• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ja sam uzel ove godine 70 kj i isto nemogu dobit poticaj..tek 2015 bum imal pravo...
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ako kupujem zemlju za koju dosad niko nije koristio poticaj,zbog nesredjenih imovinsko pravnih odnosa kolko sam skuzio necu imat pravo na poticaj???
Inace radi se o povrsini od 3ha u jednom komadu,zemlja bas i nije neke kvalitete,vlasnicima hitno trebaju pare tako da bi jako povoljno mogao to kupit i steta bi mi bilo takvu priliku propustit.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a navodno su to sredstva(ovih 4.7 mil) za velike,ipardi,sapardi ili kako se već zovu.......dakle za smrtnike ništa:confused:......a ove obavijesti o povratku dijela(25%) osiguranja,to je samo obavijest o prošlogodišnjoj uplati a ne pravu za ovu godinu.....:(think):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Da li možete za voće predavat zahtjeve preko agroneta, ne nudi mi ništa osim jagoda?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Da li možete za voće predavat zahtjeve preko agroneta, ne nudi mi ništa osim jagoda?

Nisu mi napravili krajobraz koji god to klinac bio, kao i za jos 1000 i nesto OPG-a i moram doc osobno u APPRRR.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
udjes u agronet,u desnom cosku gore, ti pisu odluke,stisnes to i pokazu ti se,zahtjevi,,koliko ti duzni,,et,,:mad::
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Odlukom o mjerama privremene obustave izvršavanja državnog proračuna za 2014. pak privremeno se obustavlja isplata subvencija koje dodjeljuju ministarstva financija (150 milijuna kuna), poljoprivrede i gospodarstva (u oba po 100 milijuna kuna) te poduzetništva i obrta (40 milijuna kuna).

Ukupno je riječ o 390 milijuna kuna subvencija, a koje se odnose subvencije poljoprivrednicima, subvencije za kamate na kreditne programe HBOR-a, za restrukturiranje brodogradilišta te za poticaje poduzetnicima kroz Poduzetnički impuls, subvencioniranje kamata na poduzetničke kredite, i sl.

Na sebi nikako da uštede, novi automobili, vrhunska primanja njih i njihovih sljedbenika, sramota.
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
tak nam i treba e da ga hoču uzeti sav poticaj ida nam plate pšenicu 80 lipa i kukruz bar 50 sami smo si krivi kad se neznamo izboriti samo neka nas gule za drugo i nismo
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Ni jedan sistem i država nisu uspjeli uništiti seljaka, bar ne ovdije kod nas, pa vjerujem da neće ni ovi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh