• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Idilična, predivna, jedina EU

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Ma nema sta sada kada budemo u EU njive će se same orat,krave će pakirat same mljeko u tetrapak,svinje će same skakat u mlinac i radit kobasice..ma dajjjj koga mi zavaramo prije smo plivali u svojim go..ima a sada ćemo plivat i u tuđim...
 
Z

zetor4718

Guest
Necu nikomu replicirati mada vidim da vas ima koji svoju sudbinu stavljate drugima na teret ,
Cinjenica je da odrasla osoba mora preuzeti odgovornost za sebe i svoje, stoga je najlogicnije potrositi pola sata vremena da sutra tvom djetetu bude bolje a ne da nam o sudbini odlucuje dijaspora kojoj je jedino stalo da maknu granice da lakse prosvercaju litru rakije a manje im je vazno dali ce veliki koncerni unistiti zemlju iz koje su ponikli !

aj probaj shvatit da se nemože udovoljiti svima,da sam izašao glasovao bi DA a pošto se u postotak računa samo oni koji su izašli a ne svi nisam išao,pa ovako ste imali veće šanse.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ma nema sta sada kada budemo u EU njive će se same orat,krave će pakirat same mljeko u tetrapak,svinje će same skakat u mlinac i radit kobasice..ma dajjjj koga mi zavaramo prije smo plivali u svojim go..ima a sada ćemo plivat i u tuđim...

EUgovna ne smrde:prayer::prayer::prayer:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
aj probaj shvatit da se nemože udovoljiti svima,da sam izašao glasovao bi DA a pošto se u postotak računa samo oni koji su izašli a ne svi nisam išao,pa ovako ste imali veće šanse.

ne, baš obrnuto, praksa europskih referenduma je da što veći broj građana iziđe manji je postotak za EU.
al naše ljude nije bilo briga, a problem je što smo uvjereni da naš glas nema nikakve vrijednosti jer je jedan i sam...
al dobro, "nigdar ni bilo, da nekak ni bilo, i nigdar nebu, a da nekak nebu"
dokažimo da ivica nije jedini slalomaš u državi...:mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,199
Velike čestitke :(svim Hrvatskim građanima na ulasku u EU:cry::cry:

Radije šuti. Nisi izašel na izbore, pa se nemaš pravo žaliti. Zbog takvog stava smo i prešli tak kak jesmo. Niti 20% ljudi je odlučilo da idemo tam.

Tko god nije izašel na izbore, bolje nek zauvjek šuti.
Pitam se zakaj je referendum uopće važeći ako nije bar 50% glasača glasalo.
Srećom mi se pasoš izlazi ove godine pa da idem po novoga.
Ne želim u tu tvorevinu bez pasoša, na kojem piše HR (da mogu otići kad mi dopizde)...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ne, baš obrnuto, praksa europskih referenduma je da što veći broj građana iziđe manji je postotak za EU.
al naše ljude nije bilo briga, a problem je što smo uvjereni da naš glas nema nikakve vrijednosti jer je jedan i sam...
al dobro, "nigdar ni bilo, da nekak ni bilo, i nigdar nebu, a da nekak nebu"
dokažimo da ivica nije jedini slalomaš u državi...:mrgreen:

prijatelu nemoj biti ljut na izlazak ili ne izlazak da ni jedan glasač nije izašel na izbore opet bi rekli da je 60 %za a ostalo protiv neznam ni jednu osobu koja je za uniju a oni da neznaju nikog ko je za svi su okolo bili protiv pa me zanima ko je onda to glasao za EU ja sam naglasio da nisam ni za ni protiv prije bi glasao protiv nego za jedino je onaj mali dio mene bio za iz nekih osobnih razloga i zato nisam glasao na izborima pitam se onda dali smo u sebi mislili jedno a pričali drugo da ispadnemo frajeri kako ne za uniju ali onako cinički smo zaokružili da
(dali smo iskreni prema sebi i prema drugima ) trebamo se iskreno upitati:scratch
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
prijatelu nemoj biti ljut na izlazak ili ne izlazak da ni jedan glasač nije izašel na izbore opet bi rekli da je 60 %za a ostalo protiv neznam ni jednu osobu koja je za uniju a oni da neznaju nikog ko je za svi su okolo bili protiv pa me zanima ko je onda to glasao za EU ja sam naglasio da nisam ni za ni protiv prije bi glasao protiv nego za jedino je onaj mali dio mene bio za iz nekih osobnih razloga i zato nisam glasao na izborima pitam se onda dali smo u sebi mislili jedno a pričali drugo da ispadnemo frajeri kako ne za uniju ali onako cinički smo zaokružili da
(dali smo iskreni prema sebi i prema drugima ) trebamo se iskreno upitati:scratch

Ma kakvo cinicno za nista od toga! Bio jutros treci na glasanju a zena isla popodne vele ovi u komisiji da su ljudi uglavnom pred njima zaokruzivali protiv, sta vredi...


ŽIVJELA NOVA EU KOLONIJA!!
Neka nam Bog pomogne.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nemajte ljudi beda evo sad ovi laprdaju na htv 1 da do 7 mj.2013 ,do onda nema EU a što se tiće kolonije Kićo mi smo u prednosti u odnosu na nekadašnje kolonije što imamo negdje ispod hrpe smeča nekakvi štuc pa nebudemo se dali bez borbe a tko zna možda netko ima i kakvu haubicu od 155mm,znadu ovi eu nesretnici da na balkanu malo malo počinjo neki rat a hvala bogu večina lokal patriota zna gdje je okidač i nišan samo meta mora turiti njušku van i doći na domet
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,199
isprika citata Darijusu išlo je na citat ZJ molim bez ljutnje

Ne ljutim se ja na tebe. Repliciral sam tebi, a odnosilo se na sve koji su tak razmišljali.
Samo, najlakše je reći "znal sam" ili "nisam ja kriv(a)", a držati figu v žepu.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
što se sekirate pa RH ne gubi suverenitet i slobodu, ako joj se nesviđa uvijek može izaći iz EU, ak nevjerujete pitajte Pusičku:mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
nemajte ljudi beda evo sad ovi laprdaju na htv 1 da do 7 mj.2013 ,do onda nema EU a što se tiće kolonije Kićo mi smo u prednosti u odnosu na nekadašnje kolonije što imamo negdje ispod hrpe smeča nekakvi štuc pa nebudemo se dali bez borbe a tko zna možda netko ima i kakvu haubicu od 155mm,znadu ovi eu nesretnici da na balkanu malo malo počinjo neki rat a hvala bogu večina lokal patriota zna gdje je okidač i nišan samo meta mora turiti njušku van i doći na domet


čisto sumnjam da će se od danas pa na dalje ratovati vatrenim oružjem :finga:
mnogo jača oružja su :energija,hrana,voda,industrija,propaganda itd

meni se EU gadi iz razloga što su je osnovale i osmislile kolonijalne zemlje , osni su navikli da imaju svoje robove
juče su to bili afrikanci , danas hrvati , sutra neko treći

nadam se da nas iz bosne nikada neće ni primiti , mnogo smo komplikovani :rolfer:
a vama kada dosadi u toj bajnoj savremenoj koloniji dodjite na rakiju i ćevape , pošto to u EU nema :mrgreen:
 
Z

zetor4718

Guest
al dobro, "nigdar ni bilo, da nekak ni bilo, i nigdar nebu, a da nekak nebu"
dokažimo da ivica nije jedini slalomaš u državi...:mrgreen:

ma tako je,nikad nas nije život mazio navikli smo mi na sve!

nemajte ljudi beda evo sad ovi laprdaju na htv 1 da do 7 mj.2013 ,do onda nema EU a što se tiće kolonije Kićo mi smo u prednosti u odnosu na nekadašnje kolonije što imamo negdje ispod hrpe smeča nekakvi štuc pa nebudemo se dali bez borbe a tko zna možda netko ima i kakvu haubicu od 155mm,znadu ovi eu nesretnici da na balkanu malo malo počinjo neki rat a hvala bogu večina lokal patriota zna gdje je okidač i nišan samo meta mora turiti njušku van i doći na domet

e valjalo bi malo razraditi trofejno oružje(je*eš NATO samo čuvaju sebe),pa mislim ono nije se pucalo već 20 godina trebalo bi vidjet u kakvoj smo kondiciji i ove vojne umirovljenike malo da razgibamo,a ako bi preživio onda da odem i ja u mirovinu...
 
Z

zetor4718

Guest
čisto sumnjam da će se od danas pa na dalje ratovati vatrenim oružjem :finga:
mnogo jača oružja su :energija,hrana,voda,industrija,propaganda itd

meni se EU gadi iz razloga što su je osnovale i osmislile kolonijalne zemlje , osni su navikli da imaju svoje robove
juče su to bili afrikanci , danas hrvati , sutra neko treći

nadam se da nas iz bosne nikada neće ni primiti , mnogo smo komplikovani :rolfer:
a vama kada dosadi u toj bajnoj savremenoj koloniji dodjite na rakiju i ćevape , pošto to u EU nema :mrgreen:

kako nema rakije i čevapa u EU,vas bosanaca ima svuda čak i više nego u bosni ali neka hvala bogu kad dođem u sloveniju ili u njemačku nemoram trgat svoj jezik na njihov već prozborim "naški" i uvjek se javi neki bivši zemljak...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
na joooj , muka mene hvata od te obećane zemlje
mnogi će reći da sam glup,zaostao i da lupam gluposti (možda su i u pravu , vidjećemo) ali sam skeptik prema toj tvorevini i teško bi mi bilo promijeniti mišljenje bez konkretnih dokaza
ipak mi životno iskustvo ne dozvoljava da povjerujem u taj marketing

meni žalosno izgleda i to što je cijena nezavisne HR plaćena mnogo a na prodaju(možda izdaju) je tek nakon 20 godina postojanja , pa taman je punoljetna i odma se mora udavati :rolfer:

dalje ne bih raspravaljao u pravcu politike ali tužno je to što neki evropljanin mora da nam dodje i kaže kako se uzgaja paradajz i koliki prečnik mora da ima inače nije podoban za tržište :mad:
oni ni ne znaju šta je pravi paradajz kada ga zagrizeš a on se topi u ustima , njam :rolleyes:
 
Z

zetor4718

Guest
na joooj , muka mene hvata od te obećane zemlje
mnogi će reći da sam glup,zaostao i da lupam gluposti (možda su i u pravu , vidjećemo) ali sam skeptik prema toj tvorevini i teško bi mi bilo promijeniti mišljenje bez konkretnih dokaza
ipak mi životno iskustvo ne dozvoljava da povjerujem u taj marketing

meni žalosno izgleda i to što je cijena nezavisne HR plaćena mnogo a na prodaju(možda izdaju) je tek nakon 20 godina postojanja , pa taman je punoljetna i odma se mora udavati :rolfer:

dalje ne bih raspravaljao u pravcu politike ali tužno je to što neki evropljanin mora da nam dodje i kaže kako se uzgaja paradajz i koliki prečnik mora da ima inače nije podoban za tržište :mad:
oni ni ne znaju šta je pravi paradajz kada ga zagrizeš a on se topi u ustima , njam :rolleyes:

ah,čuj nemožemo si biti gazde,neznaju oni svašta ali znaju dobro gospodariti sami sa sobom i drugima.kad mi to naučimo bit ćemo savršeni....
 
Na vrh