• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Znam da je predaleku imal sam tri jednu sam prodal sa gumom za 55€
 
B

bosniahos

Guest
-

Daj mi nnapiši od kuda si ali točno.Može i na pp.Vidim da smo na istom broju pa da ti pomognem.Pitaš za felge i gume ako si blizu bg moj kompa iz broja ima sve.A ono rudo si napravia slabašno preko svake mijere,mislim završetak rude.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Molim pomoć oko broja šasije imt prikolice

Zanima me dali ima netko registriranu prikolicu imt 682,5, koliko brojeva ima upisanih u prometnoj, jer ovi na tehničkom kažu da moja ima previše brojeva
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ja imam 682.6 al nije registrirana. Pretpostavljam da su brojevi negdje na šasiji al neznam gdje:scratch
 
S

sehabihac

Guest
imt prikolica dobos trombla

pozdrav forumasi novi sam na ovom sajtu pa da postavim jedno pitanje salabo se snalazim na ovom forumu pa bez zamjerki...Ovako kupio sam imt prikolicu i na jednoj mi strani nije dosao dobos-trombla kako vec zovete da li mi ko moze pojasniti gdje bih mogao nabaviti novo ili polovno znaci dobos je onaj duboki nije isti kao na ostalim imt prikolicama jer je puno dublji
 
D

DF-germany

Guest
pozdrav forumasi novi sam na ovom sajtu pa da postavim jedno pitanje salabo se snalazim na ovom forumu pa bez zamjerki...Ovako kupio sam imt prikolicu i na jednoj mi strani nije dosao dobos-trombla kako vec zovete da li mi ko moze pojasniti gdje bih mogao nabaviti novo ili polovno znaci dobos je onaj duboki nije isti kao na ostalim imt prikolicama jer je puno dublji

da ti nije zamjenjena osovina
 
S

sehabihac

Guest
da ti nije zamjenjena osovina

nije i osovina je orginalna ima sve na njoj oznake imt dobos je broj 682.22.001 i na osovini ima takav broj mislim na rukavcima orginalno je sve al kao da su na nju isli dupli tockovi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
D

DF-germany

Guest
imam prikolicu što kipa samo prema nazad i htio bi je registrirat al lik na tehničkom nezna gdje joj stoji broj šasije pa ako netko zna molim nek pomogne

ista kao ova s njuškala
http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/prikolica-traktor-oglas-4972534

treba da ima pločicu na šasiji, ili naprijed kod rude, ako je sve original, ali ta je vjerovatno pregrađivana i farbana, pa ti treba neki papir ili atest ponovo, bar je tako kod nas
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Cilindar za imt prikolicu

Zanima me dali se hidraulični cilindar od imt prikolice može reparirati jer mi pušta ulje dole na kugli
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Može ali ti je vjerojatno napukal kod kugle . Raspitaj se kod onih na Jelašima kaj delaju hidrauliku .
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
ova zadnja je preskupa ima drveni pod i stara je, one što imaju ploče oko rude su novije i ne puca im ruda. ja imam dvije imt nisu loše samo da imaju federe kad stavim 5t kukuruza svaku rupicu na cesti osjetim
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Ovo je jako dobra prikolica ima ju moj tetak sta se ta tereta navukla a na prekretali su ju jako puno puta i nista nije nigdi puklo ni savinulo samo bi joj trebalo sad malo stranice sredit!

jako se slabo išta prodaje ova sa ovom cjeneom stoji u oglasu sigurno 2 mjeseca a niti cjena nije prtjerana neki dan jedan kolega kupio kod Zeline dvoosovinku sa drvenim podom i stranicama 8 T 2 strani kiper i zračne kočnice za 12000 kn :mur: trogovina je svedena na jako niske grane
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jako se slabo išta prodaje ova sa ovom cjeneom stoji u oglasu sigurno 2 mjeseca a niti cjena nije prtjerana neki dan jedan kolega kupio kod Zeline dvoosovinku sa drvenim podom i stranicama 8 T 2 strani kiper i zračne kočnice za 12000 kn :mur: trogovina je svedena na jako niske grane

Stvarno je losa situacija ljudi tesko prodaju a ko kupuje sve mu je skupo svi nekako krpamo svoje dok se ne popravi situacija jer i meni bi trebala neka kiperica da imam za drva i sve ostalo a ne da unistavam od gnoja prikolicu po sumi!
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ja imam i drva na lageru ali nisam prodao ni metra od 12 mj. ali neka neće propasti, valjda će sa prolječemm sve krenuti malo naprijed
 

Najnoviji postovi

Na vrh