• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,980
Stavi na kabinu radno svjetlo, ako budeš radio po noći dobro će ti doći, a kada voziš doma onda stavi i ROTIRKU da te se bolje uoči na cesti.
 
Posljednje uređivanje:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,794
@Mihael1982 da takav
Ako ne možeš naučiti bošistu da nije dobro složil pumpu onda ga mjenjaš boljim bošistom ;)
Da samo kaj te jgre oduzimaju vreme i novac, a vračat istome nema smisla jer ak ni prvi put dobro nebu ni drugi put.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
Znam, i sam sam imal iste probleme. Njega boli ona stvar. Ti mu ju doneseš čistu i opranu i dojdeš si po nju.
Ako ne valja reklamiraš ju i on ju prisloži a ti mu ju opet skidaš, dovoziš, odvoziš i montiraš. Naravno, u svom trošku.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,794
Bitno da je on svoju naljepnicu nakeljil i sve šarafe namazal farbom. Moral si bum sam kupiti stroj za te stare rage iako za sebe ja imam rješenje..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
A znam. Da se naleteti za 15, 20 soma kuna na stari stroj koji može poslužiti za te stare rage. I otplatil se bu kroz kratko vrijeme.
Ja sam na sreču isto našel rješenje za te probleme i sve sam bliže konačnom cilju 🤭
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,794
A znam. Da se naleteti za 15, 20 soma kuna na stari stroj koji može poslužiti za te stare rage. I otplatil se bu kroz kratko vrijeme.
Ja sam na sreču isto našel rješenje za te probleme i sve sam bliže konačnom cilju 🤭
Kad sam ga ja htel kupiti od rođaka onda je on tražil 14000, za godinu dana kasnije čovek mu isplatil 7000 sa alatom i priborom i literaturom i još nešto dijelova...
Nekak mi se čini da njušim tvoje rješenje, moje je da me boli ***** za posel,popravim sebi za volju i kojem kolegi a ostali odjeb.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
moje je da me boli ***** za posel,popravim sebi za volju i kojem kolegi a ostali odjeb.
Upravo takvo je moje rješenje. ostalih nema več dugo, a kolega sve manje. Delam za svoju dušu (y)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
Bi i ja da imam cajta🍻🤠
Cajt, ili vreme je danas postal izgovor za mnoge situacije ;)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,428
Kaj smo rekli su bolje oni plastični farovi za raketu ili železni? 🙂
Ja za metalne, "velike", dajem 👍
Led svjetla nesmeju bit na traktoru koja nisu atestirana, odnosno homologirana, neću imat promenadu. Ja se zakona držim.
Onda ti je najkvalitetnije uglavit dobra stara H3 halogena radna svjetla i ko Bog, još mu i bolje stoje po mom ukusu od onih ružnih LED svjetala po 50 kuna komad...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,289
Ja za metalne, "velike", dajem 👍

Onda ti je najkvalitetnije uglavit dobra stara H3 halogena radna svjetla i ko Bog, još mu i bolje stoje po mom ukusu od onih ružnih LED svjetala po 50 kuna komad...
Pa da, jer ovak imaš samo promenadu i na tehničkom i kad te policija zaustavi. Moral bum to čim prije ugradit sve i nove farove.
 

lepoglavaX

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
49
Download files - Filemail slika i video na ovom linku

Na imt 539 zamjenil sam obje lamele , vučna dobro radi kardanska ne odvaja dobro , krči kod uključivanja , kod razmaka 1,4 mm na m8 šarafima pri pritisku pedale do kraja jedna strana lamele ne odvoji ništa a druga oko 0,5 mm ; kad sam smanjil razmak na šarafima na 1 mm sad jedna strana razdvaja 1 mm a druga sitno oko 0,1 mm .Dali još smijem smanjiti razmak na šarafima ili nešto nije u redu , pedala je podešena na 1 cm ispod graničnika ?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,461
Postoji mogućnost da je pukla međuploča u korpi, prilikom montaže, kad tako različito odvaja na jednako podešenom zazoru.
 

lepoglavaX

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
49
Jel se to može vidjeti ispod micanjem poklopca?
Kad sam montiral bila je u sredini.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh