• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
zecky kaže:
abro

daj mi reci gdje to ima za kupiti kod nas i kolika je cijena jedne takove 9 tonke?
kod nas vjerovatno nigdje,ali sve je moguće kad sam ja za zmaj-142 našao stol za uljanu repicu možda se i tebi posreći.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja povremeno radim s kumovom IMT-ovkom, danas sam neko smeće vozio, pa evo i koja slikica prikolice, original IMT 682.5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

6eba13d9.jpg

19bb6985.jpg

cf7c6683.jpg

95635534.jpg

751b0fa0.jpg

e525d898.jpg

352ea00b.jpg

29085e51.jpg
 

abro

Novi član
Tu od
12 Stu 2009
Poruka
5
zecky kaže:
abro

daj mi reci gdje to ima za kupiti kod nas i kolika je cijena jedne takove 9 tonke?
Kod vas ne znam a kod nas..., pa ja trazim za ovu moju remontuvanu 4500e.
 
E

encho

Guest
Ako je pitanje za mene,prikolica je '89.god,ima zračne kočnice i mehaničke,lim u unutrašnjosti kao nov bez ikakvih fizičkih oštećenja...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
encho kaže:
Ako je pitanje za mene,prikolica je '89.god,ima zračne kočnice i mehaničke,lim u unutrašnjosti kao nov bez ikakvih fizičkih oštećenja...

Samo kemijskih ;)
 
E

encho

Guest
Da to se vidi,rdja,to ću riješiti ovih dana u kompletu,vrijeme je ljepše pa ću postaviti nove kutije i sve ofarbati :roll:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,755
A to je ona koja nije htjela kipati?
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300


PRIKOLICA IMT 635.90
Korisna nosivost:9t
Masa prikolice:4t
Zapremina sanduka:9m3
Pneumatici:13.0/65-18
Preporučena snaga traktora:53 - 81kw
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Z

zetor4718

Guest
Evo i moje,4T.,provjereno! :D
animacije-foto_4183973_4532486_17563328.jpg

Malo mi je glupo što nisu radili okretna oka za kopčanje na ovim prikolicama,jer se nakon nekog vremena rupa pojede i onda kuka ima lufta u rupi,pa kad trebaš terat u rikverc negdje gdje je usko najebeš se ko konj!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Okretna oka na njoj nisu potrebna,jer je oko veliko,pa kad se prikolica prekrene,ima dosta mjesta,pa traktor ostane normalno (pitaj mog starog,provjerio je :) )
A ta rupa se nikad ne pojede,to je takav materijal,možeš doč pogledat kod mene ako ne vjeruješ..
A ova prikolica kao i sve jednoosvinke se jako lako teraju u rikverc bilo gdje...
 
Z

zetor4718

Guest
Okretna oka na njoj nisu potrebna,jer je oko veliko,pa kad se prikolica prekrene,ima dosta mjesta,pa traktor ostane normalno (pitaj mog starog,provjerio je :) )
A ta rupa se nikad ne pojede,to je takav materijal,možeš doč pogledat kod mene ako ne vjeruješ..
A ova prikolica kao i sve jednoosvinke se jako lako teraju u rikverc bilo gdje...

Nemislim da treba okretno oko zbog prekretanja,naravno još je bolje je veliki traktor nju zadrži ja sam takvu vozio punu na jednom točku jer Zetor ima jaku kuku,a prikolica ako ima lufta između kuke i oka netjera se lako jer kad se treba preusmjeriti treba puno više traktorom je zakrenuti,a na uskim ulazima to nije moguće vjeruj mi 100% dokazano bilo je i oklada i starih mahera koji su se začudili kako to?usput imam vozačku za kamion i u njemu sam od malena kao i na traktoru tako da znam dosta o tome...
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202


PRIKOLICA IMT 635.90
Korisna nosivost:9t
Masa prikolice:4t
Zapremina sanduka:9m3
Pneumatici:13.0/65-18
Preporučena snaga traktora:53 - 81kw
Molim sve koji su upućeni oko ovog tipa prikolice da napišu svoja viđenja i iskustva .
Imam taj tip prikolice za kupiti u vrlo dobrom stanju cijena 30000 s PDV gume nove ali svo vrijeme sam mislio da je zmajebka koju sam i tražio.
Hvala na pomoći
 
I

Ivo3

Guest
a jel neko zna dali ta tvornica IMT propada ii dobro posluje???
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Kako vidim niko se ne javlja vjerovatno se malo vas sretalo s takvim prikolicama

"IMT 635.90 je savremena visoko produktivna prikolica velike nosivosti u službi velikih poljoprivrednih proizvođača.Prvenstveno je namjenjena prevozu tereta u rinfuzi pšenice,kukuruza,suncokreta ,soje,šećerne repe,krtolastih plodova i umjetnog gnojiva.Pogodna je za mehanizovan utovar pri kombajniranju.Pri kipanju se automatski otvaraju zadnje stranice i na taj se način uz minimalan rad traktoriste ostvaruju visoki učinci.Šiber na zadnjim vratima omogućuje uvrečavanje i pretovar rinfuznog tereta uz korištenje elevatora.
Pri utovaru i istovaru drugih vrsta tereta koriste se dvokrilna vrata (zadnje stranice).
Kipanje se vrši preko sopstvene hidraulične instalacije sa pogonom preko traktorskog kardana."

Podaci iz kataloga "Katalog proizvoda IMT" 1982.
 
Na vrh