• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

samko

Aktivni član
Pridružen(a)
19 Tra 2012
Poruka
1,247
Najbolji način za početnika po meni je: dok je usis stisnut do kraja štelaš ispuh, i obrnuto. Cilindar po cilindar naravno.

Stručko1942

Novi član
Pridružen(a)
29 Svi 2019
Poruka
15
Hvala Muha.
Dio sam pokuso, a dio nisam. Probo sam bez filtera ali nema razlike. Zazor ventila nisam jos provjerio jer si moram nabavit kljuc za okrenut remenicu u ispravne polozaje (na youtube sam pronasao ona 2 videa o stelanju zazora ventila, nadam se da tak i vi provjeravate i radite, a ja se nadam da cu uspijet prepoznat trenutak kad su koji ventili sabijeni, jer sam u tom dijelu totalni baksuz)
A jos si nesto razmisljam da to nema veze i sa ac pumpom. Napiso sam da je stara 2 godine, ali ima vec ustvari 5, 6 godina. Cudno mi je da je bas nakon ovih mojih prckanja oslabio traktor, pa eto. Pa da nije osla membrana ili ventili od rucnog drukanja goriva pa da ne radi najbolje i nedaje dovoljnu kolicinu goriva bosch pumpi za napore? Da li se i kvar na ac pumpi moze manifestirati na pritisku ulja u motoru, osim onoga da gorivo razvodni ulje i tako smanji pritisak ulja?
Kad radiš kreni od početka. Sito na čašici je đava svoje vrste... Svako crijevo od goriva propuši i promijeni filtere i ne boj se ništa. Na kraju fino pušti gorivo prirodnim padom 3 min da udje i odsarafi oni mali saraf na boš pumpi.
Napumpaj 4 5 puta i kresni, nemoj puno pumpat shebat ćeš membranu....
E ako je to u redu onda diraj ventile, a ne ti pačaš ko budala oko glave a ono đavlije sito koje će mene u grob otrat...Heben sito i onaj ko ga izmisli i šporko gorivo i livak i gazu pumpu i šaraf na pumpi i kuglicu s njega koju san izgubija i spojeve goriva koji mi svagdi kape i traktor i sve!

Na vrh