• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

B

Bobo

Guest
Naravno, "sve dok pise IMT to i je IMT" je receno u vrlo sarkasticnom tonu...
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
imt plug je ko i imt traktor,dok ne probaš bolje zadovoljan s s tim kaj imaš
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Naravno, "sve dok pise IMT to i je IMT" je receno u vrlo sarkasticnom tonu...

dobar ti sarkazam, jako dobar, čim sam ja reagirao onda znaš da imaš smisla za sarkazam.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
imt plug je ko i imt traktor,dok ne probaš bolje zadovoljan s s tim kaj imaš

ne slažem se u potpunosti s tobom

puno se plača i samo ime... govorim za plugove...
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
imao je moj susjed imt-ove plugove 14 coli dvobrazne ali nisu bili sigurno imt jer su se pomotali i nikako niso radili..a ja sam kupio prije 7 god imt plugove 14 coli i nema toga sta s njima nisam napravio a jos uvjek oru kao novi.
 
D

Dalmatinac

Guest
Najprije veliki pozdrav svim !!! Imam traktor Case 85 konja imam neki lemindov dvobrazni plug sa kojim mi caca ore to jest pokusava polomiti traktor sa njim al na srtecu dosada su pucali nategljaji poluga ima sam neki trobrazni al tek to nije za nase zemlje pune kamena i sapona dobro kad nije traktor puka napola vratio sam ga. Neko mi rece da su ovi IMT 2x16 cola visoki klirens dobri i dovoljni za duboko oranje za djetelinu mi treba da ne nikne gorusica prije nje pa ako neko ima original da mi snimi koju sliku il ako zna koga da prodaje posto vi gore kupujete sa vise brazdi ajde vidite dok mi caca nije polomio traktor a ne samo plug.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pozdrav!
prelistaj nekoliko stranica unazad,tamo imaš slike pluga.
pa pitaj što te zanima o plugu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ko zna naštelati IMT-a nemre loše orati...fantazija je to :)
IMT FOP 610.14 - 2x14"
slika077v.jpg

slika082.jpg

slika083.jpg

slika080.jpg


plug sam od sebe nebude dobro i lijepo oral dok ga se ne prilagodi, a prilagodba je stvar do čovjeka, a ne do pluga!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
U ovakvoj zemlji svaki plug ore,i onaj koji je povijan na 2 mjesta če tako ljepo orat.:rolfer::finga:
 
B

Bobo

Guest
Sanana, daj covjece, kupi jos jedan 757 makar pa napravi trobraznjaka ko covjek za taj traktor... bar to nije skupo... Malo sarafanja, malo rezanja, varenja, i to je to.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Sanana, daj covjece, kupi jos jedan 757 makar pa napravi trobraznjaka ko covjek za taj traktor... bar to nije skupo... Malo sarafanja, malo rezanja, varenja, i to je to.
Ma naj tak. Bi mu se traktor zmučil :mrgreen:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šanana ljepo oranje za svaku pohvalu,al mi još uvjek nije jasno zašto stalno oreš sa 2br. plugom zašto si nuzmeš neki 3x12 ili 3x14
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo da odgovorim svima...Bobo, ZJ, Toma, Dado...

Ma to su stare slike iz 2009. godine, bili su to idealni uvijeti za oranje, a zemlja pjeskulja, ide 5. radnom, znači između 1. i 2. transportne....tu bi same vuko 4 br a ne ove 2.
Kaj se tiće pluga, evo baš sam danas oral jednu trdicu, katastrofa, 4. radna i jedva ide, plug samo škripa...a da su 3 br. bilo bi to dobro, el eto situacija još nedopušta, taman smo par puta skoro zakaparili 3. braznog prekretača, al uvijek je nekaj iskrsnulo pa smo odustali...a da bi traktoru bilo teško, nebi :)
Imam samo par parcela gdje nebi mogo 3 br vuči...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Pa ne razumijem,imaš sad 2br ravnjak,a odma bi kupio prekretača?? Daj pusti priče i kupi 3 br ravnjak i gotovo.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Šanana
pusti ti te priče...
Ovaj plug je ZAKON,sa 40 konja po glavi,ti možeš orati i u natežim zemljama,a za laka tla,poteraš brzinu više i eto. A i koliko sam upučen,nemaš toliko puno za orat pa da ne stigneš sa ovim plugom to napravit.
A da ne spominjem razliku između 2 i 3 br. ,prilikom odrezivanja od međe i prilikom vađenje jedinica...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa ne razumijem,imaš sad 2br ravnjak,a odma bi kupio prekretača?? Daj pusti priče i kupi 3 br ravnjak i gotovo.

Koje li gluposti:vragek:

Zakaj se čovjek neba odma usavršio ako ima priliku?
Zašto da kupuje ravnjaka,pa ravnjaci su več polako zastarjeli plugovi,s njima mala večina još ore.

ŠANANA-sam ti kupi okretača pusti ove kaj pričajju da uzmeš ravnjaka.

I rađe ostani na 2br,neki malo veči zahvat ako 16-18cola.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ne ulazim u debate tko,i zašto ovo ili ono,nego reci Šanana dali je to polje što si orao od Prugovca prema prugi ili sa druge strane magistralne ceste,jer kad dođem od moje strane kao da sam u drugoj državi 5km dalje brda a kod tebe največe brdo pružni prijelaz,inač sličan plug imam i ja i za moje malo nagnute terene i lagane čuke puna mjera:vragek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh