• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

INDOS i ostali viličari

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Neloša ideja @MUHA

Danas je viličar imao prvi zadatak i odradio ga je bez problema, snage ima na pretek, sad ga ne jebe ništa, gas prima kao najprometnija prostitutka mušterije, jedino kotači kada se smotaju pod 90° onda šlajdra, ali to je normalno da sam sebe hebe plus bio sam u šupi koja je zemljana, pa je i to mali minus, ali prije generalne bi tamo samo stojao i vjerojatno zapao da bi ga morao izvlačiti van traktorom.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tak i bude...jerbo ti si znao da na fugu od pločice prdne na rosu..a zapravo bilo je dima ali ne i okretaja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Nemam pojma, nekak mi na slici izgledaju presjajni da bi bili magneti.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Izvadio sam sve veliko što sam mogao kroz bočni poklopac i kroz onaj mali "prozorčić" ispod wandlera i propustio 10ak litara nafte jedno 6 - 7 puta kroz njega da izađe svo smeće van.

Komadi unutra su bila pera od wandlera. Ili je mjenjač zaglavio u što sumnjam ili je neki hrištof sve polomio kada je ubacivao motor pa na silu stezao, jer ima jebe da se pogodi da sve lijepo sjedne, ja sam mislio da će biti pussy smoke pogoditi wandler i zamajac, ali nije baš bilo tako lako.

Samo mi nikako nije jasan taj koji je mjenjao wandler... Kako nije ispustio ulje iz mjenjača i povadio te komade van dok je mogao, pa nisu magično nestali ako je 13 komada bilo unutra skupa s ublaživačima, valjda si vidio da fale, ali to neću komentirati, ne vrijedi mi sada ništa.

Ugl. Moguće da ih ima još negdje, ali ne smetaju u radu pa do neke druge prilike, ne diram.

Ne, ne, sada je to živahno u pm. Jako rezak na gasu. Rekao sam meštru da puNpu podesi kao za traktor, da ne bude lijen, a ja ću ga već sebi uštimati kako hoću.

Tamo gdje je išao jedva, sad preleti kao iz one stvari. A to je ono što sam rekao, zaletim motor, ubacim ga da ide naprijed, a on klekne za 50% obrtaja jer je motor bio loš.

Sada kada je ATF u mjenjaču, kada ubaciš u hod naprijed ili nazad, čuješ gdje zuji i da to ima protok, a ne onaj gustiš koji isto pitaj boga kako je htio prolaziti kroz sistem.

Danas je mokro i cmoljavo pa dosta proklizava, ali brijem da će na suhom to jesti malu decu, sad jede samo kašice. 😂😂

Baš danas strikan veli, "Auu bog te mazo što to sad radi". Prije smo se patili kad nešto radimo jer sam njemu pun k strojeva i koje čega istovario i utovario, a danas sam bio sve na cic - mic u šupi, vadio stupce od pregrada i izvlačio jumbo vreće u prostoru od 10ak kvadrata, a sve treba provući kroz vrata od 180cm uz desnu stranu zida, a viljuškar je 155cm širok na blatobranima.

Još me zajebavaju, kaže vidi se da mali ima certifikat i da je svaki sat proveo na praksi, a ja fala bogu praksu nisam ni vidio, da ne pričam da ne znam ni gdje je firma gdje sam je "odradio". 🙈😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Vidim da taj visoko diže. Pitaj pošto samo jaram (bez šaije).
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Kolko "cepaju" po kg?
Taj viličar ak je triplex ima tonu garant.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Vidim da taj visoko diže. Pitaj pošto samo jaram (bez šaije).
Ovo je pretežak jaram za tebe, a nije triplex nijedan (kolko vidim) pa mislim da nebi imal dometa ako ga misliš iskoristiti za ideju koju sam ti pred deset let dal ;)
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh