• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Po novom bi trebalo do 15.6 biti produzeno za upis poticaja
Reko je pezo da nece biti 15.5 nego krajem mjeseca dok je bio u plodovima zemlje
Neka bude i 1.6 i dobro dođe samo neka sto vise isplate
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Danas podnešen zahtjev.
Netko je pitao za rauolu. Ima poticaj za nju ali neznam koliko.
Za ugar se dobije više nego da sam sijao ali kažu da sad nesmijem ništa dirati do kraja 8. mjeseca.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,193
Danas podnešen zahtjev.
Netko je pitao za rauolu. Ima poticaj za nju ali neznam koliko.
Za ugar se dobije više nego da sam sijao ali kažu da sad nesmijem ništa dirati do kraja 8. mjeseca.

Jel bila gužva? Moji su čekali 4-5 sati..
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Kaj je isplaceno 95%?
A da li zna tko kaj sa tim zasticenim racunima, koja je procedura i dal je kasno sad za drugi dio poticaja?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nije kasno,ja živim u nadi kada će drugi dio,ako bude i na kraju 6 mjeseca,u agenciji su mi upisali broj zaštičenog i na njega bude izvršena uplata.

Tko nema zaštićeni račun,sutra ga otvoriti ,u Fini dobijete papir sa brojem tog računa,nosite u lokalnu agenciju za plačanje,oni šalju poštom za ZG,u centralu,meni je to trajalo 10 dana,tako da požurite maksimalno,bez čekanja,možda još da provjerite dali možete sami odnijeti taj papir u ZG, da smanjite gubljenje vremena.Uglavnom ja sam uspio,jučer sam provjerio u Zagrebu i sve je ok,pa bio bi red i da ja koju kunicu od poticaja prebrojim,prošle godine mi uzeli 2 dio,ove prvi,pa dosta više,i ja bi nešto kupio.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Danas išao prijavit spoticije i opet nova razočaranja :icon_hang:
U sustavu krave dojilje se više nemogu prijavit junice... do sad su se mogle i junice ,samo je uvijet bio da su starije od 8mj. i da omjer krava i junica neprelazi 60-40%!
Jel ko zna šta o ovom :icon_e_confused: ???

Tako su i meni rekli da vise nema prijavljivanja junice..... ali kako su sada produzili rok za prijavu procekat cu jos polovicu 6. mjeseca pa raditi izmjenu da mi uđe i ono sto se u tome periodu oteli.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,839
A kak je ugar definiran? Kaj se nesme ni drač pokositi?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
mora parcela biti uredna,odnosno moraš malčirati ovisno o rastu trave,jednom ili dvaput.nesmije biti drač ali nesmiješ ni sušiti jer bi onda koristio površinu.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Jel bila gužva? Moji su čekali 4-5 sati..

Kaže šefica (žena), da je bila gužva pred jednim vratima a pred drugima nikog nije bilo. Ona ušla i prijavila dok ovi još čekaju.
Za ugar nisu ženske znale pa su pitale šefa i on je rekao da ju sad nesmijem dirati. Prije par dana je pretanjurano.
 

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
navodno isplaćeno 95% EKOLOŠKE,tako da osobno ja ne očekujem previše. zna li se kada će drugi dio?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,709
Da znam kad će drugi dio poticaja bio bi vidovit, a onda bi znao i koji će se brojevi lota izvući, dobio sedmicu i sedam dana u birtiji jeo, pio i plaćo muziku,
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Jucer mi kolega rece da je zvao u Agenciju u Zg,nesto je imao za rijesit i usput je postavio pitanje kada ce biti drugi dio isplate.....Odgovor je kraj sestog mjeseca...:mur: A na stranici od Agencije stoji video isjecak iz Plodova zemlje gdje gospodin nas raduje ugodnom vijesti da ce nam se isplatiti u drugom dijelu petog mjeseca... Ko ce biti u pravu vidjet cemo uskoro
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh