• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

Gorjan

Novi član
Tu od
18 Srp 2019
Poruka
4
A ha ok MUHA tnx

Zaboravil sam napisat da je motor od rakovice
E sad jel to tam semerig il neka brtva bas azbestna mislim kak veli u servisnom manualu kolko sam videl
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Grafitna špaga, brtvena vrpca, vrpca radilice.... jebaj ga, ko ju je kak deklariral i koja ju tvornica izradila i nazvala.
Ti samo traži brtvu pete radilice za M33 ili M34 motor i svaki bolji trgovac bu znal kaj trebaš.

Ili samo reci trebam naj lošiju brtvu za IMT, onu koja na svakom curi 🤭
 

Dejo

Novi član
Tu od
2 Lis 2019
Poruka
16
Pozdrav ljudi,dali netko sa foruma možda ima poluautomatsku ili automatsku kuku za IMT 540 za prodat?
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Ja mislim da imaš u trgovini Jozić novu za kupit i nije preskupa (700 kn čini mi se)
 

Gorjan

Novi član
Tu od
18 Srp 2019
Poruka
4
Pozdrav ljudi,dali netko sa foruma možda ima poluautomatsku ili automatsku kuku za IMT 540 za prodat?

Imam ja slikam pa posaljem da vidis jel to to...mislim poluautomatska
 

Dejo

Novi član
Tu od
2 Lis 2019
Poruka
16
Ja mislim da imaš u trgovini Jozić novu za kupit i nije preskupa (700 kn čini mi se)
Imam ja slikam pa posaljem da vidis jel to to...mislim poluautomatska
Danas sam jednog naso na plavom oglasniku a sutra cu nazvat tu trgovinu i pitat dal imaju.Gorjane posalji bas da vidim,ali meni trebaju svi djelovi jer nemam plocu za kuku
 

Gorjan

Novi član
Tu od
18 Srp 2019
Poruka
4
Danas sam jednog naso na plavom oglasniku a sutra cu nazvat tu trgovinu i pitat dal imaju.Gorjane posalji bas da vidim,ali meni trebaju svi djelovi jer nemam plocu za kuku
Ok ja nemam plocu samo kuku ak ti treba
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Imam problem na 540. Mjenjao sam povrat i traktor je upalio i radio normalno.
Drugi dan je upalio jedva i radio malo, ali sa jako malo snage. Ugasio se i više neće upaliti ni pod razno. Odšarafim one male šarafiće na pumpi i pumpam na AC pumpi, gorivo ide na te šarafiće, ali ne i na lajtung od dizne. Dok ga palim ima dima, ali neće i neće. Molim pomoć neku ?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Roto pumpa?

Provjeri filter/e goriva i odvrni sve lajtunge dizni pa vidi dali baca na njih, ako baca spoji 2 a donji ostavi odšarafljen dok ne upali, kad sastavi zašarafi i to je to.

To mu je neka mana, meni se to desilo zadnje dvije izmjene filtera.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Probao sam sve dotegnut i probao sam da vidim na ostale lajtunge, ne baca ni na jedan gorivo. Sad mi nije jasno zašto na pumpi baca na šarafiće i ima dim na auspuhu, a na lajtunzima ne baca i neće upalit.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Čim ima dima znači da ima goriva na diznama nego ti je ostao vazduh u pumpi pa ne može da proguta,otpusti samo jednu cev što dolazi na diznu i verglaj a dlanom zatvori dovod vazduha na filteru vazduha i kad dobro izverglaš skloni ruku i samo će ti se kasti
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Samo napuni akumulator i probaj ovo što sam ti napisao,a ako ne uspeš onda na šlepanje,rotacione pumpe su malo zajebane za odzračivanje
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Probao sam danas i šlepom, ne funkcionira.

Probat ću mu malo cockpita u usis špricnut.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Napisao je da ide gorivo na boš pumpi na kad odvije one šrafove za odzračivanje onda je valjda sito čisto
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Naravno,ali koliko vidim po njegovom pisanju da se on slabo razume u te stvari pa mu ja ne bih preporučio da to radi već da potraži pomoć od nekog ko zna da ne bi posle vratio nešto naopako
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Zato smo mi tu da mu slikovno pomognemo kod sastavljanja ;)
 
Na vrh