• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
ako ti je blize od 15 cm stopat ce uzmi poturi podloske il nesto slicno da odmaknes pa stegni

nije to bas jednostavno uraditi sa podloskama, malo veci je to zahvat ukoliko bude problema.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
nije to bas jednostavno uraditi sa podloskama, malo veci je to zahvat ukoliko bude problema.
ja sam presijeco nozeve od rotacione o stavljo ja mislim 5-8 kom i dosad nema problema
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
to je orginal njegova,kad su ga kupili bila je gore,samo su je okrenuli i sad je dolje posto ja imam sve prikljucke sa kopcanjem dolje,ima 4 klina
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Matija, ja imam Vogel-FOP plug oznake 756.2 2x12" s VOGEL VN350 pluznim glavama... s plugom sam pre zadovoljan...

Takvi plugovi se vec godinama proizvode, a od prije 3 godine se mogu i kupiti kod nas.

čak ih i fužinar batuje ima identičnog izgleda
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
pitanje za sve poznavatelje imt-ovih plugova

daske , plazovi i raonici na plugu imt 754 su indentične kao i na kvederlans plugovima... na kojem još imteovom plugu su takve daske???
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pošto je ovo tema plugovi , nadam se da nisam fulao , zanima me da li neko ima ovakvu stvarćicu na plugovima , i kako se pokazalo u radu . Ja bi montirao na jednobrazni IMT , ali bi htio čuti iskustva i savjet ;)









 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Vidio sam u radu ovaku nešto,ako se dobro namontira radi jako dobar posao,treba samo pogodit dobar kut kad se montira,ako več nema nosača na plugu za ovo.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E to me i najviše mući - kut - :madmana: jer bi ja probao metnut ali nije lako vijati , a ne bi htio dopigavati ili ravnati :mrgreen: a normalno i nećije iskustvo vrijedi :gitarist:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Odemo do mog rodje malo prema bilogori i vidis svojim ocima kako to radi na 4braznom Regentu, super stvar, imo ja nekad davno na dvobraznom imt757.2 pa skino i dobro unovcio al sam se zezno... jbga nagovorile me selske babe
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
njegovi su diskovi gore a šta oni u stvari rade kod pluga Kićo,jer vidio sam neki stari katalog sa imt plugovima i postojali su neki samo sa diskovima ali toga nema u našem kraju:partyman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
njegovi su diskovi gore a šta oni u stvari rade kod pluga Kićo,jer vidio sam neki stari katalog sa imt plugovima i postojali su neki samo sa diskovima ali toga nema u našem kraju:partyman:

Oni rade isto što i predplužnjak ( ako znaš što je ) i mjesto im je gore , a ono što si ti vidio su u stvari tanjurače sa dva tanjura a služe za tanjuranje ili oranje na mekšim i kamenitim njivama , ako pogledaš ovu temu naćičeš ih i na slikama , oru do petnaestak centimetara dubine i tridesetak širine:blackeye
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Arno poznas Ajkulu, on ti od mog rodje par kuca dalje, odite tam i pogledajte. Trenutno stoje gore jer ore zemlju gdje je siliro i nemaju sta zatrpavat, dok bu oro iza kombajna onda cec vidjet sta oni rade.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
koje raonike za IMT 757 kupit samoostrece ili kovane, i koje su cijene, nemogu da otovrim cjenik plamena iz srbije
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Arno poznas Ajkulu, on ti od mog rodje par kuca dalje, odite tam i pogledajte. Trenutno stoje gore jer ore zemlju gdje je siliro i nemaju sta zatrpavat, dok bu oro iza kombajna onda cec vidjet sta oni rade.

Ako bude sreće sutra sam u Lasovcu . hvala ali pitanje i dalje za one koji se možda služe sa ovakvim tanjurima ,,,,,,,,,,, iskustva , komentari :prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh