• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Zglobna glava sa kuglom i rupom 28mm na tu kačiš priklučke koji imaju klinove fi 28 a za manje se stavi u kuglu puša vanjskog promera 28 a rupa 22mm.
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
ili ovako nešto
NASTAVAK POLUGE HIDRAULIKE FI 22-28X80X105mm



84 kn je komad i isto ga navariš na polugu

ako admin dozvoli staviću i di imaš za kupiti



A 45
B 22,1/28,1
C 22
D 80
E 65
F 105
G 70
 
Posljednje uređivanje:

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
ok
inače imaju dosta dobar on-line katalog dijelova sa cijenama
a ima svakakvih gluposti
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kog će ti vraga II. kategorija kopčanja na 542?? da to njemu treba stavili bi u tvornici veče kugle :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Pa možda treba čovjeku... Ja sam sebi stavio na Zetora 3511 II. kategoriju kugla prvenstveno zbog transporta i rada sa malčerom, rotodrljačom, omotačom, itd.
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ma kog će ti vraga II. kategorija kopčanja na 542?? da to njemu treba stavili bi u tvornici veče kugle :)

Ma ne treba njemu nego meni treba da kačim razne priključke od prijatelja:smile:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jedno pitanje zasto nekad mi hidraulik napravi pritisak i nece spustit prikljucak neovisno kak je rucica hidraulike i kad se ugasi traktor ostane dignut u gornjem polozaju??
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
ne napravi ti pritisak nego ti se negdje zaglave polugice,bratić muku muči sa tim na 542,i otvarao je i ispravljao ih al bez uspjeha,nekad zna nabrzaka skinuti deklo sa strane i sa pajserom ih odglavi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni se evo jucer drugi put desilo u 6god kak je traktor kod nas ja na poklopcu hidraulike di bi trebo doc ventil hidraulike otpustim dva sarafa i malo ulja iscuri zasarafim i teraj dalje bez problema a htio bi znat sta je dal se da kak rijesit da se ne desava vise!!
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Onda ti šteka glavni ventil, a ne poluge.. To se češće dešava kod 533-539, jer nemaju filter hidrauličnog ulja.. Vozi dalje, možda je smeče otišlo, ako ne, skini desni poklopac i malo ručno razradi ventil.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To mi se velim evo jucer desilo pod frezom dignuo ju i poluge otisle skroz gore i ne pusta i na onom poklopcu malo popusti malo ulja iscurilo i dalje bilo sve ok i danas pod frezom nista sve normalno funkcioniralo!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh