• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
@baba
U izračunu je: osnovno plaćanje, plaćanje u područjima sa značajnim prirodnim ograničenjima, preraspodijeljeno plaćanje i zeleno plaćanje.

Jednom je sjelo 180 kn, i jednom 25 kn.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
@baba
U izračunu je: osnovno plaćanje, plaćanje u područjima sa značajnim prirodnim ograničenjima, preraspodijeljeno plaćanje i zeleno plaćanje.

Jednom je sjelo 180 kn, i jednom 25 kn.

A u 11.mj ?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
@darac555
tih 7000kn u informativnom izračunu ti je za eko plaćanje ili osnovno-zeleno?

Još samo čekam da g. Vlatko iz Plodova zemlje ponosno objavi da je završila isplata sa 30.06. i da nikada ranije, više i transparentnije nismo dobili...k

izgleda smo svi dobili par kuna za šibice, a i banke su sigurno sretne - sigurno je 2kn po transakciji kapnulo...

Ma tu emisiju treba ukinuti ko i hrvatsku poljoprivredu, svaki dan gledam ljudi sijeku breskve, višnje, jabuke, rasprodaju stoku, nek ovi kažu sve uvozimo i ne treba nam poljoprivreda i ključ u bravu. Na njuškalu čovjek poklanja tanjurače, plug, špricu itd.
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Emisiju od danas bojkotiram.
Od gorucih pitanja ni rijeci. Al zato naveliko o maslinama i dinjama!! Ne znaju vise o cemu bi pricali da je sto manje relevantno.
Sram ih moze bit.
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ma tu emisiju treba ukinuti ko i hrvatsku poljoprivredu, svaki dan gledam ljudi sijeku breskve, višnje, jabuke, rasprodaju stoku, nek ovi kažu sve uvozimo i ne treba nam poljoprivreda i ključ u bravu. Na njuškalu čovjek poklanja tanjurače, plug, špricu itd.
Ne poklanja on niš, isti ko političari. Obične lopovske fore. U naslovu tiskano piše poklanjam, a kad nazoveš, cijena je 13.500 kn.
Da se razumijemo, nemam ništa protiv cijene te, dapače, al napisat u oglas poklanjam...?
Il majstor misli kak je to tak dobra cijena kao da poklanja. Bilo je i takvih lumena.
Čisti političar. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Kada smo kod političara, ajde postavite pitanje ministru na facabooku zašto se ne drži zakona o isplati poticaja do 30.6. i koliko iznosi eu udio u poticajima za poljoprivredu te kojim propisom su smanjili za 20% RH dio :))

Pitanje će biti obrisano a korisnik blokiran. Samo Bravo komentari ostaju...
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Ja sam dobio tocno koliko pise u info. Izracunu... ali!
U startu je u samim stavkama navedeni iznos manji neg sto treba bit. Npr.za ovce kad podijelim ispada 30 kn po grlu!
A od ekoloskog ni lipe.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Ja sam dobio tocno koliko pise u info. Izracunu... ali!
U startu je u samim stavkama navedeni iznos manji neg sto treba bit. Npr.za ovce kad podijelim ispada 30 kn po grlu!
A od ekoloskog ni lipe.

Onda si ti dobar nama svima fali od izracuna na agronetu od 10 do 30 %
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Ja sam dobio tocno koliko pise u info. Izracunu... ali!
U startu je u samim stavkama navedeni iznos manji neg sto treba bit. Npr.za ovce kad podijelim ispada 30 kn po grlu!
A od ekoloskog ni lipe.
Ista priča i kod mene...s tim da sam za ovce dobio više...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Novi rok je 31.7 za kraj isplate ali to če biti opet po njihovom,kada bude novca,budu dali.
 

sasadelic

Novi član
Tu od
16 Velj 2016
Poruka
3
Kod nas licko senjaska eko je dobilo svega 5posto ljudi bas su ove godine pretjerali, ja danas dobio gore u agenciju javila se zena kaze ostavi mi br telefona pa cu ti javiti sustav je ne isparavan trudimo se da to saniramo , morace da saniraju sami sebe cini mi , ya teze uvjete su mi yakinuli 40 posto na odluci jedno aisplatili drugo sad vise ni na agronetu nema odluka mafija :fiery::fiery::fiery::fiery:
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Pokusavam cijeli dan dobiti nekoga u agenciji za placanje ali nema sanse da se netko javi.
Nigdje nikakve informacije sto je s isplatama za eko.

Jel netko uspio saznati sto se događa s isplatama?
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Nije mi jasno kako jedan sustav u kojem se vrte tolike pare (nase) moze bit tako netransparentan. Nek mi samo ne spominju kako sve pise na agronetu!!

I zasto ovo sve vec nije u medijima? Cista pljacka svih koji su nadzor platili i to prije vise od godinu dana.
A na fb ministra samo hvalite me usta moja.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Nije mi jasno kako jedan sustav u kojem se vrte tolike pare (nase) moze bit tako netransparentan. Nek mi samo ne spominju kako sve pise na agronetu!!

I zasto ovo sve vec nije u medijima? Cista pljacka svih koji su nadzor platili i to prije vise od godinu dana.
A na fb ministra samo hvalite me usta moja.

Sve umreženo, mediji, političari i ovi iz agenciju sišu državni proračun, a država nam naočigled propada pa čudo da smo išta dobili.
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Znam da su umrezeni a i izbori su tek prosli pa koga briga... ali sta je s raznim udrugama seljaka? nitko ni da pokusa javno trazit odgovore?? Izgleda da se i ja cudim ko pura dreku.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Jel ti taj rok službeni podatak?

Čovjek iz ministarstva mi je rekao,da su pomakli rok,ali opet je rekao kada bude para budu dali,rok je pomaknut da se malo prašina slegne.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh