• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta
B

Bobo

Guest
Koji djelovi se mjenjaju?

Pa generalka ko i svaka druga:

-klipovi
-karike
-leteci lezajevi
-brtve
-uljna pumpa
-brusenje glave
-prestelavanje visokotlacne pumpe
-po mogucnosti novi vijci za stezanje glave
-brusenje stublina (po potrebi mjenjanje, al sumnjam)
-brusenje i balansiranje radilice


To je u biti TO... Vjerovatno ce se usput pronaci jos toga (vodna pumpa, pokoji ventil koji mozda treba mjenjati...) al to je u biti to...


Sve mi se cini da sam nesto zaboravio...

Sto se tice djelova iz Bosne, to su djelovi koji ce ti raditi sigurno 5 000 radnih sati, al za dalje ti nitko ne garantira... Ak planiras imat taj traktor dok si ziv, pokusaj naci njemacke djelove jer ce se visestruko isplatiti...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
Bobo kaže:
Koji djelovi se mjenjaju?

Pa generalka ko i svaka druga:

-klipovi
-karike
-leteci lezajevi
-brtve
-uljna pumpa
-brusenje glave
-prestelavanje visokotlacne pumpe
-po mogucnosti novi vijci za stezanje glave
-brusenje stublina (po potrebi mjenjanje, al sumnjam)
-brusenje i balansiranje radilice


To je u biti TO... Vjerovatno ce se usput pronaci jos toga (vodna pumpa, pokoji ventil koji mozda treba mjenjati...) al to je u biti to...


Sve mi se cini da sam nesto zaboravio...

Sto se tice djelova iz Bosne, to su djelovi koji ce ti raditi sigurno 5 000 radnih sati, al za dalje ti nitko ne garantira... Ak planiras imat taj traktor dok si ziv, pokusaj naci njemacke djelove jer ce se visestruko isplatiti...

toliko ću i napraviti dok sam živ... :D :D :D :D :D :D :D :D
hvala bobo,majstore!!!!
 
B

Bobo

Guest
S majstorom ne bi trebalo kostat puno vise od 1000€. naravno ak ne bude nekih vecih komplikacija...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
Bobo kaže:
S majstorom ne bi trebalo kostat puno vise od 1000€. naravno ak ne bude nekih vecih komplikacija...

opet hvala,majstore..... volio bih se s tobom naći da nešto :drinkers: , vidim da znaš puno toga,a ja imam toliko pitanja..... :D :D
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
dečki,propišala mi je bosch-pumpa... šta da radim?? ona je kompletno zalivena sa naftom,imam osjećaj kada je gledam da piša na svakom šarafu... evo slika,pumpa je prefarbana jer sam cijeli motor farbao,a nije mi se dalo skidati ju pa je dobila lijepu crnu boju....
i636483_DSC00030.JPG
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Mrki88 kaže:
dečki,propišala mi je bosch-pumpa... šta da radim??
Iznenadi je s pranjem ..benzinom ili nećim za odmaščivanje , posusi sa komprimiramim zrakom ili puši u nju ..Zapali IMT-a i čekaj ....malo zaštiti s prednje strane da te struja zraka od ventilatora hladnjaka ne zajebaje .
Ako pušta na spoju dotegni ako ne silikon u ruke :lol: :lol: :oops:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Zaboravih napisati ..za neke pumpe se mogu nabaviti setovi brtvi u boljim trgovinama traktorskih dijelova , u tome dobiješ brtve i semeringe (za rucice "gasa" i gašenja ..pa ako si hrabar upusti se u to...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
puknuti kaže:
Zaboravih napisati ..za neke pumpe se mogu nabaviti setovi brtvi u boljim trgovinama traktorskih dijelova , u tome dobiješ brtve i semeringe (za rucice "gasa" i gašenja ..pa ako si hrabar upusti se u to...

hrabar to promijeniti jer je malo teže ili hrabar to platiti?? :scratch :scratch :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Mrki88 kaže:
hrabar to promijeniti jer je malo teže ili hrabar to platiti?? :scratch :scratch :D
hrabar promjeniti ..četvrtasti poklopac(nakojem su izvodi"gasa" i gašenja )se može skinuti , ispod imaš samo neke polugice koje otkopčaš ..na jednoj su tri rupe pa pazi na kojoj je bilo ...Ako kaj zajebeš zaboravi na pomoč foruma ..pravac boš servis ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
puknuti kaže:
Mrki88 kaže:
hrabar to promijeniti jer je malo teže ili hrabar to platiti?? :scratch :scratch :D
hrabar promjeniti ..četvrtasti poklopac(nakojem su izvodi"gas2 i gašenja )se može skinuti , ispod imaš samo neke polugice koje otkopčaš ..na jednoj su tri rupe pa pazi na kojoj je bilo ...Ako kaj zajebeš zaboravi na pomoč foruma ..pravac boš servis ;)

a zajebi to,nisam toliko siguran u sebe.... budem ja to dotegnuo sada pa ću vidjeti.... hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Nemoj dotezati poklopac jer ćeš ga saviti a onda slijedi zamjena.
Nije ti to problem otvoriti. Ja sam to radil na Štore-u jer mi je nafta slinil kroz osovinu gasa. Skini poluge za gas i gašenje, te poklopac (ona dva nasuprotna šarafa u sredini). Pri tome guraj ove osovine prema dolje i pogledaj ispod kak to izgleda.
Stavi nove, malo veće O ringe i stavi ih na osovinu gasa i gašenja. Dihtung dobro natopi motornim uljem da omekša, pa će dobro "sjesti" i neće puštati. Eto...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
ajde,ako je netko voljan, da napiše što je sa traktorom kad dimi bijelo,a što kad dimi plavo??? iskreno,prelijen sam da to tražim sada,znam da sam to već negdje vidio.... :oops:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
kad dimi sivo to neznam,ali kad dimi plavo e to znaci da je motor pri kraju i da trosi ulje.uglavnom nevalja ni jedno ni drugo
I UZGRED posto mi nije niko odgovorio u temi IMT koliko bi kosto remont motora imt 560 i drugih traktora market IMT.mozda neko moze ovde da da odgovor na to pitanje


POZDRAV MATRIX
 
B

Bobo

Guest
Kad dimi bijelo, to je lose izgaranje dizela u motoru, a kad dimi plavo, znaci da se ulje provlaci u cilindre (kraj ventila, kraj uljnih karika) i tamo izgara.

Kako je receno, ni jedno ni drugo nije dobro, iako je bijeli dim od dva zla manje ;)


Sto se tice cjene generalke opcenito za bilo koji stroj, to je cjena djelova (nazovi BILO KOJU trgovinu djelovima i znat ce ti reci cjene) a majstor ko majstor, koliko ce ti uzeti za ruke ovisi samo o njemu. Cjena generalke takodjer ovisi da li se mora mjenjati radilica ili ce se brusiti, da li se mjenjaju stubline, ili se honuju samo... Previse je varijabli, da bi se na to pitanje moglo odgovoriti i otprilike, a kamo li i tocno. Kad se motor otvori, znat ce se o cemu je rijec. Nije valjda problem uzet telefon u ruke i nazvat par trgovina da se vidi koliko kosta klip s karikama, leteci lazejevi, komplet brtvi za cjeli motor, uljna pumpa... Glava se nosi takodjer na remont i takodjer ovisi u kakvom su stanju ventili, daj se bruse il se mjenjaju, glava se obradjuje...

Stvarno je PREVISE elemenata koji se moraju il ne moraju mjenjati...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
hvala na odgovorima,

ali najveci problem je sto ja neznam ni jednog prodvca tih djelova,trazio sam ali bezuspjesno,

ako mozes mi reci neke brojeve ja bih rado okreno nije problem.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
matrix123456 kaže:
hvala na odgovorima,

ali najveci problem je sto ja neznam ni jednog prodvca tih djelova,trazio sam ali bezuspjesno,

ako mozes mi reci neke brojeve ja bih rado okreno nije problem.

svaka čast lijep kraj malo si daleko da ti dajemo brojeve mi
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma ja bih nazvao cisto da znam koliko bi kostao remont motora,jer ako budem uzimao imt,da znam koliko bi kosta remont ako bude los motor
 

Najnoviji postovi

Na vrh