• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ma to su šusteri a ne majstori .
Čovjek treba odgovarat za svoj posao ili vratiti novce.
Kojem ja majstoru nosim
ljepo piše na vratima ako nemate što raditi nemojte to ovdje raditi.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ma daj ne kopaj ga više ako pali i ide normalno, nema smisla to raditi ako je kompresija ok. Ako motor stane idi i kopaj covjeku oči ali kako čujem traktor ide ko zmaj.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Znam gdje se nalaze, al neznam adresu, pigledaj na netu, firma je auto centar mario, kada udes u vk od nustra i poslije prvog semafora gledas desno i dodes do njih
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Mislim da se negdje spominjalo i vračanje novaca jer "majstor" ni sam nezna kaj bi bilo..
Ja bi pristao na to,nek vrati novac ako nezna složit i idemo dalje,ali ostavljat tak motor u kojeg je uloženo dosta novaca je po meni glupasto..

Sad svatko zna svoje..
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
Turbos - jako dobri majstori za turbine,dok platiš imaš garanciju na sve, kad mu vratiš turbinu na kojoj se odšarafila maticu koja drži peraje stegnute na osovinu onda nisu nikako oni krivi nego svi drugi i možeš samo dobiti popust na reparaciju...Auto je vozil cijelih 80km...imam još zgoda sa njima ali nije tema....
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Gledao sam na netu , u pravu si odmah od nuštra mario.

U potpunosti se slažem sa tvojim mišljenjem,sutra kontaktiram vinkovce pa po lovu kod prvog majstora. I jovo nanovo.Svako od nas ima dobrih a i loših osobina , tako isto ima i dobrih i fuš majstora.

Ako imaš masnoću u krvi -visok kolesterol , šećer , visoki tlak, ritmiju srca. ni slučajno nemoj ići kod doktora, to tako mora bit.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Nije samo stvar u novcu pojeo mi je živaca i živaca a i napravio me budalom.Ako utvrdim da je on kao uvaženi majstor zeznuo stvar znat će cijela hrvatska.

našao sam majstora koji tvrdi da je za navedenim majstorom našao 3 iste greške. Nije stubline jednako obradio, u doljnjoj zoni su šire nego gore i tera kompresiu u karter.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Iskreno ništa mi nije jasno tjera kompresiju u karter a ne puše ?? Na šipku baca ulje a ne puše kompresiju nekud puše a ide i pali odlično ?? Previše i za imt-a :(emo):
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
E to i mene ... pati.Izvadim ga ,mjerač, on šprica ko lud malo puše na mjerač ali dobro špricaPo mom iskustvu trebao bi špricati samo unutra .

Naravno pumpa ima 4 bara pritisak,po potrebi može se pojačati.Ali mislim da nema potrebe jer to je sasvim ok.,da bih mogla podmazat svaki kutak unutarnjeg sklopa.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Trenutno su zatvoreni, proširenje prostora, navodno.

Kako to da si išao tako daleko, zar nema nešo blizu tebe za takav popravak
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Vidio sam da si me prozvao par stranica prije pa da napišem koju.

Radio sam full generalnu na 565 prije 3 godine ja mislim, stavljeni PDM sklopovi i NPR karike, Kotor ležajevi. Obrade glave, pojačani ventili, radilica čak nije ni brušena cijela na 1. specijalu, nešto je ostalo na std.

Uglavnom, traktor radi oko 500-600 rh godišnje, pali na zub, prima gas odlično, puca od snage, dima nema uopće, ali ima gotovo iste simptome ko i tvoj.
Znači konstantno je trag slinjenja ulja ispod mjerača, nebitno dal je ulje na MIN ili MAX nivou, očigledno malo puše na odušak i nakon težeg posla izbaci pokoju kapljicu van na odušak.
No bitno je to da motor ne troši ništa ulja, u 200 rh od izmjene do izmjene potroši za nivo od MAX do MIN.

Traktor ima sad več sigurno preko 1500 rh i još uvjek na potroši ništa ulja, evo sad u berbi kukurza na 20 kj sam nadolio pola litre ulja, ali to mu je opterečenje full, 1. il i2. spora i pun gas se vrti stalno sa dvorednim beračem.

Po meni ti se nebi trebao zamarati uopće s tim.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Ako čemo iskreno,nakon 1500rs več baca na mjerač,na 3000rs bude izbacilo mjerač :)
Izgleda da je kvaliteta dijelova PRC liga i nema tu pomoči..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
560 orginal motor i niš ne slini na mjenjač to je banana od posla .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Ako čemo iskreno,nakon 1500rs več baca na mjerač,na 3000rs bude izbacilo mjerač :)
Izgleda da je kvaliteta dijelova PRC liga i nema tu pomoči..

Baš me zanima kak buš ti zadovoljan s ebaj djelovima.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
To i mene zanima najviše..
Za početak mi je bitno da ih dobro ugrade,i da nebude primjedba i komplikacija zakaj imam te dijelove a ne kupljno kod njih...
I onda mora proč 5 godina bar da vidimo rezultat..

Nesmijem spominjat da je več rađena generalka na tom motoru,i eto sad rezultat nakon nekih 8god i sitnih 5000rs..
 

Najnoviji postovi

Na vrh