• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
IMT 565 deluxe

Nakon kompletne generalke stvara pritisak u karteru i baca ulje na mjerac, nakon odrađenih 70 sati pri bilo kakvom tertetu dimi na odusak (iberlauf), molim pomoc, HVALA
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Re: IMT 565 deluxe

Loše karike. Čije ste stavili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Re: IMT 565 deluxe

Da li je odmah tak radil i kak pali? . Jel se čuje lupkanje bilo je nekakvih lošil klipova koji su se znali otkrhniti (komora u klipu).
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
pali na zub,odmah je tako radio kad sam ga upalio i izvukao šipku mjerača bacao je ulje van.da budem jasan generalku je radio budjina iz ladislava,nakon toga sam ga zvao da to vidi ,došao je i sjeli motor raskupusio ispred mene sve pet samo reno 4 no vidjeli smo jedan problem ,kad smo skinuli glavu ulje izmedju 3 i 4 klipa stoji u one dve kadice na bregastoj odnosno ne vraća se u karter.on odvozi motor u djelovima te tvrdi da tvornički nisu rupice odlite ,probušio je i to sad radi no problem je ostao isti.kad bi izvukao mjerač za 5 min. bi traktor zaribao toliko baca ulje van.on tvrdi da će to sve sjest na svoje nakon trideset rh. sad ima sedamdeset dva rh. i stanje je isto

šanana vidim da imaš 565 i dosta iskustva sa istim ja sam radio ful generalku na 565 i sad mi tera kompresiju u karter tj. kad izvadim mjerač baca ulje van toliko da bi zaribao za 5 min.rada bez šipke mjerača. da budem jasan generalka je radjna u ladislavu znaš kod koga.dal si se ikad sreo sa takvim problemom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Probaj ga opteretiti.
Nešto nije dobro napravio , možda nisu karike sjele .
Baci ga u jači rad da vidiš oće sjesti ako ne možda bolje zamjeniti druge.
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
orao sam neki dan pa je počeo lagano dimit na odušak-iber nako samo 20 min inače radi normalno' mislim na zvuk i vuče kao lud.

uprvo sam skinuo pinjon jer ne pokazuje br.obrtaja i na njegovom mjestu ide ulje van,što bi značilo da se ulje opet nalazi u kadicama bregastei ne odlazi u karter sa klavijature a što je on tvrdio da je izbušio.danas skidam deklu ventila pa ću vidjeti što se dešava prilikom rada
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A jesi promijenio ulje nakon 50 sati?
Da nemaš previše ulja u motoru?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Nisam mjenjao ulje jer je kao novo, nije mijenjalo boju ni gustoću i stalno je na istom nivou na max.

Čovjek se uči pameti dok god je živ a na kraju umre kao budala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Dali je isto ako je traktor na nizbrdici i uzbrdici ? I dali tebi puše ulje ili zašpricava ulje ?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Jesi li siguran da nije šipka prekratka da probaš ispustiti ulje na minimum jel će biti isto .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ulje se nakon razrade obavezno mora zamjeniti .
A nesmije dizat na šipku pogotovo generalno sređen motor.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Mali mislim da ti motori imaju veči i manji karter da nije do njega (previsok nivo ulja).
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Trebao bi provjeriti jer mu nisu dobri simptomi , moj 560 niš ne diže.
A star vjerojatno je i orginal motor.
Greška mu isto jer nije za 50 sati ulje zamjenio nakon razrade.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
U 560 ide 6,5 litri ulja poznanik je natočil 10 litri i dešavalo se isto kaj i kolegi .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kod mene nije 6,5 i na vrhu mjerača . Po knjizi isto pisalo 6,5 . Model 560- 444 . Grijana kabina (više nije).
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
hmm zanimljivo. mi uvijek sipamo 8,5. onda je na maximumu. sad bas gledam na netu, nasao sam prirucnik. tamo pise da ide 7.

moj je stariji model. mozda je onaj drugciji. ne znam. al jednom kad sam ulje mijenjao slucajno sam sipo 6,5 ko kod malog ursusa jer sam i na onom mijenjao, onda mjerac nije ni dohvatio ulje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Sutra mijenjam ulje pa ću vidjeti ima li kakvih promijena.A u moj 565 ide 8,5 l. ulja i uvijek sipam super 5
 

Najnoviji postovi

Na vrh