naše hotele za kunu bez ulaganja i obaveza. Spašavanje NOVČANOG TOKA dvije godine slušamo o Anti Gotovcu (brat Gotovca iz krivičnog postupka) i Simoni i njenoj želji za lovom.

To su profesionalci, te kao takve ih treba poštovati.
Naravno iza svakog njihovog djelovanja Narod je siromašniji!
Poz
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
Svježi primjer INA na poljima u Siriji može dobiti 20 milijardi dolara
Eeek krivo! Samo 10 milijardi, polovica ide partnerima u Siriji :finga: I da prodamo "naši" bi opet to "pametno utrošili" :roll:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
20 milijardi može dobiti INA na svoj račun, a di dalje i kome o tome nisam tipkao :)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Zaokruživao sam odgovor, jedva sam okružio Protiv šestarom :)

E da ak netko ne zna kakvo je to tržište od 500 milijuna kupaca evo ovako:
Preko 200 milijuna ROMANA!
Preko 180 milijuna GERMANA!
Preko 70 milijuna SLAVENA!


Eto ako mi netko može reći što mogu prodati onom prvom dvojcu bio bi mu zahvalan?
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
i juuuuuuuuu zar toliko kumova al smo na....li ,i ja sa lakočom zaokružio PROTIV, al slabo bude od toga sreče nadam se da sam u krivo:axe::axe:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ja sam od onih koji danas nisu izašli na izbore jednostavno kak odluče oni koji su izašli ja ču to prihvatit dosta mi je unije i priča oko tog a izlaz birača je pokazao koliko im je do svega stalo mislim da se političari trebaju malo zapitati na tom odazivu:scratch
 
Z

zetor4718

Guest
ja sam od onih koji danas nisu izašli na izbore jednostavno kak odluče oni koji su izašli ja ču to prihvatit dosta mi je unije i priča oko tog a izlaz birača je pokazao koliko im je do svega stalo mislim da se političari trebaju malo zapitati na tom odazivu:scratch

i ja nisam izašao,ja sam za ali kako većina odluči neka bude!
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Necu nikomu replicirati mada vidim da vas ima koji svoju sudbinu stavljate drugima na teret ,
Cinjenica je da odrasla osoba mora preuzeti odgovornost za sebe i svoje, stoga je najlogicnije potrositi pola sata vremena da sutra tvom djetetu bude bolje a ne da nam o sudbini odlucuje dijaspora kojoj je jedino stalo da maknu granice da lakse prosvercaju litru rakije a manje im je vazno dali ce veliki koncerni unistiti zemlju iz koje su ponikli !
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
da slažem se stobom da treba izači na referendum i dati svoj glas ja sam 80% protiv 20% za moja odluka je zato ne glasati jer ionako če biti 54% za 46 %protiv
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma kako bude bit če ali definitivno EU se raspada još ove godine je ako UK izađe i koja skandinavska zemlja,Austrija bude,ovaj ostatak nemože opstati a mi ih budemo dokrajčili jer ovdje su se nekad vodili krvavi ratovi a pošto ovi nas mogu samo birokracijom budemo se mi prilagodili i zabili im kolac u :heart:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
hehe, bravo za nas!
lajali smo pa izgubili...
ajmo sad bit fer i priznat da je EU dobra za nas...
jer i dalje će stizati penzije, malko ćemo korigiriati PDV (da nema mađara bili bi prvi po PDV-u), lijepo ćemo radit poljoprivredu po zakonu, sve nam budu na vrijeme platili, poticaji do neba, i gdje god dođemo moći ćemo na čistom hrvatskom jeziku reći što mislimo jer je to službeni jezik, etc, etc...

i posebno veliko hvala svima koji NISU izišli na glasačka mjesta, oni su ti koji su pobijedili!

živili:partyman:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
e sad,,EU,,drzi gace,,stigli Hrvati kod vas,,ogulit cemo vas do koze,,:butthead::butthead::rolfer:sta vi niste stigli zatrajat,,mi sigurno hocemo,,
 
Posljednje uređivanje:

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
hehe, bravo za nas!
lajali smo pa izgubili...
ajmo sad bit fer i priznat da je EU dobra za nas...
jer i dalje će stizati penzije, malko ćemo korigiriati PDV (da nema mađara bili bi prvi po PDV-u), lijepo ćemo radit poljoprivredu po zakonu, sve nam budu na vrijeme platili, poticaji do neba, i gdje god dođemo moći ćemo na čistom hrvatskom jeziku reći što mislimo jer je to službeni jezik, etc, etc...

i posebno veliko hvala svima koji NISU izišli na glasačka mjesta, oni su ti koji su pobijedili!

živili:partyman:

ja nisam sudjelovao u veleizdaji
ali nisam ni don kihot, zapravo zato i nisam izašao
uzalud vam je, da nije sad uspijelo , najesen bi opet izlazili na referendum
i tako sve dok ne kažemo DA

sretno nam bilo europejci:roll: več od sutra puno bolje živimo
 
Na vrh