• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
crtala

Ekipa ima tko kakva crtala za prodat, imt ili olt trebal bi barem jedno a ako ponudite po dobroj cijeni onda može i dva!:finga::gitarist:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo!!!
Gdje su slike svih ovih tvojih plugova što si pravio do sad i ovo što si prepravljao??
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Da se pohvalim,

kupio polovni IMT 16'' jednobrazni plug. Ide ko zmaj. Mali Vlatko ne može vući koliko on može zagrabiti. Za sada sam jako zadovoljan. Nego, da pitam znalce, kako rastaviti ovo čudo od matice koja drži ležaj crtala. Ima lufta pa crtalo pleše.

 
B

BAGERISTA

Guest
Dobar čekič,,,i pomalo,,,,s jednim probijačem(ili nečim tupi) i u ove kanale,,,pa dok ne popusti,,ovo je matica gore koliko mi se sa slike čini..:scratch:scratch pazi da nema koji osigurač,,,,na njoj,,,zna bit neka šajba,,,s ušima ili slično..

Poslje dobro naguraj masti,,kad promijeniš ležaj,,,i deri dalje..;);)
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
kolega bagerista ti je sve rekao... samo pazi na mrežastu platnu ispod natice onati služi kao osigurač da ti se crtalo nebi odvrnulo
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo i mojih plugova :) odmaraju do daljnjeg :D
slika1908.jpg


slika1907.jpg


slika1906.jpg
 
B

Bobo

Guest
Sanana, zasto ne dokupis trecu brazdu za 757 pa da SAME ima cime orati, da ga ne ganjas okolo s trobraznjakom?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sanana, zasto ne dokupis trecu brazdu za 757 pa da SAME ima cime orati, da ga ne ganjas okolo s trobraznjakom?

misliš s dvobražnjakom ;)

Ma kod nas tu ni za lijek nema niti jedan FOP za prodati, samo IMT 757 ili loše kopije imt-a, a to neču, ako naletim na kompletan i dobar FOP budemo slagali i treču brazdu, eto samo to...do ove jeseni možda nešto sklepam.:blackeye
 
B

Bobo

Guest
Sanana, evo ga ko stvoren za tebe:

http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/pllug-oglas-4404339

Cjena nije neka a nije ni fiksna, a daske se nadju u srbiji za 50€ komad. Moram te napomenuti da je ovo 757.35 plug. dakle, u originalu bi trebao imati kverneland daske a to prepoznajem po drugacijoj boji pluga i po specificnoj osovini.

Na njega nabaci nove daske i deeeeri koliko te volja ;)
 
M

miroslav k

Guest
Imao sam Imt 757,3 brazde posle je bio i 4 brazdni, odlicni plugovi jako dobro zaoravaju masu
 

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
Ja sam nabavio prije par godina IMT 755, ore fino, nemam problema, ali malo sam povio nosaće, nije mi jasno kak :(
Pa bi trebal dovest plug malo u red, bivši vlasnik je sve podkajlao, podmetao sve i svašta.
ima malo lufta na pomićnom dijelu, neznam jel to normalno ili nije?
Trebala bi mi slika istog takvog da probam ovog svog dovesti u red.


Evo šta treba sanirati pod hitno, baš imam par komada elektrodi za rosfraj, da nikad više tu ne pukne.



 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh