• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT serije s FIAT motorima

dipalo12345

Novi član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
3
Susjed ima 533 sa fiatovim motorom 7300 radnih sati pali uvik od prve a prima gas ko bmw premoćna mašina ! Nikad otvaran

Poslano sa mog thl T6S koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Upalio danas 533 prvi put od jesenas, dovezao kuci kad ono ulja u karteru skoro do cepa.
Pomjesao ulje i gorivo. Promjenio membrane, novo ulje i filter, radio 10 min provjerim ulje i opet isto.
Gdje je mogao tako brzo napunit. Motor normalno radi, koliko moze za svoje radne sate.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gle, meni nikad nije uspjela zamjena membrane na AC pumpi, tu odmah popušiš karnister ulja i filter. Za cca 150 kn se uzme nova AC pumpa i to je sigurna stvar, od zamjene membrane nema kruha.
Tu najčešće pomješa, mada desilo se jednom prije par godina da je mješal kroz PVP, otišel semering.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Koliko god da potraje barem sam to izbacio. Ako pomjesa preko njih onda ide nova. A ona je preko 200.
Kad stignem ide pumpa dolje, s malim nh cu prihranit pa mora biti spreman do prskanja.
Ne volim puno ulagat u njega kad mu je motor umoran.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Te semeringe je veselo veče za zamjeniti ali uz dobru volju ide to.
Imaš u Traktor univerzalu u Sesvetama set za pumpu za kupiti. Košta cca 100 kuna, a u njemu su i semerinzi.
Ovo iz Trgoagencije po pet kuna zaboravi za taj zahvat.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Corteco u lager comercu.
Ili ležajtrade.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Znamo gde ima (ima posvuda), dimenzija nas zanima.
Bum ja sutra bacil oko u katalog pa ako najdem javim.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A dimenzije neznate?,pa to je lako.
Kad ih izvadi van kupuje s uzorkom,jedino i uvijek točno rješenje!

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Sinek, ja mislim da tam treba mikrometar da bi točnu mjeru izmjeril jjerse tata te pumpe u engleskoj rodil.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Bogme da, i to je dobro pitanje.
Imam negde slike izmjene tih semeringa pa ako nađem stavim.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa nije ni to problem dečki pa ima pumpu u rukama,zamota dijelove u krpu i u dučan ima vratilo ima kučište jel tak,ako tak nemre zmerit onda u slivar s pumpom i kupit klipnu od 539 i bog te veseli,hehehe.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Jesi možda provjerio grijač, mislim da i tamo postoji mogučnost da napuni karter, al ne tom brzinom kao kod tebe
 

Najnoviji postovi

Na vrh