• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
sumljam da mu je bez brige vuči 2x14 sa 60 konja na toj dubini,jer i 75 tak ga podosta osjeti dok dojde na 35 -40 cm
 

davor83

Član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
88
Pozdrav, da li mi može neko reći da li postoje nekakvi stari IMT plugovi pravljeni navodno prije 1980 god? Našao sam na oglasima i čovjek tvrdi da je to IMT samo stara verzija a meni on izgleda kao OLT. Ako je to zbilja IMT zna li neko valja li taj plug i isplatili se kupovati, cijena je i duplo manja nego ovi standardni IMT?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
sumljam da mu je bez brige vuči 2x14 sa 60 konja na toj dubini,jer i 75 tak ga podosta osjeti dok dojde na 35 -40 cm

Nevelim da je pjeval ali nije se nekaj preveč niti bunil zato sam se i čohal po glavi koji k..., kak jemu ide a ja se i z 2*12 negder borim?
Mali plavi znaš deje Slakovec, čovek je oral na dijelu prema Križopotju a tam su prave ilovače!

Pozdrav, da li mi može neko reći da li postoje nekakvi stari IMT plugovi pravljeni navodno prije 1980 god? Našao sam na oglasima i čovjek tvrdi da je to IMT samo stara verzija a meni on izgleda kao OLT. Ako je to zbilja IMT zna li neko valja li taj plug i isplatili se kupovati, cijena je i duplo manja nego ovi standardni IMT?


Kolega daj postavi oglas ili bar slike jer su se pravili i prije, baš sad raspravljamo o jednom takvom rađenom prije 1980, a ovdje ima ljudi koji če ti odmah objasniti jeli ili nije imt!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma poznam ja dosta dobro tvojega kraja kak su zemle,i znam ih par ljudi z Dunjkovca i okolice tj.frend z razza mi je otud..
kulko je tvoj ursus ? 60 ks?
jedino more biti da su mu bosch pumpu malo navinuli pa je jakši nekaj,jer motor je konstrukcijski potpuno isti kak i na 75 samo mi se čini da je malo smanjen na pumpi...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Model je 355, na pločici piše 43ks v knjižici 60 a prav zaprav valda niti oni sami koji su ga delali neznaju točno, reklo bi se oko 50 negder!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Original originala IMT 14 cola. Po meni najbolji IMT plug.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
da to je IMT plug. koliko vidim na slici jer mi jedva otvara slike to je plug identican kao kod mog druga. jako dobar plug. radjeni su pocetkom 70 godina i u saradnji sa osjeckom livnicom. treba da ima dve tablice zakovane. jedna je oznaka IMT pluga a druga livnica Osjek. dosta je slican OLT plugu po daskama i raonicima. ja imam slican tome isto IMT Osjek saradnja ali jednobrazni ali ima dasku i ranik skoro identican ili je isti kao IMT757 . taj je krajem 60 godina radjen koliko sam cuo. ovaj kod drugara je negde 75 kupljen nov otprilike za fergusona i dan danas radi se sa njim.jako dobro odradjuje posao
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,857
Danas nazovem jednu trgovinu za lemeše za imt 757.20, one sa produženim špicem, moji su tupi ko k.... kad on veli 375 kuna, nazovem drugu trgovinu kad veli on 198 kuna. Obadva su plamenovi proizvodi. Pa se ti zaleti i kupi pa poslje :mur:. Inače kupujem u prvoj trgovini jer su jeftiniji od ostalih za večinu djelova.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Dado@, nemoj se zaletavati..ova druga cijena sigurno nisu samooštreći već obični, jer sam ja u Srbiji samooštreće platio više od 200 kuna,
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,857
Pa svi hvale Plamenove djelove ili sam krivo skopčao ? Budem još provjerio kad vidim jedne i druge
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Krivo si skopčao, pogledaj ovaj link: http://www.szrplamen.com/raonici.html
znači ima dve vrste raonika, obični, i samooštreći, i tako te dvije vrste ima s izmenjivim špicama, stoga su u cijene različite, nazovi ih i ispitaj detalje o raoniku.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Ajde javi cijene, ja idem za vikend u Srbiju pa ću vidjet tamo, mislim si kupit plaz za 756.
 
Na vrh