• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,252
produljenje roka je još uvijek neslužbeno...
provjerena informacija u agenciji što se tiče predaje zahtjeva digitalno...može se potpisati i predati zahtjev...moguć je potpis i sa eosobnom...ne radi samo prijava u agronet pomoću kartice...tako da se ne mora nositi zahtjev fizički tamo...
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
206
Kako je nesluzbeno kad na vratima od savjetodavne sluzbe stoji natpis da je produzeno.Kako onda moze biti nesluzbeno?
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
65
Rok je određen pravilnikom, i treba donijeti izmjenu pravilnika da bi se promijenio rok (službeno).
A za sad nema (barem ja nisam primjetio) službenih vijesti (npr. po portalima piše da je ministrica/državni tajnik rekla....) iz nadležne institucije, Ministarstva poljoprivrede...

A tipično kad čitaš pravilnike:
Ovaj Pravilnik stupa na snagu prvoga dana od dana objave u »Narodnim novinama«.
 
Posljednje uređivanje:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,039
Kako je nesluzbeno kad na vratima od savjetodavne sluzbe stoji natpis da je produzeno.Kako onda moze biti nesluzbeno?

Da stoji na vratima od agencije onda bi mogli pričati o polu službenim.

Savjetodavna nema veze s prijavom poticaja kao takvom. Znači oni ti mogu samo pomoći da se prijaviš. Jedino tko je služben za prijavu je apprrr. A oni nisu ništa službeno još objavili.

Kao što je kolega naveo. Pravilnik još nije u narodnim novinama..
 

Neretva

Član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
43
Ima nas dosta šta još nismo dobili, mislim u Opuzenu, bio sam u kontroli u 11mjesecu za lovke i organsku gnojidbu, sve uredno

Onda su ti tribalo platiti, ako si postavio klopke i odslušao predavanja.
Upravo sam ih nazvao kažu još u odobravanju
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Klopke u odobravanju, do kraja mjeseca siguro
Kako su neki dobili prije 10 dana

Ima nas dosta šta još nismo dobili, mislim u Opuzenu, bio sam u kontroli u 11mjesecu za lovke i organsku gnojidbu, sve uredno
Ako je bila kontrola u 11 misecu i sve uredno, šta ti imaju odobravati. Čini mi se da nešto mute
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
produljenje roka je još uvijek neslužbeno...
provjerena informacija u agenciji što se tiče predaje zahtjeva digitalno...može se potpisati i predati zahtjev...moguć je potpis i sa eosobnom...ne radi samo prijava u agronet pomoću kartice...tako da se ne mora nositi zahtjev fizički tamo...
Službeno 9 6
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh