• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Da je Isus malo kasnije hodao po zemlji, sad bi govorili - blago siromasima duhom, njihovo je kraljevstvo Hrvatska.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma dzaba sve to kad se kod nas zemlja radi radi poticaja a ne uroda zato i jesmo tu gdje jesmo.
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Samo se svi vi trebate učlaniti u zna se koju partiju KRADEZE i bit će poticaja,bit će love iz braniteljskih fondova, stranačkih fondova uglavnom bit će para ko šodera
Znači, kod tebe su HDZ-ovci dobili sav poticaj... .Kod mene to baš i nije slučaj, ili je ovdje neki drugi HDZ u pitanju :mur:
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Dobro, jel netko dobio neki službeni odgovor iz Agencije u vezi eko poticaja...jel rok produžen i do kada?
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
56
..nista sluzbeno jos nema..bar ja nisam dobio..uspio jucer konacno dobiti ih na telefon, kazu da po par zahtjeva dnevno pustaju..koliko sam uspio shvatiti nije jos ni obicna isplata do kraja gotova :/ prebacuju krivnju na ekoloske szanice da nisu na vrijeme dobili papire a znam da jesu bar u mom slucaju a i nemoguce je da ekoloske stanice kasne 6 mjeseci sa dostavom papira..tako da..kontaktirao sam i komoru, oni nemaju pojma o nicemu tako da smo osudeni sami na sebe i cekanje, samo do kada ?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Pozdrav pratim temu dugo reko idem da se ukljucim , uglavnom para ce biti za eko stigle su odluke za eko na agronetu bice ovih dana placeno nema panike ,
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ima informativni izračun opet za 2016. Sve ok za osnovna plaćanja, prijelazno razdoblje ali eko piše 0kn.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Da stanje sa 13.07 pokazuje.
c8c1db9eb0c66aea49cdea236beb47d8.jpg
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
meni pise sve kako treba kako sam racunao uvejtna grla za pasnjake onoliko koliko pokrivam, ne pokrivam sve i 3 hektara oranice i 3 vocnjaka i sve mi se slaze u odluci sad videcemo kad budu isplacivali
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Po tome ja bih još trebao dobiti za zeleno plaćanje skoro isto koliko sam do sad dobio,ako bude još isplata. :(y):
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Men pustili 1500kn,ovrsili mi 500kn,za doprinose,neznam koje,doprinosi placeni 12,7.A danas dobio meil,da napravili prijeboj,sa danasnjim danom.Znaci da Fina,ne prati Poreznu,ili obratno..
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
205
Men pustili 1500kn,ovrsili mi 500kn,za doprinose,neznam koje,doprinosi placeni 12,7.A danas dobio meil,da napravili prijeboj,sa danasnjim danom.Znaci da Fina,ne prati Poreznu,ili obratno..

Idi to u poreznu provjerit obavezno!
Meni je vise puta doso mail da su mi nesto uzeli, ja pitam knjigovodu ona nesto mulja, to je kao neki predporez, dug...ovo ono...
Odem ja u poreznu i ona meni kaze Da uzeli smo vam 16000 kn al to vam je dug i sad nabraja ona meni za sta sve.
Ja sam njih tamo jedno 15 minuta uvjeravo da je to nemoguce i nakraju kaze jedna pa decko je u pravu! Knjigovoda mi nesto zeznila u prijavi i racunali mi porez koji nisu trebali.
Ugl. Vratila mi porezna sve novce u roku 10ak dana, a da nisam isi provjeravat nikom nista, sami su mi to priznali
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh