• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

greenseeker

Član
Tu od
28 Stu 2011
Poruka
45
mene zanima kakva je situacija za poticaje za podizanje trajnog nasada lupinastog voća (orah, lijeska....) od ove godine pa nadalje?

to su ukinuli koliko znam prije par godina, ne znam kakva je situacija sada trenutno ako mi netko može reći?
 

vlado111

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
12
mene zanima kakva je situacija za poticaje za podizanje trajnog nasada lupinastog voća (orah, lijeska....) od ove godine pa nadalje?

to su ukinuli koliko znam prije par godina, ne znam kakva je situacija sada trenutno ako mi netko može reći?

Nepovratnih poticaja za podizanje trajnih nasada nažalost više nema, no država isplaćuje i planira isplaćivati sukladno europskom praksom poticaje za održavanje nasada. 2500kn za konvecionalno uzgajanje nasada te 6400kn za ekološku proizvodnju.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
da li neko zna broj agencije za placanje na koji se netko javi ...

ovi brojevi na koje mi zovemo se nitko ne javlja a isto tako i na mail.


uopce ne odgovaraju na telefon a zovem ih u vezi isplate prvog djela poticaja .
 

greenseeker

Član
Tu od
28 Stu 2011
Poruka
45
Nepovratnih poticaja za podizanje trajnih nasada nažalost više nema, no država isplaćuje i planira isplaćivati sukladno europskom praksom poticaje za održavanje nasada. 2500kn za konvecionalno uzgajanje nasada te 6400kn za ekološku proizvodnju.

hm..da li se netko uopće bavi ekološkom proizvodnjom lješnjaka?

Karla, možda vi?
 
M

Mića

Guest
da li neko zna broj agencije za placanje na koji se netko javi ...

ovi brojevi na koje mi zovemo se nitko ne javlja a isto tako i na mail.


uopce ne odgovaraju na telefon a zovem ih u vezi isplate prvog djela poticaja .

ima stotinr telefona neće se javiti ,to sve treba smijenit ili bolje ukinuti tako i tako nerade ništa .a neznaju da dobar dio plaće imaju od nas skužio sam nema novaca a neće to priznati sad su propovjednici otišli u london pa možda bude dosts za ovo ljeto ,za jahte i kurčenje po jadranu .dabogda se zaletili u pola velebita.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam provijerio jel kod mene sve u redu za isplatu poticaja u agenciji gdje sam predavao papire za poticaj,i kada je rekao da je sve u redu čekao sam,druge mi nije bilo,i na kraju prošli petak popodne sam dobio prvi dio,a još nije počela isplata drugog dijela znači da još isplačuju prvi dio,samo nemaju para,to ih jebe,a to jebe i nas.Teško je znam,a morali bi navodno do kraja mijeseca isplatiti svima prvi dio poticaja,
 
E

ekontra

Guest
Evo, nakon onog mog članka dobio sam dosta podrške ali naravno sve stoji na mjestu. No dobio sam korisno štivo i u nevjerici sam se u cijelosti našao u svemu, pa evo ako imate vremena ima ga dosta mnogo, pročitajte i znati ćete zašto su naši krediti nepovoljni, i da se ne isplati proizvoditi, i što nas čeka u budućnosti. Tužno, ali istinito.Ja sam već dotakao dno dna. LINK: http://www.scribd.com/doc/93293247/Ivan-Pernar-Kako-Je-Nastao-Novac-v18-01
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Ja sam provijerio jel kod mene sve u redu za isplatu poticaja u agenciji gdje sam predavao papire za poticaj,i kada je rekao da je sve u redu čekao sam,druge mi nije bilo,i na kraju prošli petak popodne sam dobio prvi dio,a još nije počela isplata drugog dijela znači da još isplačuju prvi dio,samo nemaju para,to ih jebe,a to jebe i nas.Teško je znam,a morali bi navodno do kraja mijeseca isplatiti svima prvi dio poticaja,

da,,,to nas jebe i tekako,prije par dana smislio sam naćin da odgodim iskapčanje plinomjera zbog duga...navezo sam traktor do same kutije sa plinomjerom,tak da sam imao cajta posuditi od susjeda i platiti u banci.....da me majstori ne zajebu:=)
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Evo, nakon onog mog članka dobio sam dosta podrške ali naravno sve stoji na mjestu. No dobio sam korisno štivo i u nevjerici sam se u cijelosti našao u svemu, pa evo ako imate vremena ima ga dosta mnogo, pročitajte i znati ćete zašto su naši krediti nepovoljni, i da se ne isplati proizvoditi, i što nas čeka u budućnosti. Tužno, ali istinito.Ja sam već dotakao dno dna. LINK: http://www.scribd.com/doc/93293247/Ivan-Pernar-Kako-Je-Nastao-Novac-v18-01

teško štivo za odlazak na poćinak
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Glavno da ima za plaće državnih službenika kojih je zaposleno 50 posto više nego što treba, po kancelarijama ko štakori sjede po troje, četvero.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
sjeo prvi dio poticaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dosao danas na salter da vidim normalno ovi me vec dobro poznaju kada ono pare na racunu..
 
F

fkbd

Guest
isplata poticaja

sjeo prvi dio poticaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dosao danas na salter da vidim normalno ovi me vec dobro poznaju kada ono pare na racunu..

zeko, čestitam... :Dbarem netko' e sada slijedi pitanje, da li si imao duga? dobio je i naš susjed još prošli tjedan a ima duga? znači li to zaista, da ćemo svi dobiti, samo što državna blagajna nema para?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
sjeo prvi dio poticaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dosao danas na salter da vidim normalno ovi me vec dobro poznaju kada ono pare na racunu..

Hajd super, sad u rad i muku. Poz
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa več bi bio red da svi koji nisu dobili da im isplate do kraja tjedna,mi koji smo dobili smo nestrpljivi za drugi dio a kako je tek ljudima koji nisu dobili ni lipu od prvog dijela,užas:confused::confused::confused:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
pa kada sam ja dobio onda ce dobiti svi,,

imao sam nesto duga za doprinose (socijalno i mirovinsko)

a dobio i kolega koji je imao vise nego ja,dug u poreznoj nema veze sa poticajem svi ce dobiti prvi dio a drugi ce se vidjeti..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
platili se racuni , zakup drzavnog zemljista( i jednogodisnji posto ga nisam mogao prijaviti do 15.05),narucio gorivo ,kredit i sada mogu mirno spavati do zetve..

a neki dan mi bili iskljuciti struju.................
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
drugog dijela bi se mogli načekati jer ako ministar lažovina nije zaboravio u 6 mjesecu treba ići poticaj za prvo tromjesečje za proizvođače mljeka jer takav je novi model isplate za ovu godinu od ovih vladjučih tipitusa,za tri mjeseca odmah,živi bili pa čemo da vidimo:finga::finga:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Jel sam vam ja stalno pisao da porezni dug nema veze sa isplatom prvog dijela poticaja.Pa ministar i svi ostali koji su to govorili da ima veze nemaju pojma,laprdaju,neznaju sta bi pričali pa pričaju gluposti,naznaju raditi svoj posao zato mi ispaštamo.Drugi dio bi mogli do nove godine čekati,jel što dalje sve manje para ima država za nas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh