• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
U večini slučajeva 75x3 kompresione dva komada i 75x5 uljna jedan komad.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Točno to se i meni dogodilo. Pogledaj usisnu cijev i filter zraka gornji element, meni se začepilo pa je isto bacio ulje na kihavac i u rezervoar. Karike su bile u redu, bezveze sam otvarao kompresor.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Na 539 problem s paljenjem. Prek brave uopce ne pali, na alanseru kad.ga direktno spojim nekad upali,.a nekad samo zuji alanser. Bravu sam nivu stavljal, nista se ne dogadja.
Ima spojenu zastitu da ne pali u brzini. U cemu je tu problem? Automat na alanseru?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Točno to se i meni dogodilo. Pogledaj usisnu cijev i filter zraka gornji element, meni se začepilo pa je isto bacio ulje na kihavac i u rezervoar. Karike su bile u redu, bezveze sam otvarao kompresor
Vjerovatno je i moj filter začepljen, nije očiščen par godina. Ali traktor radi odlično, prima vrlo rado gas.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pripreme za sezonu, dotočil ulja u pumpu.
Ak se sve to kontrolira kak spada raketa služi godinama, a ja ju ne mislim mjenjat onda ju moram pazit da me služi dok sam živ.

E sad neznam kak se gume pumpaju na rekati, kolko prve, a kolko zadnje?








I to je to, hitilo je višak na iberlauf van.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ti svoje pomalo trebaš popuštati a ne pumpati.
Vidiš da flašica može na njima stajati, a da se ne prevrne, znači gotove su.

A kaj je ta tvoja boš pumpa bila nedavno na servisu?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ti svoje pomalo trebaš popuštati a ne pumpati.
Vidiš da flašica može na njima stajati, a da se ne prevrne, znači gotove su.

A kaj je ta tvoja boš pumpa bila nedavno na servisu?
A gotove još malo ih ima, ovu godinu buju zgurale mislim.
Pa bila je prije 3 leta mislim, znaš kaj sam pisal o njoj. Elemnti novi i dize.

Evo tu.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Gde bi ja to pamtil ... vidim po boji da je bila.
Onda ti je garant bilo malo skupo platiti ali danas je to zato raketa i pali ko metak na zub. ;)
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Na 539 problem s paljenjem. Prek brave uopce ne pali, na alanseru kad.ga direktno spojim nekad upali,.a nekad samo zuji alanser. Bravu sam nivu stavljal, nista se ne dogadja.
Ima spojenu zastitu da ne pali u brzini. U cemu je tu problem? Automat na alanseru?
Ipak je problem u zastiti od paljenja u brzini. Alanser sam skinul i odnes k majstoru koji ga je ispital i zakljucil da ne potpuno ispravan, onda sam onu zastitu direkt spojil i sad pali ko mina.
 

roki

Novi član
Tu od
4 Velj 2020
Poruka
28
imam jedno ptranje uvezi štelanja kvačila izvana koliko mora biti razmak između ploča ili izmeđi ona tri vijka i ploče jer mi odvaja prvt t drugi stupanj skoro istovreneno lamrle nove ležaj u zamajcu nov imt 533
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Između vijka M8 i ploče koju vijak gura.
Ne razumijem kak bi ti uopče između ploča izmjeril :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh