• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Ne kužim onda šta to prodaju.
Jos sam ih zvao i rekli su da nije moguce da je naopako jer kao da Imt nije imao plugove okretače.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Ja bi ih nazvao ponovo vezi toga da imt nije imao plugove okretače.
Kakvi rade u trgovini nije ni čudo da nezna prodat
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Ne kužim onda šta to prodaju.
Jos sam ih zvao i rekli su da nije moguce da je naopako jer kao da Imt nije imao plugove okretače.
A kaj je ovo onda(naletel pred 2 tjedna na njega)
IMG_20201108_155224.jpg

Kolega @Patrik, a jel nije ovo pero za tvoj plug?
IMG_20201129_203223.jpg
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Ma to su napravili ljudi od kojih sam kupio plug, neki homemade koji ne radi kako treba.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Hm, ovako gledajući baš mi i ne ostavlja dojam da radi bolje od originala?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Fali mu još deflektor, i sada bolje zatrpava od originala, a visina originala je oko 65cm,ovaj je 72cm......neusporedivo
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Ne vidim plaz na slici, jel ga ima uopce?
Da ima deflektor mislim da bi dosta dobro zatrpavao.
Inace Oltovi plugovi su neusporedivo bolji od Imt-a, imaju i spiralnije daske i bolje deflektore, tj bolje su savinuti pa bolje zatrpavaju.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Ak ko zna nek pomaže...dakle imt 2x12 visoki sa imt 558

Ne mogu nikako otkloniti kosu vuču, traktor mi ide ukoso konstantno, gledajući iza topling ne stoji ukoso, obe brazde podjednake al konstatno kosa vuča i plug više manje krmači...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Na koljenastoj osovini ga probaj pomicat pa vidi šta će se događati.
Stavi sliku da se vidi kako sad stoji.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Naravno da ima plaz.... Imt se s oltom nikako nemože usporediti.... Daske na oltu su puno veće i bolje rade, mislim usporedba sa imt 757, ovi bicikli 755 i 756 nisu vrijedni spomena
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Fendt 939
Jel su mozda novi lemesi na njemu?

Ivanz, moze i Imt dobro orati, ali samo dok mu se nakalemi pretpluznjak.
Ja nebi vise oral bez pretpluznjaka, nema toga deflektora koji moze to zamijeniti.

Jedino kaj imam pravljeni pretpluznjak koji isto dobro radi, ali htel bi si kupiti originalni od bilo kojeg zapadnog pluga.
A naci polovni pretpluznjak, to je nemoguca misija, vec god dana ga trazim i nista.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Jel bi se dala ova stanga izravnati?
20201208_171428.jpg

Tocno je savinjena tu na kraju gdje ide saraf i ne moze se pritegnuti uz onu plocu kaj drzi nosac brazde.
Mislim da tu bude problema to izravnati s bilo kakvom presom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Ak su kraci paralelni, ja bi to riješil podloškom, a išel bi ravnati tek ako je iskrivljena.
 
Na vrh