• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da hoče,al kod aljkavog gazde...

Ako je ispravan ne skače i drži 2tj,i duže bi al radovi stigli pa krenul delat...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Najte mi zetora v ovoj temi spominjati :D:

Nego, hidrauli na 565 radi i dalje, jučer sam oral s 2x14", ide ko beba :)
Malo mu je uljeka pofalilo, jedno 3 litre, a na lošu pumpu mu je i to puno bilo izgleda :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,055
Bez riječi

Slušam, kaj i kak točno napraviti??

Dok se sve rastavi (sad mi traktor još treba) treba što bolje to odraditi, baš zbog toga kaj mu svakak planiram postaviti onaj preklopnik i dodatni razvodnik.

Si možda ti zainteresiran preuzeti taj posao ako rešim transport do tebe?? :)

Samo po forumaškom cjeniku.

Kupiš dijelove i materijal i par kuna za tokara (ne više od 100).
Moje ruke ti budu gratis, eventualno da dojdem na ugradnju pa ih roštiljem zamastim.

Za detalje i dogovor :(call):

Pa naravno, ja kupujem sve kaj treba, ali želim da to stručno osoblje rastavi i sastavi da bude sve kak treba.

Apsolutno dogovor bude pao dok dođe na red.

Rastavljal buš sam. Tu nemaš kaj pogrešiti pa mi pošalješ onim đabatransom. Svaki petak ide.
Sastaviti ti bum došel pomoči pa usput dopeljam.

Hmmm...budemo se dogovorili.

...na ovaj način:
fd3c03e29dcda8bc66ac16c1dbb00346.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
ZJ, u tvom šoru bude zadnje sa spiska :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imt ima bolji hidrulik precizan englez je dobro smislio.
Englez je dobro smislio za ono vrijeme odličan ali IMT loše prekopiral i koristi se još i danas Englez ga odavno ne koristi davno zastario kao takav. U današnje vrijeme nema lošijeg hidraulika od IMT-eovog čak i onog kaj ima dvije pumpe kaj da radiš sa 18 litri protoka osim da plačeš .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
75 000 kn Case 5120 također registriran po meni previše jer Case ima puno više opreme utezi, EHR . ITD. Za 565 plafon 48 000 .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač tebi je lijepi koji je " crveni" i kad se sija mislim da kojega cilja na isplativost kupnje .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Jasno, ali te linije IMT-a su meni naj ljepši traktori.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Slažem se jer nakon te linije kreču plastikaneri ali da ta limarija (kod IMT-a ) zvrči i kilavo postavljena i još nema nosače .
 

Najnoviji postovi

Na vrh