• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Jeste..traktor je uvezen iz Norveške...1800 radnih sati...motor ko sat...nesviđa mi se dugi vrat volana koji ponekad hoće vibrira...nije mi se svidelo upravljanje hidraulikom pomoću sajli..bilo veoma neprecizno...pa sam stavio ručice hidraulike od ferge i samo ih produžio da ih mogu komotno dohvatiti....sad me zeza glavni kočioni..propada lijeva. kočnica....dok sredim fergu prelazimo na 577
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ja sam ga kupio uvezenog i ocarnitog....komšija mi ima zetora. 7745 a čuva ga ko malo dijete.al uvijek nešto popravlja na njemu i to me odbilo od zetora...
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,074
Sretno...i sa čim manje popravaka.

Nije to do Zetora, nego do tog primjerka ;)
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Hvala...ma.traktor je kod mene već dvije pune godine samo nisam bio aktivan na forumu...
 
  • Like
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kakve su to šifre? Zakaj pišete u šiframa? 😵‍💫🤕
Pital je i za tebe, ti si isto raketa fan ;) ;)

Ja sam ga kupio uvezenog i ocarnitog....komšija mi ima zetora. 7745 a čuva ga ko malo dijete.al uvijek nešto popravlja na njemu i to me odbilo od zetora...
Zato jer ga čuva, takav vlasnik da ima bilo kakvu marku uvijek bi imal posla oko njega ;)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Bome za tu lovu bolji traktor nemreš ni nać da je sposoban, a jednostavan i donekle udoban ko taj tvoj izvozni...
Tolko traže i za naše "domaće" 577 koji su goli sa opremom i u kabini im konstantno pjeva simfonija iz getribe 🤦
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Pjeva menjač druže samo tako...4 i 5 sinhronizovane i one se šaltaju ko na autu a ove hoće zakrčat ponekad..danas bio kod tih što su mi prodali...otkupili bi ga odmah da hoću prodat....ogromna potražnja za zetorima i IMT 577... Njihove reči
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Pa kaj nema tvoj ovakvu kabinu? Ta bi trebala biti odvojena od getribe tj. imat ravan pod i time bit tiša?
ndlkap.jpg
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ovakva...ista...nemam izolaciju na podu...obećao mi čovjek nabaviti gumu od dva centa pa ćemo ju ugradit
 

amaric

Novi član
Tu od
18 Sij 2023
Poruka
1
Pozdrav svima, trebao bih malu pomoć. Zanima me gdje bih mogao kupiti zamašnjak za imt 577. Korpu i ostale djelove sam pronašao u dosta trgovina ali zamašnjak nigdje. Nema ih novih u trgovinama ni rabljenih u oglasnicima. Hvala svima na pomoći.

Ispričavam se svima ako sam promašio temu ali novi sam na forumu.
 

558DoDo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2021
Poruka
13
I tako evo mene sa prvim pitanjem.

Trebao bi na svojem 577 (1986.) promijeniti orbitrol iliti obrtni razvodnik. Ima li itko ikakve savjete u vezi toga? Kojim redoslijedom ga rastaviti? Kabinu treba micati, ploču s instrumentima...nisam to nikada radio, a on je lagano dao svoje. Jer je cilindar novi, pumpa nova, samo je on originalni. I volan ne funkcionira kako treba. U jednu stranu vrtim dva kruga, a u drugu i po 4 - 5.
Lijep pozdrav
Pozdrav svima, evo danas je došao na red za rastavljenje jer treba i dotezanje glave nakon generalke pa sam mu kranom skinuo kabinu da promijenim i taj orbitrol (a i buraz je spomenuo da bi trebalo nešto u mjenjaču jer ispada iz neke brzine pod opterećenjem)...nadam se da će biti gotov kroz tjedan - dva 😃
 

Prilozi

  • 20230131_164705.jpg
    20230131_164705.jpg
    48.3 KB · Pregleda: 29
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
31
Pozdrav, jel ima smisla stavljati prednje utege na imt 577 bez prednje vuče.
Priključci su težine cca 500kg a utezi su 200kg
 

558DoDo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2021
Poruka
13
Iščupan Orbitrol...proizvođač ZF W. Germany....sad ide potraga za Petoletkinim ili bilo kakvim koji odgovara a da je nov (i da nije indijski/turski)
 

Prilozi

  • 20230201_193901.jpg
    20230201_193901.jpg
    57.7 KB · Pregleda: 15

Najnoviji postovi

Na vrh