• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ŠANANA danas sem dva puta prošel kroz tvoj kraj i gledal možda vidim 565 sa prikolicama (bilo je ljudi kaj su želi) ali nikaj od viđenja a baš mi žal .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Eh, 565 leži več dva dana u garaži pod malčerom, naganjam 539 i balirku veči dio dana, pa eto nisi imal prilike videti, a mogel si se najaviti da prolaziš :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jluk. nema več dugo šinobusa , nisem se najavil išel sem iznenada da Našica (malo dalje) . A baš mi žal kaj nisem videl Šananin stroj .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,200
Ne znam zasto, ali meni izgleda da se ovaj traktor upregne onako posteno, da bi ova masina bila zacas sva crna od ulja..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad se lijepo zadihta ta mašina je suha ali kad se dobro zgrije jedino od tekučine kaj ne pušta je uka -ulje :mur:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo zna Ivan kaj sve moj 565 radi i s kakvim priključcima se zna boriti i nije mu lako, pa eto nije procuril u ovih 960 rh.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Šanana ti si najsretniji vlasnik IMT-jca kad je tak suh koliko ih se moralo dihtati na prvom servisu od 65-e neki su proveli i 10-tak dana na tkz dotezanju vijaka :icon_fU:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,200
To je istina, kolegin 565 je skroz suh, ali to je tek 1000 sati, a i jos je friska boja na motoru.. :)

Mada i moj 539 koji ima 5000 sati je jos motor suh ko barut, jos da ga uspijem zadihtati dolje na radilici, cak bi bil i zadovoljan s tim traktorom..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Željac, bilo je ogromnih problema s tim traktorom od kad je doteran nov novcat, par puta je bil na servisu kalan početkom '90.-ih i raznih pizdarija je bilo i uvjek je curkal dole na spoju, al ajd za sad je sanirano i to.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
To je istina, kolegin 565 je skroz suh, ali to je tek 1000 sati, a i jos je friska boja na motoru.. :)

Mada i moj 539 koji ima 5000 sati je jos motor suh ko barut, jos da ga uspijem zadihtati dolje na radilici, cak bi bil i zadovoljan s tim traktorom..


izgleda nemoguće.....

sve je super, ja sam zadovoljan, al dolje curi,curi,curi,curi, i tu nema pomoći

na jednom perkins motoru, isto ima pletenice, i njega sam uspio zadihtati, i ni kapi nije curilo, ako bi tako zadihtao i imt-a, onda bi bio u potpunosti zadovoljan

a napravio sam slijedeće, da svaku pletenicu koju sam ubacio u kučište, ostavio oko 0,5-1mm dužu na svakoj strani, nisam odrezao do kučišta, tako kada sastavim, da pletenica dobije pritisak na radilicu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dugo nisam to radil ali nisam rezal nego samo nauljil pletenice i nije puštalo čak nijedan mi IMT nije puštal na pletenici no i svi motori su imali dobru kompresiju .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Više se bojim činjenice da bude za 5 g. ak se ovak nastavi intenzivno raditi, zašas natukel 3000 rh i da bude začas trebala i druga generalka :)
No nadam se da budem kupil još jedan traktor 70-75 ks pa ovaj bude ostal osamo za fine i lagane poslove :)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ovo mi izgleda kao zamjenski sat na tvom 565, al OK prešao je 100-200 sati, znači da će raditi, inače sam viđao da obično stanu na tim satima

moj bez kabine okrenuo prije mjesec dana 6000, ko zna koliko zapravo ima, jer sajlu sam stavio novu kada je kupljen, sat nije vrtio, ja ga imam preko 600 sati u malo više od 2,5 godine.....danas ima 6035 sati

s tim da u prve 2 godine nije vukao plug, to je drugi odradio

 

Najnoviji postovi

Na vrh