• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

V

VOJVODJANIN

Guest
koje raonike za IMT 757 kupit samoostrece ili kovane, i koje su cijene, nemogu da otovrim cjenik plamena iz srbije

Mislim da su oko 20 eura.Proveriću sutra pa ti javim.
Plamen je iz mog mesta.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Izvoze oni robu u Bosnu i u Hrvatsku, sve ću proveriti. A kvalitet, rade od 1985, da ne valjaju već bi zatvorili.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
ok, cijena mi je niska, ocekivao sam da su skuplji



Danas proverio u Plamenu!

Običan raonik za IMT 757......2000 din ili 20 eura
Samooštreći raonik za IMT 757.....3000 din ili 30 eura

U Bosni ih možeš naći u Bjeljini u firmi "Vuk komerc".

Gore navedene cene su u Srbobranu, pretpostavljam da su u Bosni malo skuplji.

Pozdrav!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Arno poznas Ajkulu, on ti od mog rodje par kuca dalje, odite tam i pogledajte. Trenutno stoje gore jer ore zemlju gdje je siliro i nemaju sta zatrpavat, dok bu oro iza kombajna onda cec vidjet sta oni rade.

Hvala , bio danas pogledao , poslikao za sada ok , ali bi i dalje još nekih iskustava ako ko ima ili koja slićica , hvala
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
pitanje za sve poznavatelje imt-ovih plugova

daske , plazovi i raonici na plugu imt 754 su indentične kao i na kvederlans plugovima... na kojem još imteovom plugu su takve daske???

ja imam imt 754 sa kverneland daskama,koliko ja znam samo on ima takve daske
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jednostavno pitanje za dobre poznavaoce imt plugova ,kolika je visina kod 2br 16 cola i koliki je razmak od vrha prvog lemeša do drugog vrha,jer nisam vidio 2br od 16 cola da ga usporedim sa mojim 2puta 14:?:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
jednostavno pitanje za dobre poznavaoce imt plugova ,kolika je visina kod 2br 16 cola i koliki je razmak od vrha prvog lemeša do drugog vrha,jer nisam vidio 2br od 16 cola da ga usporedim sa mojim 2puta 14:?:

eo tu imaš tehničke podatke svih plugova
Neispravan link obrisan!
znači visina bi trebala bit 72 cm,a razmak 108 cm.

ako ne vjeruješ u ovo,izmjernim ti na svom ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kada smo kupili plug,on je izgledao ovako:
(to nam je bio i cilj,kupiti izradjeni plug,da nas izadje što jeftinije,pa ga komplet obnovit)
dsc00212ie.jpg

dsc00213l.jpg

dsc00214m0.jpg


Danas taj plug izgleda ovako:
(znači komplet nove glave,dijelovi su naravno orginali iz srbije)
plamenovi dijelovi,samooštreči lemeši...
dsc00871u.jpg

dsc00872cd.jpg

dsc00873ld.jpg


Pošto ja nebih mogao spavat,a da ne skinem boju,slike oranja u temi oranje.
Sa plugom sam prezadovoljan :p
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
jel to on na crtalu ima flahove bočno povarene? na prvoj slici se vidi....
moj susjed ima ono okruglo srtalo, zarezao ga na 4 mjesta i umetnuo flahove dužine cca 3cm, povario ih, i kaže da mu se u kuruzovini ni jednom nije zaštopalo od kada je to napravio..
kužiš, nije skroz okruglo, već ima kao peraje sada, a ti flahovi kuruzovinu zakače i guraju pod crtalo....
nema šanse da se zaštopa.....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
upravo to,ima bočno povarene flahove,i nema šanse da se ne okreče...
to sam tako kupio sa plugom,sad sam samo navario gdje koji flah je falio,više radi estetike nego što če falit...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
da, to je odlična stvar.....
i moj će uskoro takvo nešto dobiti.....;)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Danas proverio u Plamenu!

Običan raonik za IMT 757......2000 din ili 20 eura
Samooštreći raonik za IMT 757.....3000 din ili 30 eura

U Bosni ih možeš naći u Bjeljini u firmi "Vuk komerc".

Gore navedene cene su u Srbobranu, pretpostavljam da su u Bosni malo skuplji.

Pozdrav!


dansa zvao Vuk komerc, raonici samostrecioko 15 EURA komad, neki frank njemacki za koje trgovac kaze da su bolji od ovih samostreci a kostaju 20 EURA, daske 55 EURA, tako da u kompletu, daske,plazovi, raonici (frank) sveukupno dodje 160 EURA. Sve je to za plug IMT 757 od proizvodjaca Plamen.
 
B

Bobo

Guest
Kod mene u Pozegi PLAMEN djelovi za remont 757 pluga kostaju ovoliko:

Daska 740Kn (100€)
Plaz zadnji s promjenjivom petom 290Kn (40€)
Peta plaza 95Kn (13€)
Plaz prednji 188Kn (26€)
Lemes obicni za kovanje s kljunom 330Kn (45€)
Produzetak daske 95Kn (13€)

Total: 237€ Po glavi


Ako se djelovi kupuju kod uvoznika na sajmu u Gudovcu, dobija se znacajan popust. Lemes recimo kosta 140 Kn (19€) Daska je 500Kn (68€)

Na cjene u trgovini i cjene na sajmu se moze dobiti povrat PDV-a. HR PDV iznosi 23%

Nize od ovog mislim da ne ide...
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
upravo to,ima bočno povarene flahove,i nema šanse da se ne okreče...
to sam tako kupio sa plugom,sad sam samo navario gdje koji flah je falio,više radi estetike nego što če falit...
da li bi mogao da slikas samo crtalo da vidimo kako stoje ti navareni flakovi, da li ima sa obe strane ili samo na unutrasnjoj
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma ima slika tu u temi,ali ako želiš,mogu ti slikat posebno.
Flahovi su samo sa unutarnje strane...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Kod mene u Pozegi PLAMEN djelovi za remont 757 pluga kostaju ovoliko:

Daska 740Kn (100€)
Plaz zadnji s promjenjivom petom 290Kn (40€)
Peta plaza 95Kn (13€)
Plaz prednji 188Kn (26€)
Lemes obicni za kovanje s kljunom 330Kn (45€)
Produzetak daske 95Kn (13€)

Total: 237€ Po glavi


Ako se djelovi kupuju kod uvoznika na sajmu u Gudovcu, dobija se znacajan popust. Lemes recimo kosta 140 Kn (19€) Daska je 500Kn (68€)

Na cjene u trgovini i cjene na sajmu se moze dobiti povrat PDV-a. HR PDV iznosi 23%

Nize od ovog mislim da ne ide...

Kako u bosni od istog proizvodjaca dijelovi za dvije glave (daske, raonici, plazovi, bez prouzetaka daske) od Plamena dodje u kompletu za dvije glave 160 EURA. nazovite pa provjerite.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
kakvi su ti raonici njemacke proizvodnje, franco, posto je cijena niska, a planiram ih kupiti na nevidjeno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh