• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Hajduče tvoj sam 😌😌😌😌😌al nasmija Biskobuha bogami😢😢😢😢ako volis Hajduka veceras Milos da sutra ne bude nista,,,oklada je oklada😌

Isp
E ako ja fulam plaćam gajbu pive i ode u Irsku kako sam obečao a ako ti fulaš ima da ti nick promjeniš u dinamo jel važi ?
Jos se pucam od smijeha bogami mog Boskobuha me nasmija ajmeee Hajduče drz mi se,,,,pozdrav od Torcide Brda😌
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ne cekam zbog oklade vec zbog potrazivanja drugih prema meni😂😂😂😂al oklada je bila jeb....vrh vrhova u svoj brizi se nasmija ajmeee,,,,to je k'o da Livaja sad ide u Dinamo😌promjena imena u Dinamo😌
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
235
Ne cekam zbog oklade vec zbog potrazivanja drugih prema meni😂😂😂😂al oklada je bila jeb....vrh vrhova u svoj brizi se nasmija ajmeee,,,,to je k'o da Livaja sad ide u Dinamo😌promjena imena u Dinamo😌
Čekamo gajbu pive ima da se ubijemo
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
41
Na agronetu su postavljene neke tzv.odluke za 2022 u kojima ne pisu nikakvi iznosi samo je li bila kontrola i sto je utvrdjeno administrativnom ili kontrolom na terenu
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Piše što je utvrđeno administrativnom ili kontrolom na terenom i dali imamo kakove nepravilnosti
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
E ovako, zovem ja opet agenciju koji je status obrade kod mene s obzirom da je kontrola bila prije dva mjeseca, a nemam nikakvih rezultata ni izvješća. Kažu mi da je stoka pregledana ali nije zemlja jer još nije pristigla dokumentacija od strane kontrolora. Zovem ja kontrolora da vidim da li je sve OK, i da sam u stiski, da nemam filera, kaže meni lik da je on na bolovanju i još naredna 3 tjedna, tako da od isplate još ništa sigurno još mjesec dana, kako za mene tako i za još 30 ljudi kojima je on bio. Eto toliko...
Nemogu jebeno vjerovat. Garant je taj isti bio kod mene.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Nek povede i vrhovnog D.T😂😂😂😂ajmo bijelii aleeeeee😌
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
675
Kakva isplata, još nisu kontrole gotove.
Kod mene bila ovaj tjedan, kao bude ju slao u ponedjeljak za Zg. I kaže da ima jako puno ljudi u kontroli još.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh