• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Rekli su :" Zaključno sa 30.11"
A počinje drugoj polovici studenog.
Tak da... polako , bude do kraja mjeseca :D
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Radul, nemoj biti smiješan pa znamo svi da budu sjeli ti obećani poticaji. Isto tak znamo svi da budu nešto kasnili i priči je kraj :icon_thumright: . Zato samo pozitivno i veselo :icon_e_biggrin: .
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Ja sam novi, i to mi isplaćuju da ne kuzim nista, sto uplata po 5kn do 500 kn, onda neke od tisucu dvije...neznam ni za koju godinu su isplatili ovo zadnje niti ista, mene zanima kada opet mogu računati neke pare, te čitam o nekom avansu, jel se može to zatražiti ili?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Na novce mozes racunat kad ih zaradis. Ako od 2011.g. nista ne kuzis neces ni sad.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Rođo od ovih što sam zaradim mi već grbava leđa, sad bi i ove "što nisam zaradio" :(
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ministar je rekao do 28.11 će završit sa kontrolama arkoda itd .. i od tad ide isplata.
 

djukaa

Član
Tu od
21 Tra 2012
Poruka
37
pomaknut će oni još koji dan nakon 28.11. !!!!! Svaka čast Tolušiću ma pravo si počeo 25 dana kasnije od jakovine a na to smo i navikli kad naši dođu na vlast
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,554
A što se bunimo božićnica bu valjda došla za puricu ili odojka iz ŠOPING centra jer na selu toga skoro pa i nema:tongue::icon_lol:
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
pomaknut će oni još koji dan nakon 28.11. !!!!! Svaka čast Tolušiću ma pravo si počeo 25 dana kasnije od jakovine a na to smo i navikli kad naši dođu na vlast

Nasi i Vasi isti K.....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh