• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ja bi i ovako pristao da ga ukinu,al si time da se povećaju cijene naših proizvoda -žita 3x,stoka barem 10 kn/kg i ostalo kako kome paše:D :) :(
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
dobro gdje su ti poticaji....ima li netko da je bodio poticaj za jesensk usjetvu 2010.g.?
kru te naranio....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
negdje sam danas procitao, mozda na drugom forumu? da bi do 15.3. trebalo sjesti 30% poticaja a ostatak u vauceru koji ce se moci kao i do sada vratiti pa cekati novce..
a sad, hoce li tako biti vidjet cemo :?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni ptičica šapnula da bi u trečem trebao ići pola za ratarske kulture i u travnju resto a u 6i7 krave ,kao sve u cijelosti e sad ga jebi dali to bude tako ,kad uvijek malo ušičare na nama :mrgreen::mrgreen:
 
O

odmahsad

Guest
Nemam ništa protiv da se seljak vozi u Mercedesu ML ili Maybachu. Ako ga je zaradio. Samo mi se čini neprimjerenim da se u takvoj limuzini doveze na barikade i nariče nad svojom jadnom sudbinom. Nadam se da makar to ne trebam opširnije obrazlagati.

Baš me briga za stranačke ideologije, ali Vlada je preko ministra Jakovine poslala ključnu političku poruku u ova prva tri mjeseca - nema više svetih krava. Pa ni u vašoj štali.
http://bigblog.tportal.hr/spranja.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Griješiš u tome.npr na mjesečnoj proizvodnji od 50000kg mljeka umanjenje cjene za 30lipa+42 od države je ugrubo 35000kn pa tu je bilo lufta da se da 7-8000 za ratu takvog auta.ml-a npr.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kod nas cuo glasine da ce ici 30 posto u gotovini a ostalo vaucer.
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
tako sam i ja čuo. navodno da bi trebali počet isplaćivat oko 15.03,a oni koji ne žele vaučer mogu ga prodat bankama ili čekat novce do 1.6 s tim da će banke uzimat oko 3%.
nemojte me držat za riječ tako sam čuo:D
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
tako sam i ja čuo. navodno da bi trebali počet isplaćivat oko 15.03,a oni koji ne žele vaučer mogu ga prodat bankama ili čekat novce do 1.6 s tim da će banke uzimat oko 3%.
nemojte me držat za riječ tako sam čuo:D

šta je to vaučer?
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
šta je to vaučer?

Jedna vrsta vrijednosnog papira temeljem kojeg možeš naplatiti svoja potraživanja u ovom slučaju od ministarstva poljoprivrede, u obliku repromaterijala ili u banci da ti otkupi vaučer, na taj iznos koji na njemu piše.
Inače u suštini vaučer je jedan A4 papir. :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jedna vrsta vrijednosnog papira temeljem kojeg možeš naplatiti svoja potraživanja u ovom slučaju od ministarstva poljoprivrede, u obliku repromaterijala ili u banci da ti otkupi vaučer, na taj iznos koji na njemu piše.
Inače u suštini vaučer je jedan A4 papir. :)

ubiti, to je neš kao bon?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Na prvom programu HRTa str. teletexta 206 pise o stanju u mljekarstvu i pri dnu teksta Resetar upozorava vladu da 600kn poticaja po hektaru nije dovoljno niti za sjeme... Zna li tko o cemu se sad tu radi? Nadam se da nije sto ja mislim!!:supris:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Na prvom programu HRTa str. teletexta 206 pise o stanju u mljekarstvu i pri dnu teksta Resetar upozorava vladu da 600kn poticaja po hektaru nije dovoljno niti za sjeme... Zna li tko o cemu se sad tu radi? Nadam se da nije sto ja mislim!!:supris:

30% od 2000 kn 600 kn to je to ;)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Najbolje da odgode cjelokupnu isplatu do 1.6.2013.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
a da mi odgodimo sjetvu i placanje racuna i obaveza pa neka se nas ceka malo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh